Sākums Biroja tehnika Brother MFC-L6900DW multifunckionālās lāzerdrukas iekārtas apskats

Brother MFC-L6900DW multifunckionālās lāzerdrukas iekārtas apskats

3 minūtes lasīšanai

Klāt ir jaunākais alksnis.eu apskats un šoreiz pastāstīsim par Brother MFC-L6900DW multifunckionālo lāzerdrukas iekārtu.
Šis produkts ir paredzēts uzņēmumiem, kuros ir liels ikmēneša drukas apjoms. Kā Brother norāda ierīces specifikācijā, tad ieteicamais mēneša drukas apjoms šai ierīcei ir līdz 10 tūkstošiem lapu, savukārt maksimālais – līdz 150 tūkstošiem lapu.
IMG_9640
Brother MFC-L6900DW nodrošina melnbaltu druku. Laiks līdz pirmajai izdrukai ir mazāks, kā 7.5 sekundes, savukārt maksimālais printēšanas ātrums ir līdz 52 lapām minūtē. Maksimālais papīra formāts, ar kuru šī ierīce spēj darboties, ir A4.
Drukas iekārta ir aprīkota ar krāsu skārienjutīgu 4.85 collu displeju. Displejs lieti noder ierīces vadībā un ir krietni ērtāks par taustiņiem.
Brother MFC-L6900DW atbalsta kā bezvadu, tā arī vadu tīkla savienojumu, turklāt, pateicoties Brother mobilajām aplikācijām, ir iespējams ērti drukāt no mobilajām ierīcēm. Tāpat arī šī iekārta aprīkota ar divām USB 2.0 pieslēgvietai, tiešai drukai un skenēšanai uz USB zibatmiņām. Papildus tam tiek atbalstīts NFC savienojums, kas noder kā drošības mērs, izmantojot NFC autentifikācijas kartes, tāpat arī tiek atbalstīta drukāšana no NFC saderīgām mobilajām ierīcēm. No mobilo savienojumu standartiem šis printeris atbalsta AirPrint, Android Print Service Plugin, Cortado Cloud Print, Google Cloud Print 2.0, iPrint&Scan, Mopria un Wi-Fi Direct.
IMG_9641
Līdz ar automātisku divpusējo drukāšanu, iekārta spēj arī skenēt, kopēt, kā arī sūtīt un saņemt faksu. Skenēšanas standarta izšķirtspēja ir 1200 x 1200 punkti collā, savukārt paplašinātā – 19200 x 19200 punkti collā. Kopēšanas izšķirtspēja ir 1200 x 600 punkti. Divpusējās skenēšanas ātrums ir līdz 100ipm. Kopētājs atbalsta samazināšanas funkciju, kas ļauj divas līdz četras lapas iespiest vienā A4 formāta loksnē. Tāpat arī, piemēram iespējams abas ID kartes puses nokopēt vienā A4 loksnes pusē automātiski.
Standarta papīra padeves kasetē ietilpst līdz 520 loksnēm, savukārt multifunkcionālajā – līdz 50 loksnēm papīra. Tāpat arī pieejama automātiskā dokumentu padeve līdz 80 lapām, kas atvieglos skenēšanu un kopēšanu. Gatavo izdruka paplātē ir vieta 250 loksnēm, turklāt šī detaļa aprīkota ar sensoru, kas brīdinās par to, ja paplāte ir pilna.

Kā papildinājumu iespējams iegādāties Brother TT-4000 torņveida papīra padeves sistēmu ar stabilizatoru. Tajā ir četras atvilktnes, kurās katrā ietilpst 520 loksnes. Komplektācijā ar šo aksesuāru Brother MFC-L6900DW ir pietiekami augsts, lai to varētu novietot uzreiz uz grīdas. Uzņemtajos attēlos redzama drukas iekārta, kura aprīkota TT-4000 papīra padeves sistēmu. Tāpat arī atsevišķi iespējams iegādāties kaseti ar papildus 250 lapu ietilpību.
Tā kā šīs iekārtas mērķauditorija ir biznesa klienti, tad īpaši padomāts par drošības funkcijām. Jau minētā NFC karšu autorizācija, tāpat arī tiek atbalstīti Print Archive, Secure Reset un Certificate Management standarti.
Brother MFC-L6900DW ieteicamā mazumtirdzniecības cena ir 1079 eiro ar PVN. Plašāka informāciju par drukas iekārtu, kā arī aksesuāru un izejmateriālu cenas ir pieejamas Brother mājaslapā.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Biroja tehnika
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…