8. decembris, 2017

Dropbox vairs nav aktuāli

o365prfile home

Cik daudzi no jums atceras tālo 2007. gadu? Pagājuši tikai desmit gadi. Pirms 1o gadiem saņēmu savu ielūgumu uz dropbox un ļoti nopriecājos. 2GB brīvā vieta, kur sinhronizēt savus failus. Par katru uzaicināto draugu vēl 500mb. Tad es tiku pie s3, kas deva vēl vairāk bonusa vietu. Nopēkot Dell laptopu, man iedeva vēl vairāk vietas. Tā saucamie promotions. Sāku lietot. Tad radās doma par DropboxPro. 1o eiro mēnesī, kā sīkums par 1TB brīvās vietas. Tik daudz skaidrs arī no reklāmas materiāliem. Esam draudzējušies ar pro versiju 2 gadus. Ir gājis visādi. Dēl nomainītas kredītkartes neesmu maksājis vairākus mēnešus par pro versiju, bet dropbox uzticīgi glabāja manus esošos datus. Kad pamanīju šo lietu un apmaksāju, man ļāva kopēt arī tālāk. Par visu labo paldies. Bet nu ir pienācis šķirties… Kapēc?

Par 10eiro mēnesī mēs varam dabūt daudz ko vairāk. Papētot situāciju sapratu, ka konkurenti nesnauž. Tie piedāvā vairāk. Gluži kā zelta zivtiņa. piedāvājums ir daudz patīkamāks un interesantāks. Par 10eiro mēnesī mēs saņemam licenzētu office versiju, kas tiek apsolīta pati jaunākā. Saņemam onedrive 1TB pieejamo vietu saviem datiem. Bonusā tiek piemestas skype 60 minūtes uz parastajiem/mobilajiem telefoniem. Kā arī outlook.lv pastkasti ar visādiem jaukiem spam filtriem. Pie tam – pirmais mēnesis ir bez maksas. Ja norādam maksāšanas formu un uzliekam to automātiski, uzsauc vēl vienu mēnesi. Pie tam, ar office licenzi varam dalīties ar vēl četriem cilvēkiem. Pati ideja par office īrēšanu gan mani sākumā neuzrunāja, bet, šķiet, ka uz šo mūsdienās viss mārketings tieši tiek tendēts.

Vairāk par visiem labumiem iesaku papētīt šeit:
https://products.office.com/en-us/office-365-benefits

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

lvLatviešu valoda