Sākums Sakaru pakalpojumi SES nodrošinās pirmā ULTRA HD televīzijas kanāla pārraidi Ziemeļvalstīs

SES nodrošinās pirmā ULTRA HD televīzijas kanāla pārraidi Ziemeļvalstīs

1 minūtes lasīšanai

MTG maksas operators Viasat izmantos orbitālo satelītu kapacitāti sava pirmā Ultra HD  (augstas izšķirtspējas) televīzijas kanāla pārraidīšanas uzsākšanai. Pasaulē pirmais Ultra augstas izšķirtspējas sporta kanāls Viasat ULTRA HD  Ziemeļvalstīs tiks raidīts, izmantojot satelītu SES-5, orbitālajā pozīcijā 5 grādus uz Austrumiem. Jau šīs vasaras beigās jaunais Viasat Ultra HD sporta kanāls kļūs pieejams skatītājiem Zviedrijā, Norvēģijā, Dānijā un Somijā.

Viasat skatītāji ar jauno Ultra HD dekoderu, televizoros ar Ultra HD ekrānu, sporta pārraidēm, Čempionu tiešraidēm kā arī pārējam MTG saturam, veidotam Ultra augstā izšķirtspējas kvalitātē, varēs sekot līdz daudz niansētāki, uztverot katru kustību ar klātbūtnes efektu.

press_photo

Līdz ar Viasat Ultra HD kanālu, orbitālo satelītu operators SES patlaban nodrošina 24 Ultra HD kanālu pārraides, kas ir 46% no pasaulē kopumā šobrīd raidošajiem šā formāta kanāliem. SES ar savu orbitālo satelītu floti šobrīd nodrošina vairāk nekā 2300 HD kanālu pārraides, kas ir 27% no visiem HD/Ultra HD kanāliem pasaulē.

„Viasat savu aptuveni 230 kanālu pārraidīšanu uztic SES jau vairāk nekā 20 gadu garumā,” norāda SES komercdirektors Ferdinands Kaizers (Ferdinand Kayser), uzsverot, „ka vienmēr bijis TV izšķirtspējas kvalitātes virzītājs, un SES ir gandarīts kopā ar Viasat nākamās paaudzes skatīšanās pieredzi virzīt uz priekšu arī turpmāk. Palielinoties Ultra HD kanālu skaitam aizvien straujāk, ir skaidrs, ka ir labākā infrastruktūra, lai pārraidītu jauno, pilnveidoto skatīšanās pieredzi.”

Kā zināms viens no SES teleportiem, kurš nodrošina satelīta signālu augšup un lejup piegādi, kopš 2001. gada atrodas arī Rīgā, Zaķusalas Krastmalā 3.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Sakaru pakalpojumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Veikalu tīkla Sky vārdā patlaban uzdarbojas krāpnieki

Veikalu tīkla “Sky” vārdā patlaban uzdarbojas krāpnieki, kas pārpublicē uzņēmuma saturu so…