25. janvāris, 2017

Cukerbergs vēl negrasās kļūt par prezidentu

Pasaulē populārā sociālā tīkla Facebook dibinātājs Marks Cukerbergs atzinis, ka par spīti spekulācijām vēl negrasās kandidēt uz ASV prezidenta amatu, kaut gan šādu domu viņš nav atmetis.
”Šobrīd koncentrējos, lai padarītu mūsu Facebook kopienu vēl labāku, un smagi strādāju pie ”Chan Zuckerberg’‘ projekta.” Pauda biljonārs un planētas sestais bagātākais cilvēks. Facebook vadītāja plānos 2017. gadā ir apciemot visus 50 Amerikas Savienoto Valstu štatus un runāt ar cilvēkiem. Viņa galvenais mērķis ir saprast, kādi ir cilvēku uzskati, dzīves līmenis un kā viņa tautieši plāno savu nākotni.
Cukerbergs gan ne reizi nav minējis, ka viņš nevēlētos kandidēt uz ASV prezidenta amatu, kuru šobrīd ieņēmis skandalozais Donalds Tramps. Pašlaik amerikāņu uzņēmējam ir darba pilnas rokas, un nākamo četru gadu laikā tas nemaz teorētiski nebūtu iespējams.
Par ASV prezidentu var kļūt cilvēks, kurš sasniedzis vismaz 35 gadu vecumu un ir dzimis ASV teritorijā. Visu laiku jaunākais ASV prezidents bija Džons Kenedijs, kurš 1947. gadā ieņēma amatu 43 gadu vecumā, turklāt Cukerbergs 32 gadu vecumā vēl nemaz nav sasniedzis nepieciešamā vecuma slieksni.
Resursi: https://techcrunch.com/2017/01/24/zuckerberg-says-hes-not-currently-planning-to-run-for-president/?ncid=rss&utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+Techcrunch+%28TechCrunch%29&sr_share=twitter

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Click Here to Leave a Comment Below

Leave a Reply:

lvLatviešu valoda