Sākums Biroja tehnika Brother piedāvā drukāt par 60* procentiem izdevīgāk

Brother piedāvā drukāt par 60* procentiem izdevīgāk

3 minūtes lasīšanai

Jaunā Brother daudzfunkciju tintes printera – DCP-J785DW kasetnes satur tik daudz tinti, ka tā pietiks diviem gadiem. Jaunā ierīce ir viena no Brother koncepta InkBenefit zemo izmaksu drukas risinājumu klāsta modeļiem. Printera cena ir € 219.00 iesk. PVN.
Viena no lietām, kas visvairāk spēj nokaitināt printeru lietotājus, ir izejmateriālu augstās izmaksas. Mūsdienas izejmateriāli veido lielāko daļu no moderna printera ekspluatācijas izmaksām – neatkarīgi no tā, vai tas tiek izmantots ģimenē, mājās vai darba vajadzībām – birojā.
Tagad Brother ir pievērsies šim jautājumam – tintes kasetņu izmaksām.
Brother jaunais “inkbenefit” ģimenes loceklis – DCP-J785DW nodrošina par 60* procentiem vairāk ietaupījumu salīdzinājumā ar citiem, līdzīgiem printeriem.
Printera lielās ietilpības, melnbaltas tintes kasetnes ir paredzētas apmēram 2 400 A4 izdrukām, kas nozīmē 3x vairāk tintes un 3x vairāk izdruku par zemākām izmaksām, kas padara DCP-J785DW ierīci par vienu no izdevīgākajiem daudzfunkciju printeriem tirgū.
Jaunā Brother tintes printera cena ir 219.00 eiro ieskaitot PVN un tas ir paredzēts nelieliem uzņēmumiem ar augstām drukas prasībām, kā arī ģimenēm, kam nepieciešams drukāt dažāda veida mācību materiālus skolai.
Lielas ietilpības tintes kasetnes.
DCP-J785DW ierīce ir pilnveidots Brother daudzfunkciju printeris, kas izmanto tintes kasetnes, kas ir lielākas ietilpības, salīdzinājumā ar līdzīgu printeru tintes kasetnēm.
Inkbenefit tintes kasetnes satur vairāk tintes un drukā līdz 2400 melnbaltām izdrukām un 1200 krāsainām izdrukām, pirms ir pienācis laiks tās nomainīt.
Balstoties uz Brother aprēķinu, tās ilgst aptuveni divus gadus, ja printeris tiek izmantots ģimenē, bet DCP-J785DW printera mērķauditorija ir uzņēmumi, kam nepieciešams drukāt daudz vairāk. Tāds pats aprēķins tika veikts arī 509 mājas lietotāju vidū, parādot, ka aptuveni puse no tiem drukā 200 lapas mēnesī.
Lietotāji arī novērtēs Brother zemo izmaksu izejmateriālus:
Melnas tintes kasetne maksā 23.00 eiro (iesk. PVN), savukārt dzeltena, ciāna un fuksīna toņu kasetņu cena ir 14.00 eiro (iesk. PVN).
”Mūsu jaunie Inkbenefit printeri ir vairāk vērsti uz konceptu, kas ietver zemākas izmaksas apvienojumā ar lielu drukas apjomu, kas nozīmē, ka ievērojami ietaupījumi var tikt sasniegti tikai tādā gadījumā, ja ikdienā ir nepieciešams drukāt ļoti daudz. Ja drukas apjoms ir vidējs, tad izdevīgāk būtu izvēlēties kādu citu Brother daudzfunkciju ierīci, kas maksā mazāk, bet to ekspluatācijas izmaksas ir lielākas,” skaidro Krišjānis Ozoliņš, Brother tirdzniecības vadītājs Baltijas valstīs.
Kompakts un izdevīgs risinājums 
Brother DCP-J785DW printeris ir kompakta daudzfunkciju ierīce, kas apvieno drukāšanas, skenēšanas un kopēšanas (krāsu) funkcijas.
Drukas ātrums, kas sasniedz 12 melnbaltas izdrukas minūtē un 10 krāsainas izdrukas minūtē, un foto druka ar bezmalu funkciju, kā arī abpusējas drukas funkcija (duplex) – vēl lielākam finansu ietaupījumam.
Jaunajam printerim ir bezvadu tīkla savienojums, oriģinālās Brother aplikācijas skenēšanai un kopēšanai – lietotāji var skenēt uz un kopēt tieši no saviem viedtālruņiem un planšetdatoriem, kā arī no mākoņpakalpojumu kontiem – Dropbox, Microsoft OneDrive® vai Google Drive™.
Screen Shot 2016-07-29 at 14.24.17
*Salīdzinājumā ar LC221 tintes kasetni un ieteicamo, 2016. gada aprīļa tirgus cenu. Balstoties uz ekspluatācijas izmaksām trīs gadu garumā, ietaupījumi sastādīs jau 50% otrajā gadā un 40% pirmajā gadā.
Vairāk informāciju meklējiet: www.brother.lv

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Biroja tehnika
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

MikroTik un Tet nodrošinās zinātniekiem 400 gigabitu savienojumu cīņai

Latvijas tehnoloģiju inovāciju uzņēmumi MikroTik un Tet izveidojuši jaunus lieljaudas…