8. septembris, 2016

“Tele2” ievieš jaunu pakalpojumu uzņēmējiem – “Tele2 Mobilais birojs”

Apvienojot Latvijā plašāko 4G tīkla pārklājumu ar mūsdienīgākajiem tehnoloģiju risinājumiem biznesam, vadošais mobilo sakaru operators “Tele2” radījis jaunu pakalpojumu Latvijas uzņēmējiem – “ Mobilais birojs”. 

“Mūsdienu biznesa vide uzņēmējiem pieprasa būt sasniedzamiem jebkurā laikā un vietā. “ Mobilais birojs” sniedz iespēju izmantot Microsoft Office 365 jaunākos risinājumus plašākajā 4G tīklā Latvijā un modernākajā tīklā Baltijā. “Tele2” mērķis ir jau šogad nodrošināt 4G tīkla pieejamību 97% Latvijas teritorijas, kas būs viens no visplašākajiem 4G tīkla pārklājumiem pasaulē. Līdz ar to ikviens uzņēmējs varēs izmantot visas Office 365 priekšrocības jebkurā laikā un vietā no visām viedierīcēm, šādi gūstot vislabāko mobilitātes pieredzi,” saka Raivo Rosts, “Tele2” komercdirektors.

355px-tele2_logo-svg_

“Sadarbība ar “Tele2” dod mums iespēju palīdzēt maziem un vidējiem uzņēmumiem Latvijā sasniegt vairāk un augt. Esmu pārliecināta, ka šo piedāvājumu augsti novērtēs tie uzņēmumi, kuri saprot, ka mobilitāte, saziņas ātrums un pieejamība ir panākuma atslēga mūsdienu tehnoloģiju laikmetā,” saka Renāte Strazdiņa, “Microsoft Latvia” vadītāja. “Office 365 galvenā priekšrocība ir spēja ātri un bez lielām sākotnējām investīcijām neliela izmēra uzņēmumiem piekļūt tām programmām un rīkiem, kas iepriekš bija pieejami tikai lielajām kompānijām. Redzu, ka mūsu klientu darba ikdiena vairs nav iedomājama bez Office programmām, mākoņkrātuves, Skype, kā arī iespējas uzglabāt un koplietot failus,” piebilst Strazdiņa.

Mobilo biroju” var izmantot no jebkuras viedierīces: viedtālruņa, planšetdatora un klēpjdatora gan Android, gan iOS un operētājsistēmās. Ikviens uzņēmējs var saņemt atbalstu tā ieviešanā un uzturēšanā, kā arī norēķināties īpaši ērtā veidā vienā rēķinā. Šobrīd “Tele2 Mobilais birojs” ir pieejams divās pakalpojumu pakās: “Office 365 Business Essentials” ar jaunākajām lietotņu versijām tiešsaistē un “Office 365 Business Premium” ar jaunākajām lietotņu versijām visās uzņēmuma ierīcēs, kā arī tiešsaistē.

“Tele2” ir vienīgais Latvijas mobilo sakaru operators, kas nodrošina saviem klientiem 4G+ un 4G++ tīklu viesabonēšanā arī Lietuvā un Igaunijā, kā arī 4G+ tīklu viesabonēšanā vairākās valstīs un ASV, tāpēc “Tele2” Latvijas klienti var lietot zibenīgo internetu, dodoties arī ārpus valsts.

Pieteikties “ Mobilā biroja” pakalpojumam var “Tele2” lapā www.tele2.lv/biznesam un klātienē “Tele2” Centros visā Latvijā.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda