Sākums IT sasniegumi, bizness Interneta lapu Top 25 jūnijā, 2016

Interneta lapu Top 25 jūnijā, 2016

2 minūtes lasīšanai

Starptautiskais interneta izpētes un konsultāciju uzņēmums Gemius publicējis Latvijas apmeklētāko interneta lapu Top 25 jūnijā. Apmeklējumos no datoriem un planšetdatoriem kāpumu pieredzējis dzīvesveida portāls brivbridis.lv, kamēr galvenā vasaras tendence ir interneta pārlūkošana no  mobilajiem telefoniem.
Jūnija dati norāda uz pieaugošu tendenci internetu izmantot mobilajos telefonos, jo no apskatītā Top 25 tikai septiņi portāli mēnesi pabeiguši ar mazāk lietotājiem nekā maijā. Savukārt, ziņu portāli tvnet.lv/apollo.lv piesaistījuši par 19 600 apmeklētājiem (+ 5,5 procenti) vairāk nekā maijā, kas daļēji saistīts ar portāla latauto.lv pievienošanos tvnet.lv domēnam. Pirmajā desmitniekā arī citi ziņu portāli izcēšies ar ievērojamu apmeklētāju pieaugumu skatījumos no mobilajiem telefoniem- kasjauns.lv (+ 12 800 ), la.lv (+ 15 700 apmeklētāji), 1188.lv (+ 8700 apmeklētāji). Topa 22. vietā apmeklētāju skaita ziņā no mobilajiem telefoniem jaunpienācējs ir Latvijas Vēstneša portāls lvportals.lv ar 37 150 apmeklētājiem.

“Esam pilnīgi pabeiguši Latauto iekļaušanu mūsu struktūrā, tāpēc jūnija datos pirmo reizi parādās arī latauto.lv lietotāji. Nevar neuzsvērt, ka jūnijā TVNET redakcija uzsāka vairākas jaunas oriģinālsatura rakstu sērijas, kas deva lielu pienesumu statistikas pieaugumam. Redakcija īpašu darbu veltīja arī Brexit atspoguļošanai un tā iespējamām sekām Latvijā un pasaulē”  komentē tvnet.lv/apollo.lv mārketinga vadītāja Kristīne Turkina-Beināre.
Apmeklējumos no datoriem portāls kasjauns.lv ir atgriezies piektajā pozīcijā (327 000 apmeklētāji), portālam skaties.lv noslīdot par vienu vietu pēc hokeja čempionāta beigām (326 000 apmeklētāji). Lai arī mail.ru apmeklētāju plūsma jūnijā bijusi pozitīva, kāpums nav bijis tik ievērojams kā ziņu vietnei kasjauns.lv, tāpēc portāls noslīdējis par vienu vietu uz leju un atrodotas 7. pozīcijā. Procentuāli vislielākais kāpums apmeklējumos no datoriem novērojams ģimenes un dzīvesveida portālam brivbridis.lv (+ 28 procenti), kas to ierindo 20. vietā. Kopumā šai lapai junijā bijuši par 35 500 apmeklētājiem vairāk nekā maijā.
Skatījumos no planšetdatoriem astoņām mājas lapām izdevies piesaistīt vairāk apmeklētājus nekā maijā, starp tiem brivbridis.lv (+ 26 procenti), gismeteo.lv (+ 16 procenti), perkamkopa.lv (+ 4 procenti). Kamēr ar vislielāko mīnusa zīmi mēnesi beiguši sportacentrs.com (- 42 procenti), skaties.lv (- 20 procenti), kas izskaidrojams ar intereses mazināšanos pēc abu portālu straujā kāpuma Pasaules Hokeja Čempionāta laikā.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In IT sasniegumi, bizness
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Tet līdz 2030. gadam plāno pāriet uz atjaunīgās elektroenerģijas izmantošanu pašpatēriņam

Tet 2023. gadā sasniedzis uzņēmumam uzstādītos ilgtspējas mērķus – ir uzlabota digitālās v…