17. jūnijs, 2011

ISSP izveido FotoSkolu un izsludina pieteikšanos mācību gadam 2011/12

Photo School

Mūsu vairāku mēnešu garumā lolots projekts ir klāt - ISSP Skola! Tas ir mācību kurss fotogrāfiem, kuri vēlās iedziļināties medija saturiskajos aspektos deviņu mēnešu garumā, paralēli strādājot pie personīgā projekta un mācoties no Latvijas labākiem fotogrāfiem. Pasniedzēju pamatsastāvs: Iveta Vaivode, Arnis Balčus, Alnis Stakle, Kārlis Vērpe. Ar vieslekcijām piedalīsies Andrejs Grants, Inta Ruka, Aleksandrs Gronskis, Ivars Gravlejs, Gatis Rozenfelds, un citi Latvijas fotogrāfi un ārzemju viesi. Grupas dalībnieku skaits - 15 cilvēki. Nodarbības notiks no 2011.gada septembra līdz maijam, darbadienu vakaros. Pieteikumus pieņemam līdz 2011.gada 10.jūlijam!

ISSP Skola ir mācību programma jaunajiem fotogrāfiem, kas vēlas pievērsties fotogrāfijas apguvei ilgtermiņā un gada garumā strādāt pie personiskā autorprojekta. Tā piedāvās nodarbības fotogrāfijas teorijā un praksē, galvenokārt orientējoties nevis uz medija tehnisko, bet gan saturisko aspektu, kā arī izzinot fotogrāfijas nozīmi laikmetīgās mākslas kontekstā. Deviņu mēnešu gara mācību programma sastāv no trim saistītiem blokiem: "Autorprojekta izstrāde un realizēšana“, "Fotogrāfija un māksla“ un "Ievads fotogrāfijas teorijās“, kurus vadīs Skolas pasniedzēju pamatsastāvs: Iveta Vaivode, Arnis Balčus, Alnis Stakle un Kārlis Vērpe. Vienlaikus ar pasniedzēju atbalstu studenti īstenos savus personīgos fotoprojektus – sākot ar tēmas izvēli līdz projekta realizēšanai un gala prezentācijas noformējumam. Skolas programmas ietvaros studenti strādās individuāli un grupās, diskutēs par nozīmīgākajām fotogrāfijas teorijām un projektiem, kā arī analizēs savus un kursa biedru darbus. Nozīmīga loma ir paredzēta arī individuālām konsultācijām, strādājot pie autorprojektiem. Paralēli pamatkursa nodarbībām, ar savu personisko pieredzi dalīsies pieaicinātie vieslektori - fotogrāfijas profesionāļi un mākslinieki no Latvijas un ārvalstīm – savu dalību jau apstiprinājuši Andrejs Grants, Inta Ruka, Gatis Rozenfelds, Aleksandrs Gronskis, Ivars Grāvlejs, u.c..

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda