16. jūnijs, 2011

Grupa THE SUNBURNS dzīvajā

the sun burns

Vakar sanāca novērtēt šos vīrus dzīvajā. Pirmajā brīdī šķita, ka tas nav nekas baigi īpašs. Taču manas simpātijas vīri ieguva ar Deep Blue Something dziesmu Breakfast At Tiffany’s. Tam sekoja vecais labais Liepājas Brāļu Lidojošais Zilonis Taču imrovizētais un diemžēl nemaz ne tik garais koncerts beidzās ar viņu pašu dziesmu saullēkts. To tad varat arī paklausīties. Uzreiz radās asociācijas ar kādu cilvēku Visu cieņu vīri! Veiksmi turpmāk. Vienīgi lirika gan vēl mazliet jāpamācās

Nedaudz par pašiem mūziķiem

Grupa dibināta 2009. gada oktobrī. Grupa lauž 90. gadu stereotipus par rok mūziķu neveselīgo dzīves veidu. Grupa iestājas par mieru, saticību un laimi uz pasaules. Grupa sapņo sacerēt daudz hītus un doties tūrē. Apceļot Eiropas, ASV, Āzijas valstis.
Sastāvs:
1) Rihards Pērkons (Balss) – Nācis no Vidzemes. Dzied jau no agras bērnības. Ļoti padodas sacerējumu rakstīšana. Sacer dziesmām vārdus un meldiņus.
2) Kristaps Puisītis (Ģitāra) – Nācis no Kurzemes, savulaik daudz uzstājies Liepājā dažādos festivālos, ir bijusi sava grupa The Clean State.
3) Guntars Glazunovs (Bungas) – pamatus mācījies pie Latvijas labākajiem skolotājiem.…

Puišus varat atbalstīt iegādājoties viņu singlu saullēkts doremi.lv

http://player.soundcloud.com/player.swf?url=http%3A%2F%2Fapi.soundcloud.com%2Ftracks%2F17249458%3Fsecret_token%3Ds-lrGUe&show_comments=true&auto_play=false&color=666633

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda