13. jūlijs, 2016

Interneta lapu Top 25 jūnijā, 2016

Starptautiskais interneta izpētes un konsultāciju uzņēmums publicējis Latvijas apmeklētāko interneta lapu Top 25 jūnijā. Apmeklējumos no datoriem un planšetdatoriem kāpumu pieredzējis dzīvesveida portāls brivbridis.lv, kamēr galvenā vasaras tendence ir interneta pārlūkošana no  mobilajiem telefoniem.
Jūnija dati norāda uz pieaugošu tendenci internetu izmantot mobilajos telefonos, jo no apskatītā Top 25 tikai septiņi portāli mēnesi pabeiguši ar mazāk lietotājiem nekā maijā. Savukārt, ziņu portāli tvnet.lv/apollo.lv piesaistījuši par 19 600 apmeklētājiem (+ 5,5 procenti) vairāk nekā maijā, kas daļēji saistīts ar portāla latauto.lv pievienošanos tvnet.lv domēnam. Pirmajā desmitniekā arī citi ziņu portāli izcēlušies ar ievērojamu apmeklētāju pieaugumu skatījumos no mobilajiem telefoniem- kasjauns.lv (+ 12 800 apmeklētāji), la.lv (+ 15 700 apmeklētāji), 1188.lv (+ 8700 apmeklētāji). Topa 22. vietā apmeklētāju skaita ziņā no mobilajiem telefoniem jaunpienācējs ir Latvijas Vēstneša portāls lvportals.lv ar 37 150 apmeklētājiem.

“Esam pilnīgi pabeiguši Latauto iekļaušanu mūsu struktūrā, tāpēc jūnija datos pirmo reizi parādās arī latauto.lv lietotāji. Nevar neuzsvērt, ka jūnijā TVNET redakcija uzsāka vairākas jaunas oriģinālsatura rakstu sērijas, kas deva lielu pienesumu statistikas pieaugumam. Redakcija īpašu darbu veltīja arī Brexit atspoguļošanai un tā iespējamām sekām Latvijā un pasaulē”  komentē tvnet.lv/apollo.lv mārketinga vadītāja Kristīne Turkina-Beināre.
Apmeklējumos no datoriem portāls kasjauns.lv ir atgriezies piektajā pozīcijā (327 000 apmeklētāji), portālam skaties.lv noslīdot par vienu vietu pēc hokeja čempionāta beigām (326 000 apmeklētāji). Lai arī mail.ru apmeklētāju plūsma jūnijā bijusi pozitīva, kāpums nav bijis tik ievērojams kā ziņu vietnei kasjauns.lv, tāpēc portāls noslīdējis par vienu vietu uz leju un atrodotas 7. pozīcijā. Procentuāli vislielākais kāpums apmeklējumos no datoriem novērojams ģimenes un dzīvesveida portālam brivbridis.lv (+ 28 procenti), kas to ierindo 20. vietā. Kopumā šai lapai junijā bijuši par 35 500 apmeklētājiem vairāk nekā maijā.
Skatījumos no planšetdatoriem astoņām lapām izdevies piesaistīt vairāk apmeklētājus nekā maijā, starp tiem brivbridis.lv (+ 26 procenti), gismeteo.lv (+ 16 procenti), perkamkopa.lv (+ 4 procenti). Kamēr ar vislielāko mīnusa zīmi mēnesi beiguši sportacentrs.com (- 42 procenti), skaties.lv (- 20 procenti), kas izskaidrojams ar intereses mazināšanos pēc abu portālu straujā kāpuma Pasaules Hokeja Čempionāta laikā.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Avatar for kuk
kuk - 13. jūlijs, 2016 Atbildēt

ciest nevaru vinu stulbos popup aptaujas, tapec bloķēju gemius embede’tos sūdus web lapās. Nepiedalos statistikas vedošanā

  Avatar for Anonīms
  Anonīms - 13. jūlijs, 2016 Atbildēt

  Liekas Disconnect defā jau nobloķē

Avatar for Andris L.
Andris L. - 14. jūlijs, 2016 Atbildēt

Kaut kāda pašsludināta izklaides lapa brivbridis arī topā. Kretinē uzbāzīgie viņu sāri visos soc.tīklos!!!

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

 • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
 • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
 • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
 • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
 • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
 • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
 • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

 • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda