16. maijs, 2016

SES nodrošinās pirmā ULTRA HD televīzijas kanāla pārraidi Ziemeļvalstīs

MTG maksas operators Viasat izmantos orbitālo satelītu kapacitāti sava pirmā Ultra HD  (augstas izšķirtspējas) televīzijas kanāla pārraidīšanas uzsākšanai. Pasaulē pirmais Ultra augstas izšķirtspējas sporta kanāls Viasat ULTRA HD  Ziemeļvalstīs tiks raidīts, izmantojot satelītu SES-5, orbitālajā pozīcijā 5 grādus uz Austrumiem. Jau šīs vasaras beigās jaunais Viasat Ultra HD sporta kanāls kļūs pieejams skatītājiem Zviedrijā, Norvēģijā, Dānijā un Somijā.

Viasat skatītāji ar jauno Ultra HD dekoderu, televizoros ar Ultra HD ekrānu, sporta pārraidēm, Čempionu tiešraidēm kā arī pārējam MTG saturam, veidotam Ultra augstā izšķirtspējas kvalitātē, varēs sekot līdz daudz niansētāki, uztverot katru kustību ar klātbūtnes efektu.

press_photo

Līdz ar Viasat Ultra HD kanālu, orbitālo satelītu operators patlaban nodrošina 24 Ultra HD kanālu pārraides, kas ir 46% no pasaulē kopumā šobrīd raidošajiem šā formāta kanāliem. SES ar savu orbitālo satelītu floti šobrīd nodrošina vairāk nekā 2300 HD kanālu pārraides, kas ir 27% no visiem HD/Ultra HD kanāliem pasaulē.

„Viasat savu aptuveni 230 kanālu pārraidīšanu uztic jau vairāk nekā 20 gadu garumā,” norāda SES komercdirektors Ferdinands Kaizers (Ferdinand Kayser), uzsverot, „ka vienmēr bijis izšķirtspējas kvalitātes virzītājs, un SES ir gandarīts kopā ar Viasat nākamās paaudzes skatīšanās pieredzi virzīt uz priekšu arī turpmāk. Palielinoties Ultra HD kanālu skaitam aizvien straujāk, ir skaidrs, ka ir labākā infrastruktūra, lai pārraidītu jauno, pilnveidoto skatīšanās pieredzi.”

Kā zināms viens no teleportiem, kurš nodrošina satelīta signālu augšup un lejup piegādi, kopš 2001. gada atrodas arī Rīgā, Zaķusalas Krastmalā 3.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda