Sākums IT sasniegumi, bizness Cukerbergs vēl negrasās kļūt par prezidentu

Cukerbergs vēl negrasās kļūt par prezidentu

1 minūtes lasīšanai

Pasaulē populārā sociālā tīkla dibinātājs Marks atzinis, ka par spīti spekulācijām vēl negrasās kandidēt uz prezidenta amatu, kaut gan šādu domu viņš nav atmetis.
”Šobrīd koncentrējos, lai padarītu mūsu Facebook kopienu vēl labāku, un smagi strādāju pie ”Chan Zuckerberg'‘ projekta.” Pauda biljonārs un planētas sestais bagātākais cilvēks. Facebook vadītāja plānos 2017. gadā ir apciemot visus 50 Amerikas Savienoto Valstu štatus un runāt ar cilvēkiem. Viņa galvenais mērķis ir saprast, kādi ir cilvēku uzskati, dzīves līmenis un kā viņa tautieši plāno savu nākotni.
Cukerbergs gan ne reizi nav minējis, ka viņš nevēlētos kandidēt uz ASV prezidenta amatu, kuru šobrīd ieņēmis skandalozais Donalds . Pašlaik amerikāņu uzņēmējam ir darba pilnas rokas, un nākamo četru gadu laikā tas nemaz teorētiski nebūtu iespējams.
Par ASV prezidentu var kļūt cilvēks, kurš sasniedzis vismaz 35 gadu vecumu un ir dzimis ASV teritorijā. Visu laiku jaunākais ASV bija Džons Kenedijs, kurš 1947. gadā ieņēma amatu 43 gadu vecumā, turklāt Cukerbergs 32 gadu vecumā vēl nemaz nav sasniedzis nepieciešamā vecuma slieksni.
Resursi: https://techcrunch.com/2017/01/24/zuckerberg-says-hes-not-currently-planning-to-run-for-president/?ncid=rss&utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+Techcrunch+%28TechCrunch%29&sr_share=twitter

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In IT sasniegumi, bizness
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Tet līdz 2030. gadam plāno pāriet uz atjaunīgās elektroenerģijas izmantošanu pašpatēriņam

tet 2023. gadā sasniedzis uzņēmumam uzstādītos ilgtspējas mērķus – ir uzlabota digitālās v…