20. decembris, 2017

''LG Electronics'' rada mākslīgā intelekta zīmolu ''ThinQ''

Electronics radījis zīmolu ThinQ, lai zem viena zīmola apvienotu visas savas 2018. gada mājsaimniecības iekārtas, plaša patēriņa elektronikas preces un pakalpojumus, kas izmanto mākslīgo intelektu. LG ThinQ produktiem un pakalpojumiem būs spēja izmantot padziļinātu mācīšanos un komunicēt vienam ar otru, pielietojot dažādas mākslīgā intelekta no citiem ražotājiem kā arī paša izstrādāto DeepThinQ tehnoloģiju.
pirmo reizi par saviem savu darbību mākslīgā intelekta attīstīšanas lauciņā paziņoja 2017. gada CES izstādē, kad tika prezentēta DeepThinQ tehnoloģija. tai sekoja Wi-Fi savienojumu iekļaušana visās premium iekārtās, kas šogad nonāks tirgū. Jūnijā Seulā atvēra mākslīgā intelekta laboratoriju, lai apvienotu visus dažādos mākslīgā intelekta pētījumus un tehnoloģijas, kas atpazīst, deducē un mācās no balss, un sensoriem. LG mākslīgā intelekta laboratorija palīdzējusi izstrādāt pasaulē pirmo gaisa kondicionētāju, kas spēj nolasīt telpas apmērus, kā arī inteliģentos ledusskapjus, veļas mazgājamās mašīnas un robotus putekļusūcējus.
„ThinQ zīmola mērķis ir parādīt, ka inteliģentie produkti vienmēr domā par jums un jūsu dzīves uzlabošanu,” norāda LG globālā marketinga centra Hans Čenhī. „Mākslīgais ir tehnoloģiju nākamais līmenis, tāpēc mūsu pienākums, kā mājsaimniecības iekārtu un plaša patēriņa elektronikas preču tirgus līderim, ir padarīt mākslīgo intelektu pieejamāku un mazāk biedējošu.”
ThinQ zonā stendā izstādē CES no 9. līdz 12. janvārim tiks demonstrēts plašs 2018. gadam paredzētu LG mākslīgā intelekta produktu klāsts.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

lvLatviešu valoda