9. februāris, 2017

''Intel'' grasās pabeigt ražotnes būvniecību, Tramps slavē kompānijas prezidentu

Datoru iekārtu ražotājs Intel Corporation, kas plašāk pazīstams kā līderis mikroprocesoru tirgū, investējis 6,6 biljonus eiro, lai tuvāko trīs līdz četru gadu laikā pabeigtu Fab 42 ražotnes būvniecību Arizonā. Plānots, ka brīdī, kad būs pilnībā pabeigta, tajā būs pieejamas 3000 jaunas darba vietas inženieriem, tehniskajam personālam un dažādu citu profesiju pārstāvjiem. Fab 42 ražos jaunos septiņu nanometru procesorus, un, pēc kompānijas domām, tā būs viena no advancētākajām ražotnēm pasaulē.
Šāds paziņojums līdz sirds dziļumiem aizkustinājis pašreizējo Amerikas Savienoto Valstu prezidentu Donaldu Trampu, kurš, kā zināms, vēlas izskaust bezdarbu valstī. Intel Braiens Krzaničs ar šādu paziņojumu nāca klajā, atrodoties Baltajā namā aci aci ar prezidentu. Krzaničs velītja glaimojošus vārdus Trampa virzienā, sakot, ka kādreizējie nodokļu maksāšanas nosacījumi viņa biznesam nav bijuši izdevīgi.
Taču, iespējams, tas bija tikai viltīgs Krzaniča gājiens, lai radītu mediju interesi par viņa biznesa plāniem. tika atklāta 2011. gadā un lielā mērā tika pabeigta 2014., tomēr tās darbība apstājās personālo datoru zemās pārdošanas dēļ. Attiecīgi nebija vajadzība arī pēc procesoriem.
Tramps savā Twitter kontā slavēja Krzaniču, pateicoties viņam par lielisko ieguldījumu un par potenciāli jauno darba vietu izveidi.
https:///realDonaldTrump/status/829410107406614534
Resursi: https://www.engadget.com

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda