Sākums Mākslīgais intelekts ''LG Electronics'' rada mākslīgā intelekta zīmolu ''ThinQ''

''LG Electronics'' rada mākslīgā intelekta zīmolu ''ThinQ''

1 minūtes lasīšanai

radījis zīmolu ThinQ, lai zem viena zīmola apvienotu visas savas 2018. gada mājsaimniecības iekārtas, plaša patēriņa elektronikas preces un pakalpojumus, kas izmanto mākslīgo intelektu. LG ThinQ produktiem un pakalpojumiem būs spēja izmantot padziļinātu mācīšanos un komunicēt vienam ar otru, pielietojot dažādas mākslīgā intelekta platformas no citiem ražotājiem kā arī LG paša izstrādāto DeepThinQ tehnoloģiju.
LG pirmo reizi par saviem savu darbību mākslīgā intelekta attīstīšanas lauciņā paziņoja 2017. gada CES izstādē, kad tika prezentēta DeepThinQ . tai sekoja savienojumu iekļaušana visās iekārtās, kas šogad nonāks tirgū. Jūnijā LG Seulā atvēra mākslīgā intelekta laboratoriju, lai apvienotu visus dažādos mākslīgā intelekta pētījumus un tehnoloģijas, kas atpazīst, deducē un mācās no balss, video un sensoriem. LG mākslīgā intelekta laboratorija palīdzējusi izstrādāt pasaulē pirmo gaisa kondicionētāju, kas spēj nolasīt telpas apmērus, kā arī inteliģentos ledusskapjus, veļas mazgājamās mašīnas un robotus putekļusūcējus.
„ThinQ zīmola mērķis ir parādīt, ka LG inteliģentie produkti vienmēr domā par jums un jūsu dzīves uzlabošanu,” norāda LG globālā marketinga centra Hans Čenhī. „Mākslīgais ir tehnoloģiju nākamais līmenis, tāpēc mūsu pienākums, kā mājsaimniecības iekā un plaša patēriņa elektronikas preču tirgus līderim, ir padarīt mākslīgo intelektu pieejamāku un mazāk biedējošu.”
ThinQ zonā LG stendā izstādē CES no 9. līdz 12. janvārim tiks demonstrēts plašs 2018. gadam paredzētu LG mākslīgā intelekta produktu klāsts.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Mākslīgais intelekts
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Tet līdz 2030. gadam plāno pāriet uz atjaunīgās elektroenerģijas izmantošanu pašpatēriņam

tet 2023. gadā sasniedzis uzņēmumam uzstādītos ilgtspējas mērķus – ir uzlabota digitālās v…