22. jūnijs, 2016

Brother PDS-6000 skenera apskats

Klāt ir jaunākais alksnis.eu apskats un šoreiz mūsu rokās ir nonācis kompānijas piedāvātais PDS-6000 galda skeneris.
Kā norāda Brother, tad iekārta būs piemērota vidējiem vai lieliem uzņēmumiem, kuriem nepieciešams skeneris biežai izmantošanai, liela apjoma darbam. Piemērotais apjoms šīs izmantošanai ir līdz 6 tūkstošiem lapu dienā.
IMG_9627
PDS-600 ir aprīkots ar 100 lapaspušu ietilpīgu papīra padeves kaseti, kā arī automātisko dokumentu padevēju, tāpat arī iespējama automātiskā divu pušu skenēšana. Maksimālais krāsu A4 skenēšanas ātrums ir līdz 80 lapām minūtē.  Ierīce arīdzan ļauj skenēt vizītkartes.
IMG_9628
Skeneris atbalsta Kofax VRS tehnoloģiju, kas automātiski apstrādā attēlus, pielāgojot kvalitātes iestatījumus labākajam rezultātam.  Skenētos dokumentus iespējams kā saglabāt PDF, TIFF, JPEG vai Microsoft Office failos, tā arī nosūtīt pa e-pastu, saglabāt FTP vai tīkla mapēs un nosūtīt izmantošanai ar OCR jeb teksta atpazīšanas risinājumu. Savienojot PD-6000 ar printeri, iespējams skenētos dokumentus izprintēt. Saziņai ar datoru tiek izmantots USB 3.0 interfeiss, kas nodrošina lielāku ātrumu, salīdzinājumā ar USB 2.0, tāpat arī ātrākai skenera darbībai, tas ir aprīkots ar 512 megabaitu operatīvo atmiņu. Maksimālā skenēšanas izšķirtspēja ir līdz 600 punktiem collā.

PDS-6000 aprīkots ar virkni tehnoloģiju attēla uzlabošanai, kā piemēram tas spēj automātiski atpazīt un likvidēt dažādus defektus dokumentos, kā piemēram caurumus no caurumduriem, uzlabot attēla malas, kā arī atpazīt un likvidēt putekļu vai skrāpējumu pēdas. Ar vienu skenēšanas reizi iespējams iegūt kā melnbaltu, tā arī krāsainu attēlu. Tāpat arī tiek atbalstīti dokumenti ar svītru kodiem, kas atvieglos to šķirošanu un kārtošanu. Ierīce spēj padarīt skenētā dokumentu fonu gaišāku, kas atvieglos tā lasāmību.  Tāpat arī veicot divpusējo skenēšanu, automātiski tiks izdzēstas tukšās lapas, kas palīdz samazināt faila apjomu. Ja nu kāds dokuments tiks skenēts leņķī, Brother spēs to iztaisnot.
Brother PDS-6000 ieteicamā mazumtirdzniecības cena ir 1550 eiro.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda