11. marts, 2012

«Arēnā Rīga» notiks Krievijas dziedātājas Zemfiras koncerts

Zemfira

«Arēnā Rīga» notiks Krievijas dziedātājas Zemfiras koncerts, kura savus talanta cienītājus Rīgā vienkopus pulcēs 24.aprīlī, liecina dziedātājas mājaslapā publicētā informācija. Pēdējo reizi Zemfira Rīgā viesojās pirms četriem gadiem, uzstājoties koncertā «Sapņu fabrikā», kas notika drīz pēc tam, kad nāca klajā viņas pēdējais albums «Spasibo» («Paldies»). Savukārt 2010.gadā Zemfira uzstājās konkursa «Jaunais vilnis 2010» noslēguma koncertā. Dziedātājas jaunās koncertprogrammas šova pamatā būs dziesmas no visiem viņas iepriekš izdotajiem albumiem, ieskaitot pašu pirmo dziesmu albumu «Zemfira», ar kuru viņa strauji iekaroja Krievijas šovbiznesu 1999.gadā. Viņa pati raksta visas savas dziesmas. Dziedātājas pazinēji ir ievērojuši, ka patlaban viņas dziesmu skanējums ir kļuvis daudz dziļāks, tajā ir vairāk noskaņas un mazāk rokenrola iezīmju, tāpēc visas vecās un pazīstamās dziesmas sākušas skanēt nedaudz citādāk. Pirms Zemfira viesosies Rīgā, viņas jaunā koncertprogramma būs baudāma Londonā, Parīzē un arī Helsinkos. Viņas koncerttūres grafikā ir iekļautas arī Almati, Tbilisi un Baku. Vizuālo noformējumu dziedātājas turnejai ir izveidojusi režisore un aktrise Renāte Ļitvinova, kuras jaunākajām filmām mūziku rada Zemfira. Par gaismas koncepciju dziedātājas koncertos atbild pazīstamais Latvijas gaismu mākslinieks Normunds Bļasāns, kurš ilgus gadus ir veidojis gaismas šovus grupai «Prāta vētra» un piedalījies Vispārējo latviešu dziesmu un deju svētku tapšanā. Zemfiras koncerts «Arēnā Rīga» sāksies plkst.20. Biļetes iepriekšpārdošanā uz koncertu var iegādāties «Biļešu servisa» tirdzniecības vietās.

Biļešu cena: ieejas biļetes (bez sēdvietas) no 16 Ls, sēdvietas – от 20 Ls, vietas VIP sektorā 100 Ls.

Rīgas koncerta organizētāja – kompānija «Live Concerts».

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda