31. marts, 2014

Infografika: biznesam IT sistēmu dīkstāve izmaksā 700-11000 ASV dolārus minūtē

Ceturtdien, 3.aprīlī, norisināsies  diena 2014, kurā uzņēmumu pārstāvjus iepazīstinās ar jaunākajiem risinājumiem biznesam, tostarp par aktuālāko datu glabāšanas un pārraides risinājumos.
Uzņēmumam katra minūte, kā laikā nefunkcionē sistēma, izmaksā ļoti dārgi. Pēc pasaulē veiktajiem aprēķiniem korporatīvajiem uzņēmumiem viena dīkstāvē pavadīta minūte var maksāt pat 11 000 dolāru jeb vairāk nekā 8 000 eiro. Tādēļ arvien aktuālāks kļūst jautājums par IT sistēmu pieejamību 24/7, elastību un mobilitāti, kas turklāt ļauj samazināt izmaksas un palielināt darba efektivitāti.
Šādu iespēju nodrošina drošie, sertificētie datu centri, kāds Latvijā (arīdzan Baltijā un Ziemeļeiropā) ir tikai viens –   Dattum, kas saņēmis TIER III drošības sertifikātu. Turklāt drošie datu centri ļauj uzņēmumam pievērsties savas pamatdarbības veikšanai, nododot pieredzējušu ekspertu pārziņā.
Par to arī plašāka informācija pievienotajā infografikā.
Infografika_biznesam ir butiska IT nepartrauktiba

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

lvLatviešu valoda