3. oktobris, 2012

Bites atbildes gājiens uz konkurentu neierobežotajiem tarifu plāniem

Bite citada kompanija.jpg.scaled1000

Pirms neilga laika jau rakstīju. ka Bite veic klientu aptauju saistībā ar to, ko piedāvāt saviem klientiem kā atbildi uz jaunajiem un tarifu plāniem ar nelimitētajām sarunu minūtēm. Gāja runas, ka nekāds jauns tarifu nebūs. Tad bite saviem zemākajiem tarifu plāniem sāka piedāvāt papildus megabaitus internetam telefonā

Tagad vēl vairāk interneta - tāpat vien!
Mēs Tev visu laiku tikai stāstām un atgādinām par internetu telefonā – cik tas ērti un forši. Bet tad iedomājāmies, ka mēs taču varētu Tev piešķirt vairāk interneta, lai vari no visas sirds to izbaudīt.
Tāpēc tāpat vien, bez jebkādas papildu maksas, ar 1. oktobri ņēmām un palielinājām mūsu tarifu plānos iekļ megabaitu apjomu - Bite 1.49 no 20 uz 50 MB un Bite 3.47 no 50 uz 100 MB.
Mums taču nav jāstāsta, ko ar to iesākt, vai ne?! Uzzini karstākās , čato, sporto, kad un kur vēlies. Ar internetu telefonā labs garastāvoklis garantēts vienmēr! Tā, ka ņem tik un izmanto!

Taču tagad parādījusies informācija, ka no rītdienas 4.10.2012 bite likvidē tarifu plānu 8.49, un ievieš savu atbildi uz zeltu un brīvību – bite 5,55. Tarifu plāna ietvaros varēsim neierobežoti zvanīt un sūtīt SMS uz populārākajiem tīkliem (LMT, Tele2, Bite, ), kā arī iegūsim 500 MB datu plānu. Tarifā nav iekļautas MMS.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.