Sākums arhivs Grupa THE SUNBURNS dzīvajā

Grupa THE SUNBURNS dzīvajā

1 minūtes lasīšanai
the sun burns

Vakar sanāca novērtēt šos vīrus dzīvajā. Pirmajā brīdī šķita, ka tas nav nekas baigi īpašs. Taču manas simpātijas vīri ieguva ar Deep Blue Something dziesmu Breakfast At Tiffany’s. Tam sekoja vecais labais Liepājas Brāļu Lidojošais Zilonis Taču imrovizētais un diemžēl nemaz ne tik garais koncerts beidzās ar viņu pašu dziesmu saullēkts. To tad varat arī paklausīties. Uzreiz radās asociācijas ar kādu cilvēku Visu cieņu vīri! Veiksmi turpmāk. Vienīgi lirika gan vēl mazliet jāpamācās

Nedaudz par pašiem mūziķiem

Grupa dibināta 2009. gada oktobrī. Grupa lauž 90. gadu stereotipus par rok mūziķu neveselīgo dzīves veidu. Grupa iestājas par mieru, saticību un laimi uz pasaules. Grupa sapņo sacerēt daudz hītus un doties tūrē. Apceļot Eiropas, ASV, Āzijas valstis.
Sastāvs:
1) Rihards Pērkons (Balss) – Nācis no Vidzemes. Dzied jau no agras bērnības. Ļoti padodas sacerējumu rakstīšana. Sacer dziesmām vārdus un meldiņus.
2) Kristaps Puisītis (Ģitāra) – Nācis no Kurzemes, savulaik daudz uzstājies Liepājā dažādos festivālos, ir bijusi sava grupa The Clean State.
3) Guntars Glazunovs (Bungas) – pamatus mācījies pie Latvijas labākajiem skolotājiem.…

Puišus varat atbalstīt iegādājoties viņu singlu saullēkts doremi.lv

http://player.soundcloud.com/player.swf?url=http%3A%2F%2Fapi.soundcloud.com%2Ftracks%2F17249458%3Fsecret_token%3Ds-lrGUe&show_comments=true&auto_play=false&color=666633

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In arhivs
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Krāpnieki LMT vārdā izsūta viltus ziņas

Aktivizējušies krāpnieki, kas mobilo sakaru operatora SIA “Latvijas mobilais telefon…