Sākums Internets “Tele2” ievieš jaunu pakalpojumu uzņēmējiem – “Tele2 Mobilais birojs”

“Tele2” ievieš jaunu pakalpojumu uzņēmējiem – “Tele2 Mobilais birojs”

2 minūtes lasīšanai

Apvienojot Latvijā plašāko 4G tīkla pārklājumu ar mūsdienīgākajiem tehnoloģiju risinājumiem biznesam, vadošais mobilo sakaru operators “Tele2” radījis jaunu pakalpojumu Latvijas uzņēmējiem – “Tele2 Mobilais birojs”. 

“Mūsdienu biznesa vide uzņēmējiem pieprasa būt sasniedzamiem jebkurā laikā un vietā. “Tele2 Mobilais birojs” sniedz iespēju izmantot Microsoft Office 365 jaunākos risinājumus plašākajā 4G tīklā Latvijā un modernākajā tīklā Baltijā. “Tele2” mērķis ir jau šogad nodrošināt 4G tīkla pieejamību 97% Latvijas teritorijas, kas būs viens no visplašākajiem 4G tīkla pārklājumiem pasaulē. Līdz ar to ikviens uzņēmējs varēs izmantot visas Office 365 priekšrocības jebkurā laikā un vietā no visām viedierīcēm, šādi gūstot vislabāko mobilitātes pieredzi,” saka Raivo Rosts, “Tele2” komercdirektors.

355px-tele2_logo-svg_

“Sadarbība ar “Tele2” dod mums iespēju palīdzēt maziem un vidējiem uzņēmumiem Latvijā sasniegt vairāk un augt. Esmu pārliecināta, ka šo piedāvājumu augsti novērtēs tie uzņēmumi, kuri saprot, ka mobilitāte, saziņas ātrums un pieejamība ir panākuma atslēga mūsdienu tehnoloģiju laikmetā,” saka Renāte Strazdiņa, “Microsoft Latvia” vadītāja. “Office 365 galvenā priekšrocība ir spēja ātri un bez lielām sākotnējām investīcijām neliela izmēra uzņēmumiem piekļūt tām programmām un rīkiem, kas iepriekš bija pieejami tikai lielajām kompānijām. Redzu, ka mūsu klientu darba ikdiena vairs nav iedomājama bez Office programmām, mākoņkrātuves, Skype, kā arī iespējas uzglabāt un koplietot failus,” piebilst Strazdiņa.

“Tele2 Mobilo biroju” var izmantot no jebkuras viedierīces: viedtālruņa, planšetdatora un klēpjdatora gan Android, gan iOS un Windows operētājsistēmās. Ikviens uzņēmējs var saņemt atbalstu tā ieviešanā un uzturēšanā, kā arī norēķināties īpaši ērtā veidā vienā rēķinā. Šobrīd “Tele2 Mobilais birojs” ir pieejams divās pakalpojumu pakās: “Office 365 Business Essentials” ar jaunākajām lietotņu versijām tiešsaistē un “Office 365 Business Premium” ar jaunākajām lietotņu versijām visās uzņēmuma ierīcēs, kā arī tiešsaistē.

“Tele2” ir vienīgais Latvijas mobilo sakaru operators, kas nodrošina saviem klientiem 4G+ un 4G++ tīklu viesabonēšanā arī Lietuvā un Igaunijā, kā arī 4G+ tīklu viesabonēšanā vairākās ES valstīs un ASV, tāpēc “Tele2” Latvijas klienti var lietot zibenīgo internetu, dodoties arī ārpus valsts.

Pieteikties “Tele2 Mobilā biroja” pakalpojumam var “Tele2” mājas lapā www.tele2.lv/biznesam un klātienē “Tele2” Centros visā Latvijā.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Internets
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…