29. jūlijs, 2016

Brother piedāvā drukāt par 60* procentiem izdevīgāk

Jaunā Brother daudzfunkciju tintes printera – DCP-J785DW kasetnes satur tik daudz tinti, ka tā pietiks diviem gadiem. Jaunā ierīce ir viena no Brother koncepta InkBenefit zemo izmaksu drukas risinājumu klāsta modeļiem. Printera cena ir € 219.00 iesk. PVN.
Viena no lietām, kas visvairāk spēj nokaitināt printeru lietotājus, ir izejmateriālu augstās izmaksas. Mūsdienas izejmateriāli veido lielāko daļu no moderna printera ekspluatācijas izmaksām – neatkarīgi no tā, vai tas tiek izmantots ģimenē, mājās vai darba vajadzībām – birojā.
Tagad Brother ir pievērsies šim jautājumam – tintes kasetņu izmaksām.
Brother jaunais “inkbenefit” ģimenes loceklis – DCP-J785DW nodrošina par 60* procentiem vairāk ietaupījumu salīdzinājumā ar citiem, līdzīgiem printeriem.
Printera lielās ietilpības, melnbaltas tintes kasetnes ir paredzētas apmēram 2 400 A4 izdrukām, kas nozīmē 3x vairāk tintes un 3x vairāk izdruku par zemākām izmaksām, kas padara DCP-J785DW ierīci par vienu no izdevīgākajiem daudzfunkciju printeriem tirgū.
Jaunā Brother tintes printera cena ir 219.00 eiro ieskaitot PVN un tas ir paredzēts nelieliem uzņēmumiem ar augstām drukas prasībām, kā arī ģimenēm, kam nepieciešams drukāt dažāda veida mācību materiālus skolai.
Lielas ietilpības tintes kasetnes.
DCP-J785DW ierīce ir pilnveidots Brother daudzfunkciju printeris, kas izmanto tintes kasetnes, kas ir lielākas ietilpības, salīdzinājumā ar līdzīgu printeru tintes kasetnēm.
Inkbenefit tintes kasetnes satur vairāk tintes un drukā līdz 2400 melnbaltām izdrukām un 1200 krāsainām izdrukām, pirms ir pienācis laiks tās nomainīt.
Balstoties uz Brother aprēķinu, tās ilgst aptuveni divus gadus, ja printeris tiek izmantots ģimenē, bet DCP-J785DW printera mērķauditorija ir uzņēmumi, kam nepieciešams drukāt daudz vairāk. Tāds pats aprēķins tika veikts arī 509 mājas lietotāju vidū, parādot, ka aptuveni puse no tiem drukā 200 lapas mēnesī.
Lietotāji arī novērtēs Brother zemo izmaksu izejmateriālus:
Melnas tintes kasetne maksā 23.00 eiro (iesk. PVN), savukārt dzeltena, ciāna un fuksīna toņu kasetņu cena ir 14.00 eiro (iesk. PVN).
”Mūsu jaunie Inkbenefit printeri ir vairāk vērsti uz konceptu, kas ietver zemākas izmaksas apvienojumā ar lielu drukas apjomu, kas nozīmē, ka ievērojami ietaupījumi var tikt sasniegti tikai tādā gadījumā, ja ikdienā ir nepieciešams drukāt ļoti daudz. Ja drukas apjoms ir vidējs, tad izdevīgāk būtu izvēlēties kādu citu Brother daudzfunkciju ierīci, kas maksā mazāk, bet to ekspluatācijas izmaksas ir lielākas,” skaidro Krišjānis Ozoliņš, Brother tirdzniecības vadītājs Baltijas valstīs.
Kompakts un izdevīgs risinājums 
Brother DCP-J785DW printeris ir kompakta daudzfunkciju ierīce, kas apvieno drukāšanas, skenēšanas un kopēšanas (krāsu) funkcijas.
Drukas ātrums, kas sasniedz 12 melnbaltas izdrukas minūtē un 10 krāsainas izdrukas minūtē, un foto druka ar bezmalu funkciju, kā arī abpusējas drukas funkcija (duplex) – vēl lielākam finansu ietaupījumam.
Jaunajam printerim ir bezvadu tīkla savienojums, oriģinālās Brother aplikācijas skenēšanai un kopēšanai – lietotāji var skenēt uz un kopēt tieši no saviem viedtālruņiem un planšetdatoriem, kā arī no mākoņpakalpojumu kontiem – Dropbox, Microsoft OneDrive® vai Google Drive™.
Screen Shot 2016-07-29 at 14.24.17
*Salīdzinājumā ar LC221 tintes kasetni un ieteicamo, 2016. gada aprīļa tirgus cenu. Balstoties uz ekspluatācijas izmaksām trīs gadu garumā, ietaupījumi sastādīs jau 50% otrajā gadā un 40% pirmajā gadā.
Vairāk informāciju meklējiet: www.brother.lv

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda