22. jūnijs, 2016

Marks Zakerbergs sava MacBook Pro tīmekļkameru aizlīmējis ar līmlentes gabaliņu

Nesen rakstījām, ka Facebook piederošais Instagram serviss svinēja 500 miljonu lietotāju sasniegšanu. Atzīmējot sasniegumu, Facebook dibinātājs un Marks Zakerbergs, publicēja attē, kura fonā redzams viņa darba galds.
ClfR1BDUsAEMBm2.jpg-large-2
Kā izrādās, tad Zakerbergs lieto klēpjdatoru. Zināms, ka OS X operētājsistēma ir drošāka vīrusiem un dažādiem uzbrukumiem, jo lielākoties ļaundari fokusējas uz Windows sistēmām, kurām ir lielāka lietotāju . Papildus drošībai Zakerbergs datora tīmekļkameru, kā arī mikrofona pieslēgvietu aizlīmējis ar līmlentes gabaliņiem, tāpat arī līmlente daļēji nosedz kreiso skaļruņa režģi, zem kuras paslēpts klēpjdatora iebūvētais skaļrunis.
Tā kā Marks Zakerbergs ir ļoti ietekmīga persona, tad šāda piesardzība ir tikai apsveicama, pat ja pirmajā brīdī gribās pasmaidīt.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Avatar for smaragds
smaragds - 23. jūnijs, 2016

naakamo rakstu vareetu uztaisiit par to kaadu tualetes papiiru vinjsh lieto.. )

Avatar for Man arī bija kādreiz bail no cam
Man arī bija kādreiz bail no cam - 23. jūnijs, 2016

Man ace švaka vai arī es tur nevar tā ar garantiju saskatīt to makgaivereni!?

Avatar for Man arī bija kādreiz bail no cam
Man arī bija kādreiz bail no cam - 23. jūnijs, 2016

Un jau otrais raksts 2 ned laikā brutāl pārkopēts no apollo, delfi vai tvnet, neatceros kurš no kura.

Avatar for smaragds
smaragds - 23. jūnijs, 2016

kursh vispaar ir teicis, ka taa ir vinja darba vieta?? Kaads uzprasiija foto un viss.. No makgaivera jau arii ne smakas jaa 🙂

Avatar for njaa
njaa - 23. jūnijs, 2016

interesanti kādā jēga līmēt kameru ciet, ja atstāj mikrofonu ieslēgtu un tā var par tevi savākt daudz vairāk kompromitējoša materiāla kā no sūda video bildes ?

Avatar for geek
geek - 23. jūnijs, 2016

Mikrofona nosegšana netraucē ierakstīt skaņu. MacBook ir aprīkots ar ļoti jūtīgu mikrofonu. Ja jau tik ļoti grib saglabāt privātumu, tad mikrofonu vajag fiziski atvienot no sistēmas.