9. februāris, 2017

''Intel'' grasās pabeigt ražotnes būvniecību, Tramps slavē kompānijas prezidentu

Datoru iekā ražotājs Corporation, kas plašāk pazīstams kā līderis mikroprocesoru tirgū, investējis 6,6 biljonus eiro, lai tuvāko trīs līdz četru gadu laikā pabeigtu Fab 42 ražotnes būvniecību Arizonā. Plānots, ka brīdī, kad būs pilnībā pabeigta, tajā būs pieejamas 3000 jaunas darba vietas inženieriem, tehniskajam personālam un dažādu citu profesiju pārstāvjiem. Fab 42 ražos jaunos septiņu nanometru procesorus, un, pēc kompānijas domām, tā būs viena no advancētākajām ražotnēm pasaulē.
Šāds paziņojums līdz sirds dziļumiem aizkustinājis pašreizējo Amerikas Savienoto Valstu prezidentu Donaldu Trampu, kurš, kā zināms, vēlas izskaust bezdarbu valstī. Intel prezidents Braiens Krzaničs ar šādu paziņojumu nāca klajā, atrodoties Baltajā namā aci aci ar ASV prezidentu. Krzaničs velītja glaimojošus vārdus Trampa virzienā, sakot, ka kādreizējie nodokļu maksāšanas nosacījumi viņa biznesam nav bijuši izdevīgi.
Taču, iespējams, tas bija tikai viltīgs Krzaniča gājiens, lai radītu mediju interesi par viņa biznesa plāniem. Ražotne tika atklāta 2011. gadā un lielā mērā tika pabeigta 2014., tomēr tās darbība apstājās personālo datoru zemās pārdošanas dēļ. Attiecīgi nebija vajadzība arī pēc procesoriem.
savā kontā slavēja Krzaniču, pateicoties viņam par lielisko ieguldījumu un par potenciāli jauno darba vietu izveidi.
https://twitter.com/realDonaldTrump/status/829410107406614534
Resursi: https://www.engadget.com

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.