Sākums IT sasniegumi, bizness LG veido divus jaunus start-up uzņēmumus

LG veido divus jaunus start-up uzņēmumus

1 minūtes lasīšanai

Electronics (LG) ir izveidojis divus jaunus start-up uzņēmumus, atdalot divas iniciatīvas, kas sākotnēji radītas kompānijas iekšienē – Infit & Company Inc. un Acanvas. Lai arī LG nodrošinās patentēto tehnoloģiju izmantošanu, abus uzņēmumus pilnībā pārvaldīs bijušie LG darbinieki, un tie būs atbildīgi par sava finansējuma piesaisti un stratēģiju.
Acanvas koncentrēsies uz tā mākslas straumēšanas attīstīšanu dzīvotspējīgā biznesā. Mākslas straumēšanas platforma satur vairākus miljonus licencētu mākslas darbu, kas attēloti pielāgojamos digitālos rāmjos. Acanvas pagājušajā nedēļā sāka Kickstarter kampaņu (http://bit.ly/1rYG7vj), lai finansētu tā attīstības pabeigšanu. Acanvas sākotnēji koncentrēsies uz Ziemeļameriku, paredzot plānus paplašināties uz citiem tirgiem nākamgad.
ACANVAS_2
Uzņēmums Infit & Company Inc. radījis attēlveidošanas modulārās diagnozes iekā – tas ir medicīnisks , kas izmanto jaunākās , lai noteiktu tādas saslimšanas kā reimatisko artrītu. Izmantojot lētāku un drošāku optiskās attēlveidošanas sistēmu radiācijas vietā, lai ielūkotos pacientos, Infit & Company Inc. cer revolucionizēt medicīnisko aprūpi.
Lai paustu savu atbalstu uzņēmējdarbībai un mazinātu būtiskus riskus saistībā ar start-up uzņēmumiem, LG garantē darbiniekiem, kuri pievienosies kādām no abām kompānijām, darbavietu LG, ja viņi nolems trīs gadu laikā atgriezties. Turklāt LG paplašinās savas iniciatīvas, lai arī turpmāk veicinātu šāda veida domāšanu, kas noveda pie Acanvas un Infit izveides. Idea Power Plant programmas ietvaros LG finansē ar līdz pat 10 miljoniem Korejas vonu visdaudzsološākās darbinieku idejas, kuras piecu mēnešu laikā iespējams komercializēt.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In IT sasniegumi, bizness
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Veikalu tīkla Sky vārdā patlaban uzdarbojas krāpnieki

Veikalu tīkla “Sky” vārdā patlaban uzdarbojas krāpnieki, kas pārpublicē uzņēmuma saturu so…