9. jūnijs, 2017

AOC saņem COMPUTEX 2017 dizaina un inovāciju balvu

ir saņēmis COMPUTEX d&i balvu par jauno PDS271 monitoru, kas ietilpst PDS sērijā.
PDS sērijas ekrāni neatstāj vienaldzīgu to glaunā izskata dēļ. Pretēji citiem monitoriem, ne 24 collu PDS241, ne 27 collu PDS271monitoram aizmugurē nav elektrības vai ekrāna savienojumu, kas smalkajam un tikai 5,2 mm plānajam ekrānam ļauj mirdzēt tāminimālajā krāšņumā. Trīspusējs bezrāmja panelis papildina tīro minimālistisko izskatu. Modernais un asimetriskais metāla paliktņadizains ir ne tikai acij tīkams, bet arī funkcionāls, jo nodrošina unikālu viena kabeļa risinājumu.
Elektrības un ekrāna kabeļi atrodaspalitkņa iekšpusē un sniedzas līdz ārējai modulārajai kārbai. Tādēļ ekrāna aizmugurē nav nekādu savienojumu, un no tānenokarājas kabeļi. Tā vietā HDMI izeja (ar adapteri nodrošināts DisplayPort signāls) un elektrības ievade no ārējās kārbasmonitoram nodrošina visu nepieciešamo.
PDS sērijas monitori ir aprīkoti ar jaunākajiem AH-IPS paneļiem no AOC, kas nodrošina asus un detalizētus attēlus ar 1920 x 1080pikseļu izšķirtspēju. SuperColor WCG dēļ šie ekrāni nodrošina 100% sRGB un 90% NTSC krāstelpas attēlojumu.
Apvienojumā ar plašu 178° skata leņķi, vairāki monitora izmantotāji var vienlaicīgi izbaudīt dzīvās no dažādiem leņķiem.Papildu funkcijas, kā nemirgošanas un pazeminātas zilās gaismas režīms samazina acu diskomfortu un nogurumu, kasrodas ilgstošas lietošanas dēļ.
Tuvojoties 10. gadadienai, COMPUTEX d&i balvu pasniegšanu Taivānas galvaspilsētā Taibei organizē Taivānas Ārējāstirdzniecības attīstības padome (TAITRA) un iF DESIGN ASIA. saņēmējus 6. un 7. aprīlī izvēlējās seši starptautiski eksperti,kas vērtēja sešus kritērijus: inovāciju un izstrādi, funkcionalitāti, estētiku, atbildību un pozicionēšanu. Šai balvai žūrija atlasīja 77pieteikumus no 8 valstīm.
Oficiālā apbalvojumu pasniegšana apbalvojuma saņēmēju godināšanai notika 29. un 30. maijā, un to var apskatīt oficiālajā COMPUTEX vietnē un iF World Design Guide vietnē. No 30. maija līdz 3. jūnijam apbalvojumu saņēmušie ražojumi tika izstādīti COMPUTEX tirdzniecības šovā.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda