Sākums Biroja tehnika AOC piedāvā pieejamas cenas 31,5” 1440p monitoru: liela izmēra ekrānu ikkatram

AOC piedāvā pieejamas cenas 31,5” 1440p monitoru: liela izmēra ekrānu ikkatram

4 minūtes lasīšanai

Specializētais displeju uzņēmums AOC piedāvā universālu monitoru par pieejamu cenu ar 31,5” (80,01 cm) izmēru un QHD (2560 x 1440 pikseļi) izšķirtspēju: Q3279VWF, tas ir 79. sērijas pārstāvis. Šim stilīgajam monitoram ir ultraplāna konstrukcija un elegants statīvs ar sudraba apdari, kas ideāli iederas dzīvojamās istabas iekārtojumā. Tā FreeSync tehnoloģijas atbalsts un 5 ms reakcijas laiks apmierinās lielākās daļas geimeru, kas nespēlē ļoti regulāri, vajadzības. Q3279VWF būs pieejams šī gada novembrī ar tikai 299 € mazumtirdzniecības cenu, un tas padarīs milzu izmērus un augstu izšķirtspēju pieejamu ikkatram!
1440p ikkatram
QHD izšķirtspēja kļūst aizvien populārāka, jo tā aizpilda nišu starp Full HD un 4K izšķirtspēju. Kamēr vairumam spēļu pēdējai ir grūti nodrošināt pietiekamu jaudu ar pašreizējiem grafiskajiem procesoriem, Full HD izšķirtspēja, kas gadiem ir bijis dominējošais standarts, mūsdienās lielākos displejos izskatās graudaina. Ar Q3279VWF AOC ir atradis ideāli risinājumu: milzonīgs 31,5” izmērs ar 2560 x 1440 izšķirtspēju, kā rezultātā tiek iegūts liels 93,24 ppi pikseļu blīvums. Salīdzinājumam 24” displejam ar Full HD izšķirtspēju ir līdzīgs pikseļu blīvums 91,79 ppi.
MVA uzvarai
Q3279VWF tiek izmantots 31,5” MVA panelis ar QHD izšķirtspēju, 5 ms reakcijas laiku un 60 Hz atsvaidzināšanas ātrumu. Šim panelim ir reālu 8 bitu krāsu dziļums + FRC (Frame Rate Control), kā rezultātā tiek iegūts 1,07 miljardu krāsu efekts, kāds ir 10 bitu monitoriem. Tas ir 100 reizes vairāk kā parastajos monitoros, kuriem ir 16,7 miljoni krāsu, tādēļ Q3279VWF spēj parādīt lielāku dziļumu, piesātinātākas krāsas un sasniegt vienmērīgas krāsu pārejas.
Q3279VWF lielais 31,5” displeja izmērs dod lielus plašumus, kur ieskrieties. No mājas lietotājiem, kuri vēlas izbaudīt 1080p video skatīšanos un multitāskingu ar dažādām lietojumprogrammām, līdz advancētiem lietotājiem / dizaineriem, kuriem nepieciešams vairāk ekrāna vietas gan izšķirtspējas, gan izmēra kategorijās attēlu/video rediģēšanas programmatūrai, — visi būs apmierināti Q3279VWF. Q3279VWF MVA panelim ir arī pārsteidzoša 3000:1 statiskā kontrasta attiecība, kas sniedz lielisku iegremdēšanās efektu un attēla kvalitāti.
Kamēr citi līdzīgi pieejamas cenas monitori ir aprīkoti ar TN paneļiem, kuriem ir neapmierinoši skata leņķi, monitoros Q3279VWF iebūvētie MVA paneļi piedāvā platu skata leņķi līdz 178°/178° horizontāli, kas tuvinās IPS paneļu līmenim. Lieliskais krāsu vienmērīgums no jebkura skatīšanās leņķa ļauj pat blakus stāvētājiem izbaudīt bagātīgās krāsas un augsto detalizāciju. Pateicoties AOC WCG (Wide Colour Gamut) tehnoloģijai, Q3279VWF var nosegt 88 % no NTSC krāsu paletes.
Gatavs piedzīvojumiem
Geimeriem arī nevajadzētu ignorēt šo variantu, jo Q3279VWF ir ļoti spējīgs spēļu monitors, un ir aprīkots ar AMD FreeSync atbalstu. Saskaņojot grafiskās kartes kadru ātrumu ar monitora kadru ātrumu, šī tehnoloģija atbrīvo no saraustījumiem, attēlu nobīdes un bremzēšanās spēlējot. Tādēļ lietotājiem nav vajadzības savās spēlēs iespējot V-Sync, lai mākslīgi saskaņotu grafiskā procesora kadru ātruma izvadu ar monitora atsvaidzināšanas ātrumu, kā rezultātā palielinās ieejas signāla aizkave. Papildus pieejamai cenai Q3279VWF ir 5 ms reakcijas laiks un 60 Hz atsvaidzināšanas ātrums, kas padara šo monitoru piemērotu vairumam neregulāro geimeru. Uz nopietnu konkurenci orientētiem FPS/šūteru geimeriem būtu jāskatās AOC AGON monitoru virzienā, jo tur atsvaidzināšanas ātrums ir no 144 Hz līdz 240 Hz!
Veselīgāks acīm
Kā jau daudzi AOC monitori Q3279VWF arī ir aprīkots ar Flicker-Free tehnoloģiju. Pēc ilgākas skatīšanās uz parasto monitoru, kas izmanto PWM (Pulse Width Modulation) tehnoloģiju, lai regulētu spilgtumu, var rasties acu piepūle un diskomforta sajūta mirgošanas dēļ. Flicker-Free tehnoloģija izmanto līdzstrāvas fona apgaismojuma sistēmu, lai uzlabotu lietotāja komfortu.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Biroja tehnika
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…