24. septembris, 2015

Iespēja iegūt 3000 EUR vērtu atbalstu biznesa ideju īstenošanai

Vēl līdz 30. septembrim jaunuzņēmēji un citi biznesa ideju autori var pieteikties konkursam ar 3000 EUR vērtu atbalstu savu ideju īstenošanai un iespēju piedalīties apmācībās FinTech Academy programmā.

norisināsies 2. oktobrī Nordic Club House telpās, Kalēju ielā 3, Rīgā. Tajā labākie sešu ideju autori finanšu tehnoloģiju jomā saņems iespēju piedalīties akseleratora programmā un cīnīsies par 3000 EUR atbalstu savas idejas realizācijai, iespēju piedalīties Slush konferencē Helsinkos, kā arī citas vērtīgas .

03_ergo_fintech_academt_logo_m

Pieteikt savu ideju atklātajam ideju konkursam un pretendēt uz vietu apmācībās var akadēmijas mājaslapā http://academy.eegloo.co līdz 30. septembrim. Tās var būt gan pavisam jaunas idejas, gan arī jau esoša jaunuzņēmuma (startup) attīstības ieceres finanšu tehnoloģiju jomā.

Idejas vērtēs finanšu nozares profesionāļi no apdrošināšanas sabiedrības ERGO, Practica Capital, FlyCap, ZGI Capital un Latvijas jaunuzņēmumiem Monea, Swipe.lv un Mintos, kas uzstāsies arī ar iedvesmojošiem stāstiem un dalīsies savā pieredzē.

Pasākumu apmeklēt aicināti visi interesenti, arī konkursa dalībnieku līdzjutēji un draugi. Ikviens klātesošais ar savu balsojumu varēs izraudzīties komandu, kas saņems konkursa rīkotāju simpātiju balvu.

ERGO FinTech Academy programmas pamatā ir četru nedēļu apmācības, kas notiks oktobrī. Tajās pieredzējušu mentoru komanda apmācīs un iedrošinās jaunos uzņēmējus savas idejas realizācijā un attīstībā.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.