18. septembris, 2018

BIT “Tehnoloģiju ceturtdiena” pasākums 18. oktobrī

bit tehnologiju4diena

Apmeklējiet pasākumu un esiet zinošākais speciālists savā jomā!

Arī šajā rudenī Jums ir iespēja apmeklēt Baltijas Informācijas Tehnoloģijas (BIT) organizētu pasākumu, kura ietvaros varēsiet gūt jaunas zināšanas par nozarē aktuāliem tematiem.

BIT “Tehnoloģiju ceturtdiena” pasākums ir lieliska iespēja apskatīt klātienē ražotāja Hewlett-Packard datortehnikas jaunumus, kā arī iepazīt un aprunāties ar citiem
ražotāju pārstāvjiem. Visi interesenti var pieteikties pasākumam, aizpildot pieteikuma anketu šeit, līdz 12. oktobrim. Pēc anketas aizpildīšanas Jums tiks nosūtīts ielūgums un apstiprināta Jūsu dalība pasākumā.

Kas? BIT Tehnoloģiju ceturtdiena
Kad? Ceturrdien, 18. oktobrī
Kur? Bellevue hotel , Slokas iela 1, Rīga

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda