22. jūnijs, 2016

Marks Zakerbergs sava MacBook Pro tīmekļkameru aizlīmējis ar līmlentes gabaliņu

Nesen rakstījām, ka Facebook piederošais Instagram serviss svinēja 500 miljonu lietotāju sasniegšanu. Atzīmējot sasniegumu, Facebook dibinātājs un vadītājs Marks Zakerbergs, publicēja attēlu, kura fonā redzams viņa darba galds.
ClfR1BDUsAEMBm2.jpg-large-2
Kā izrādās, tad Zakerbergs lieto klēpjdatoru. Zināms, ka OS X ir drošāka pret vīrusiem un dažādiem uzbrukumiem, jo lielākoties ļaundari fokusējas uz sistēmām, kurām ir lielāka lietotāju bāze. Papildus drošībai Zakerbergs datora tīmekļkameru, kā arī mikrofona pieslēgvietu aizlīmējis ar līmlentes gabaliņiem, tāpat arī līmlente daļēji nosedz kreiso skaļruņa režģi, zem kuras paslēpts klēpjdatora iebūvētais skaļrunis.
Tā kā Marks Zakerbergs ir ļoti ietekmīga persona, tad šāda piesardzība ir tikai apsveicama, pat ja pirmajā brīdī gribās pasmaidīt.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Avatar for smaragds
smaragds - 23. jūnijs, 2016 Atbildēt

naakamo rakstu vareetu uztaisiit par to kaadu tualetes papiiru vinjsh lieto.. )

Avatar for Man arī bija kādreiz bail no cam
Man arī bija kādreiz bail no cam - 23. jūnijs, 2016 Atbildēt

Man ace švaka vai arī es tur nevar tā ar garantiju saskatīt to makgaivereni!?

Avatar for Man arī bija kādreiz bail no cam
Man arī bija kādreiz bail no cam - 23. jūnijs, 2016 Atbildēt

Un jau otrais raksts 2 ned laikā brutāl pārkopēts no apollo, delfi vai tvnet, neatceros kurš no kura.

Avatar for smaragds
smaragds - 23. jūnijs, 2016 Atbildēt

kursh vispaar ir teicis, ka taa ir vinja darba vieta?? Kaads uzprasiija foto un viss.. No makgaivera jau arii ne smakas jaa 🙂

Avatar for njaa
njaa - 23. jūnijs, 2016 Atbildēt

interesanti kādā jēga līmēt kameru ciet, ja atstāj mikrofonu ieslēgtu un tā var par tevi savākt daudz vairāk kompromitējoša materiāla kā no sūda video bildes ?

Avatar for geek
geek - 23. jūnijs, 2016 Atbildēt

Mikrofona nosegšana netraucē ierakstīt skaņu. MacBook ir aprīkots ar ļoti jūtīgu mikrofonu. Ja jau tik ļoti grib saglabāt privātumu, tad mikrofonu vajag fiziski atvienot no sistēmas.

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda