Sākums Biroja tehnika Brother PDS-6000 skenera apskats

Brother PDS-6000 skenera apskats

2 minūtes lasīšanai

Klāt ir jaunākais alksnis.eu apskats un šoreiz mūsu rokās ir nonācis kompānijas Brother piedāvātais PDS-6000 galda skeneris.
Kā norāda Brother, tad iekārta būs piemērota vidējiem vai lieliem uzņēmumiem, kuriem nepieciešams skeneris biežai izmantošanai, liela apjoma darbam. Piemērotais apjoms šīs ierīces izmantošanai ir līdz 6 tūkstošiem lapu dienā.
IMG_9627
Brother PDS-600 ir aprīkots ar 100 lapaspušu ietilpīgu papīra padeves kaseti, kā arī automātisko dokumentu padevēju, tāpat arī iespējama automātiskā divu pušu skenēšana. Maksimālais krāsu A4 skenēšanas ātrums ir līdz 80 lapām minūtē.  Ierīce arīdzan ļauj skenēt vizītkartes.
IMG_9628
Skeneris atbalsta Kofax VRS tehnoloģiju, kas automātiski apstrādā attēlus, pielāgojot kvalitātes iestatījumus labākajam rezultātam.  Skenētos dokumentus iespējams kā saglabāt PDF, TIFF, JPEG vai Microsoft Office failos, tā arī nosūtīt pa e-pastu, saglabāt FTP vai tīkla mapēs un nosūtīt izmantošanai ar OCR jeb teksta atpazīšanas risinājumu. Savienojot PD-6000 ar printeri, iespējams skenētos dokumentus izprintēt. Saziņai ar datoru tiek izmantots USB 3.0 interfeiss, kas nodrošina lielāku ātrumu, salīdzinājumā ar USB 2.0, tāpat arī ātrākai skenera darbībai, tas ir aprīkots ar 512 megabaitu operatīvo atmiņu. Maksimālā skenēšanas izšķirtspēja ir līdz 600 punktiem collā.

Brother PDS-6000 aprīkots ar virkni tehnoloģiju attēla uzlabošanai, kā piemēram tas spēj automātiski atpazīt un likvidēt dažādus defektus dokumentos, kā piemēram caurumus no caurumduriem, uzlabot attēla malas, kā arī atpazīt un likvidēt putekļu vai skrāpējumu pēdas. Ar vienu skenēšanas reizi iespējams iegūt kā melnbaltu, tā arī krāsainu attēlu. Tāpat arī tiek atbalstīti dokumenti ar svītru kodiem, kas atvieglos to šķirošanu un kārtošanu. Ierīce spēj padarīt skenētā dokumentu fonu gaišāku, kas atvieglos tā lasāmību.  Tāpat arī veicot divpusējo skenēšanu, automātiski tiks izdzēstas tukšās lapas, kas palīdz samazināt faila apjomu. Ja nu kāds dokuments tiks skenēts leņķī, Brother programmatūra spēs to iztaisnot.
Brother PDS-6000 ieteicamā mazumtirdzniecības cena ir 1550 eiro.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Biroja tehnika
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…