12. septembris, 2016

Brother nāk klajā ar diviem jauniem, augstākās klases uzlīmju printeriem

Jaunie Brother PT-P900W un PT-P950NW ir vieni no ātrākajiem uzlīmju printeriem tirgū. Tie ir paredzēti profesionālam pielietojumam – lietotājiem ar augstas kvalitātes uzlīmju drukas prasībām, ikdienā drukājot uzlīmes dažādiem marķēšanas darbiem.
Ir pierasts, ka aprakstot augstākās klases modeļus visbiežāk tiek pieminēti datori, viedtālruņi, un automašīnas, bet, ja tiek runāts par uzlīmju printeriem – tad augstākās klases uzlīmju printeri – nebūs vārdu savienojums, ko sanāks dzirdēt bieži.
Tomēr, Brother sniedz iespēju šo mainīt, nākot klajā ar diviem jauniem uzlīmju printeriem – PT-P900W un PT-P950NW, kas tiek dēvēti par augstākās klases uzlīmju printeriem prefesionālam pielietojumam.
Kā pirmo un galveno funkciju, kas tos raksturo ir jāmin to lielais drukas ātrums. Tie darbojas ar nozares platākājām uzlīmju lentām, kā arī PT-P950NW modeli ir iespējams papildināt ar unikālām funkcijām – skārienjūtīgu ekrānu, bezvadu tīkla Bluetooth savienojumu un iestrādātu pulksteņa laika un datuma funkciju.
Augstākās klases funkcijas
Brother PT-P900W un PT-P950NW nodrošina USB un bezvadu tīkla savienojumu, kā standarta. Pateicoties litija jonu akumulatoram, uzlīmju printerus var izmantot gan kā galda printerus, gan – kā pārnēsājamus.
Papildus, PT-P950W flagmanis sniedz iespēju veidot savienojumu arī vadu tīklā un izveidot savienojumu un drukāt vienlaicīgi no vairākiem datoriem, izmantojot Brother bezmaksas P-touch Editor programmatūru.
Abiem uzlīmju printeriem ir 60mm sekundē liels drukas ātrums un tie var drukāt uz 36mm platām uzlīmju lentām.
Uzlīmju tiek izmantoti kopā ar izturīgājām TZe uzlīmju lentām, kas neizbalēs tiešos saules staros, ķimikālijās un būs izturīgas gan augstās, gan zemās temperatūrās, mitrumā un pret dažāda veida noberzumiem.
Funkcijas, kādu nav citiem
Augstākās klases modeļi parasti ir aprīkoti ar funkcijām, kas tos izceļ citu modeļu vai konkurentu vidū. Šo īpašību var attiecināt uz PT-P950NW modeli, ko var papildināt ar viedu skārienjūtīgo ekrānu.
Skārienjūtīgais ļaus darboties ar vēl vienkāršāk, ļaujot lietotājiem veidot peronalizēta dizaina uzlīmes – bez vajadzības veidot savienojumu no uzlīmju printera ar datoru.
Brother PT-P950NW modelim ir arī iestrādāts digitālais pulkstenis un kalendārs, kas uzlabos darba gaitu, drukājot uzlīmes ar esošo vai nākotnes laiku, piemēram, uzlīmes precēm ar realizācijas termiņu.
Un visbeidzot, ir iespēja iegādāties papildus Bluetooth moduli PT-P950NW printerim, padarot bezvadu tīkla savienojuma izveidi starp uzlīmju uz viedtālruni vai planšetdatoru par vēl vienkāršāku.
Aplikācijas un mākoņpakalpojumi
PT-P900W un PT-P950NW modeļi var tikt lietoti kopā ar bezmaksas Brother iPrint&Label aplikāciju – veidojot uzlīmju dizainu un drukājot tās ar viedtālruņu un planšetdatoru palīdzību.
Aplikācija ir pieejama versijās gan iOS ( un iPad), gan operētājsistēmu viedtālruņiem un planšetdatoriem. Abos gadījumos savienojums tiek veidots ar bezvadu tīkla palīdzību.
Papildus, Brother piedāvā bezmaksas Mobile Cable Label Tool aplikāciju, kas ir radīta, lai atvieglotu tehniķu un elektroinženieru darba ikdienu un ir paredzēta specifiskiem marķēšanas darbiem – elektroinstalāciju, telekomunikāciju un datu tīklu marķēšanai.
Šī aplikācija darbojas kopā ar datu bāzi “mākonī”, no kurienes ir iespējams ātri lejupielādēt jaunākos simbolus un veidnes.
Cenas un pieejamība
Abi jaunie uzlīmju ir pieejami pārdošanā par šādām cenām:
PT-P900W – € 290,00 (iesk. PVN)
PT-P950NW – € 485,00 (iesk. PVN)
Vairāk informāciju meklējiet www.brother.lv
screen-shot-2016-09-12-at-17-45-34
Brother PT-P950NW modelis var tikt papildināts ar lielu (papildus) skārienjūtīgo ekrānu un Bluetooth savienojumu tiešai bezvadu tīkla savienojuma izveidei ar viedtālruņiem un planšetdatoriem. Printerī iestrādātā pulksteņa un kalendāra iestatīšanas funkcija ļaus lietotājies ērti drukāt, piemēram, pārtikas produktu marķēšanas uzlīmes ar realizācijas termiņu.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda