3. februāris, 2016

Financial Times: Microsoft iegādāsies Swiftkey par 250 miljoniem ASV dolāru

Viena no viedtālruņa lielākajām burvībām ir iespēja tos pielāgot pēc lietotāja vēlmēm. Šeit talkā lieti nāk trešo izstrādātāju virtuālās tastatūras, kas Android ierīcēm nav nekāds jaunums, bet pie iOS lietotājiem nonāca ar vien ar astoto versiju.
swiftkey-flow_large_verge_medium_landscape
Viena no populārākajām trešo izstrādāju tastatūrām kā Android, tā iOS ierīcēs ir Swiftkey, kura pieejama bez maksas un, pēc datiem, Android ierīcēs lejupielādēta vairāk kā 10 miljonus reižu.
Financial Times rīcībā nonākusi informācija, ka Swiftkey varētu iegādāties viedtālruņu lauciņā ne pārāk veiksmīgie Microsoft, paredzams, ka darījuma summa būs 250 miljoni dolāru. Kā jau gaidīts, nedz Microsoft, nedz Swiftkey pagaidām šīs nekomentē.
Ņemot vērā to, ka viedtālruņu platformu ziņā, nespēj sastādīt konkurenci tādiem gigantiem kā Google un Apple, tad iespējams vēlas nodrošināt arvien plašāku savu aplikāciju klātbūtni konkurentu viedtālruņos.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

lvLatviešu valoda