10. augusts, 2016

Brother MFC-L6900DW multifunckionālās lāzerdrukas iekārtas apskats

Klāt ir jaunākais alksnis.eu apskats un šoreiz pastāstīsim par Brother MFC-L6900DW multifunckionālo lāzerdrukas iekārtu.
Šis produkts ir paredzēts uzņēmumiem, kuros ir liels ikmēneša drukas apjoms. Kā norāda ierīces specifikācijā, tad ieteicamais mēneša drukas apjoms šai ierīcei ir līdz 10 tūkstošiem lapu, savukārt maksimālais – līdz 150 tūkstošiem lapu.
IMG_9640
MFC-L6900DW nodrošina melnbaltu druku. Laiks līdz pirmajai izdrukai ir mazāks, kā 7.5 sekundes, savukārt maksimālais printēšanas ātrums ir līdz 52 lapām minūtē. Maksimālais papīra formāts, ar kuru šī ierīce spēj darboties, ir A4.
Drukas iekārta ir aprīkota ar krāsu skārienjutīgu 4.85 collu displeju. Displejs lieti noder ierīces vadībā un ir krietni ērtāks par taustiņiem.
MFC-L6900DW atbalsta kā bezvadu, tā arī vadu tīkla savienojumu, turklāt, pateicoties Brother mobilajām aplikācijām, ir iespējams ērti drukāt no mobilajām ierīcēm. Tāpat arī šī iekārta aprīkota ar divām USB 2.0 pieslēgvietai, tiešai drukai un skenēšanai uz USB zibatmiņām. Papildus tam tiek atbalstīts savienojums, kas noder kā drošības mērs, izmantojot NFC autentifikācijas kartes, tāpat arī tiek atbalstīta drukāšana no NFC saderīgām mobilajām ierīcēm. No mobilo savienojumu standartiem šis printeris atbalsta AirPrint, Print Service Plugin, Cortado Print, Google Cloud Print 2.0, iPrint&Scan, Mopria un Wi-Fi Direct.
IMG_9641
Līdz ar automātisku divpusējo drukāšanu, iekārta spēj arī skenēt, kopēt, kā arī sūtīt un saņemt faksu. Skenēšanas standarta izšķirtspēja ir 1200 x 1200 punkti collā, savukārt paplašinātā – 19200 x 19200 punkti collā. Kopēšanas izšķirtspēja ir 1200 x 600 punkti. Divpusējās skenēšanas ātrums ir līdz 100ipm. Kopētājs atbalsta samazināšanas funkciju, kas ļauj divas līdz četras lapas iespiest vienā A4 formāta loksnē. Tāpat arī, piemēram iespējams abas ID kartes puses nokopēt vienā A4 loksnes pusē automātiski.
Standarta papīra padeves kasetē ietilpst līdz 520 loksnēm, savukārt multifunkcionālajā – līdz 50 loksnēm papīra. Tāpat arī pieejama automātiskā dokumentu padeve līdz 80 lapām, kas atvieglos skenēšanu un kopēšanu. Gatavo izdruka paplātē ir vieta 250 loksnēm, turklāt šī detaļa aprīkota ar sensoru, kas brīdinās par to, ja paplāte ir pilna.
Kā papildinājumu iespējams iegādāties TT-4000 torņveida papīra padeves sistēmu ar stabilizatoru. Tajā ir četras atvilktnes, kurās katrā ietilpst 520 loksnes. Komplektācijā ar šo aksesuāru Brother MFC-L6900DW ir pietiekami augsts, lai to varētu novietot uzreiz uz grīdas. Uzņemtajos attēlos redzama drukas iekārta, kura aprīkota TT-4000 papīra padeves sistēmu. Tāpat arī atsevišķi iespējams iegādāties kaseti ar papildus 250 lapu ietilpību.
Tā kā šīs iekārtas mērķauditorija ir biznesa klienti, tad īpaši padomāts par drošības funkcijām. Jau minētā karšu autorizācija, tāpat arī tiek atbalstīti Print Archive, Secure Reset un Certificate Management standarti.
MFC-L6900DW ieteicamā mazumtirdzniecības cena ir 1079 eiro ar PVN. Plašāka informāciju par drukas iekārtu, kā arī aksesuāru un izejmateriālu cenas ir pieejamas Brother mājaslapā.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda