25. janvāris, 2017

"LG" pērn nopelnījis 1,16 miljardus USD

Inc. (LG) šodien paziņoja, ka uzņēmums 2016. gadā strādājis ar 1,16 miljardu ASV dolāru pamatdarbības peļņu, kas ir par 12,2% vairāk nekā 2015. gadā. Pieaugums noticis galvenokārt pateicoties struktūrvienību Home Appliance & Air Solution un Home Entertainment veiksmīgajiem darbības rezultātiem. Pērn kompānijas tirdzniecības apjoms veidojis 47,92 miljardus dolāru, bet tīrā sasniegusi 109,31 miljonu dolāru.

Uzņēmuma tirdzniecības apjoms 2016. gada ceturtajā ceturksnī bija 12,79 miljardi dolāru, kas ir par 11,7% vairāk, salīdzinot ar iepriekšējiem trīs mēnešiem un par 1,5% vairāk nekā attiecīgajā laika periodā 2015. gadā. Gan Home Appliance & Air Solution, gan Home Entertainment struktūrvienība 2016. gadā reģistrējusi visu laiku augstāko pamatdarbības peļņu. Taču, ņemot vērā struktūrvienību Mobile Communications un Vehicle Components radītos zaudējumus, LG ceturtajā ceturksnī cietis tīros zaudējumus 223,98 miljonu dolāru apmērā.

LG Home Appliance & Air Solution Company tirdzniecības apjoms pērn kopumā sasniedzis 14,92 miljardus dolāru, bet ceturtajā ceturksnī tas veidojis 3,5 miljardus dolāru. Tas ir par 5,6% vairāk nekā pirms gada, galvenokārt pateicoties spēcīgajam pārdošanas apjomam Dienvidkorejas un Ziemeļamerikas tirgos, kur tādi produkti kā TWINWash veļasmašīnas un Door-in-Door ledusskapji saglabā savu popularitāti. Pagājušā gada pamatdarbības 1,15 miljardu dolāru apmērā bija par 36% lielāka salīdzinājumā ar 2015. gadu un augstākā starp visām LG struktūrvienībām.

LG-ēka

LG Home Entertainment Company ceturtajā ceturksnī strādājusi ar 4,15 miljardu dolāru tirdzniecības apjomu, kas ir par 15,7% vairāk nekā iepriekšējos trīs mēnešos, pateicoties lielam premium LG un 4K Ultra HD televizoru pārdošanas apjomam Ziemeļamerikā, Eiropā un Āzijā. Pērnā gada pamatdarbības 1,07 miljardu dolāru apmērā bija visu laiku lielākā, kāda sasniegta Home Entertainment Company vēsturē, bet 2016. gada tirdzniecības apjoms 15,08 miljardu dolāru apmērā bijis augstākais starp visām LG struktūrvienībām. Sagaidāms, ka apbalvojumus guvusī LG SIGNATURE televizoru W7 sērija un paplašinātais LG televizoru klāsts stiprinās LG līderpozīcijas premium televizoru segmentā, citiem uzņēmumiem šogad arī ieviešot televizoru produktus.

LG Mobile Communications Company 2016. gada ceturtajā ceturksnī reģistrējusi 2,51 miljarda dolāru tirdzniecības apjomu, kas ir par 15,4% vairāk nekā trešajā ceturksnī, galvenokārt pateicoties V20 viedtālruņu spēcīgajam pārdošanas apjomam. Rentabilitāti negatīvi ietekmējis G5 ierīču vājais tirdzniecības apjoms un mārketinga investīciju kāpums. Paredzams, ka nākamās paaudzes G sērijas telefonu un masveida pieprasījumam paredzēto ierīču ieviešana tirgū otrajā ceturksnī pēc Pasaules Mobilajā kongresa ievērojami palīdzēs 2017. gadā uzlabot LG Mobile Communications Company tirgus pozīciju.

LG Vehicle Components Company gadu noslēdza ar spēcīgu tirdzniecības apjoma pieaugumu 2,4 miljardu dolāru apmērā, kas ir par 51% vairāk salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu. Ceturtā ceturkšņa pārdošanas apjoms 749,2 miljonu dolāru apmērā bijis par 66,4% lielāks nekā pirms gada, galvenokārt pateicoties ievērojamai elektrisko automašīnu komponentu un automobiļu izklaides sistēmu tirdzniecības apjoma izaugsmei. Tirdzniecības apjoms stabili pieaudzis katrā no 2016. gada ceturkšņiem, taču izpētes un izstrādes negatīvi ietekmējušas rentabilitāti. Sagaidāms, ka LG Vehicle Components Company 2017. gadā turpinās stiprināt savu produktu konkurētspēju, pateicoties ar LG kopīgi izstrādātās automašīnas Chevrolet Bolt ražošanai un pieprasījuma kāpumam pēc elektronikas produktiem saistībā ar automašīnu izklaides un drošības sistēmām.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda