Sākums IT sasniegumi, bizness ''Intel'' grasās pabeigt ražotnes būvniecību, Tramps slavē kompānijas prezidentu

''Intel'' grasās pabeigt ražotnes būvniecību, Tramps slavē kompānijas prezidentu

1 minūtes lasīšanai

Datoru iekārtu ražotājs Intel Corporation, kas plašāk pazīstams kā līderis mikroprocesoru tirgū, investējis 6,6 biljonus eiro, lai tuvāko trīs līdz četru gadu laikā pabeigtu Fab 42 ražotnes būvniecību Arizonā. Plānots, ka brīdī, kad ražotne būs pilnībā pabeigta, tajā būs pieejamas 3000 jaunas darba vietas inženieriem, tehniskajam personālam un dažādu citu profesiju pārstāvjiem. Fab 42 ražos jaunos septiņu nanometru procesorus, un, pēc kompānijas domām, tā būs viena no advancētākajām ražotnēm pasaulē.
Šāds paziņojums līdz sirds dziļumiem aizkustinājis pašreizējo Amerikas Savienoto Valstu prezidentu Donaldu Trampu, kurš, kā zināms, vēlas izskaust bezdarbu valstī. Intel prezidents Braiens Krzaničs ar šādu paziņojumu nāca klajā, atrodoties Baltajā namā aci pret aci ar ASV prezidentu. Krzaničs velītja glaimojošus vārdus Trampa virzienā, sakot, ka kādreizējie nodokļu maksāšanas nosacījumi viņa biznesam nav bijuši izdevīgi.
Taču, iespējams, tas bija tikai viltīgs Krzaniča gājiens, lai radītu mediju interesi par viņa biznesa plāniem. Ražotne tika atklāta 2011. gadā un lielā mērā tika pabeigta 2014., tomēr tās darbība apstājās personālo datoru zemās pārdošanas dēļ. Attiecīgi nebija vajadzība arī pēc procesoriem.
Tramps savā Twitter kontā slavēja Krzaniču, pateicoties viņam par lielisko ieguldījumu un par potenciāli jauno darba vietu izveidi.


Resursi: https://www.engadget.com

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In IT sasniegumi, bizness
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Krāpnieki LMT vārdā izsūta viltus ziņas

Aktivizējušies krāpnieki, kas mobilo sakaru operatora SIA “Latvijas mobilais telefon…