Sākums Biroja tehnika Brother nāk klajā ar diviem jauniem, augstākās klases uzlīmju printeriem

Brother nāk klajā ar diviem jauniem, augstākās klases uzlīmju printeriem

4 minūtes lasīšanai

Jaunie Brother PT-P900W un PT-P950NW ir vieni no ātrākajiem uzlīmju printeriem tirgū. Tie ir paredzēti profesionālam pielietojumam – lietotājiem ar augstas kvalitātes uzlīmju drukas prasībām, ikdienā drukājot uzlīmes dažādiem marķēšanas darbiem.
Ir pierasts, ka aprakstot augstākās klases modeļus visbiežāk tiek pieminēti datori, viedtālruņi, printeri un automašīnas, bet, ja tiek runāts par uzlīmju printeriem – tad augstākās klases uzlīmju printeri – nebūs vārdu savienojums, ko sanāks dzirdēt bieži.
Tomēr, Brother sniedz iespēju šo mainīt, nākot klajā ar diviem jauniem uzlīmju printeriem – PT-P900W un PT-P950NW, kas tiek dēvēti par augstākās klases uzlīmju printeriem prefesionālam pielietojumam.
Kā pirmo un galveno funkciju, kas tos raksturo ir jāmin to lielais drukas ātrums. Tie darbojas ar nozares platākājām uzlīmju lentām, kā arī PT-P950NW modeli ir iespējams papildināt ar unikālām funkcijām – skārienjūtīgu ekrānu, bezvadu tīkla Bluetooth savienojumu un iestrādātu pulksteņa laika un datuma funkciju.
Augstākās klases funkcijas
Brother PT-P900W un PT-P950NW nodrošina USB un bezvadu tīkla savienojumu, kā standarta. Pateicoties litija jonu akumulatoram, uzlīmju printerus var izmantot gan kā galda printerus, gan – kā pārnēsājamus.
Papildus, PT-P950W flagmanis sniedz iespēju veidot savienojumu arī vadu tīklā un izveidot savienojumu un drukāt vienlaicīgi no vairākiem datoriem, izmantojot Brother bezmaksas P-touch Editor programmatūru.
Abiem uzlīmju printeriem ir 60mm sekundē liels drukas ātrums un tie var drukāt uz 36mm platām uzlīmju lentām.
Uzlīmju printeri tiek izmantoti kopā ar izturīgājām TZe uzlīmju lentām, kas neizbalēs tiešos saules staros, ķimikālijās un būs izturīgas gan augstās, gan zemās temperatūrās, mitrumā un pret dažāda veida noberzumiem.
Funkcijas, kādu nav citiem
Augstākās klases modeļi parasti ir aprīkoti ar funkcijām, kas tos izceļ citu modeļu vai konkurentu vidū. Šo īpašību var attiecināt uz PT-P950NW modeli, ko var papildināt ar viedu skārienjūtīgo ekrānu.
Skārienjūtīgais ekrāns ļaus darboties ar printeri vēl vienkāršāk, ļaujot lietotājiem veidot peronalizēta dizaina uzlīmes – bez vajadzības veidot savienojumu no uzlīmju printera ar datoru.
Brother PT-P950NW modelim ir arī iestrādāts digitālais pulkstenis un kalendārs, kas uzlabos darba gaitu, drukājot uzlīmes ar esošo vai nākotnes laiku, piemēram, uzlīmes precēm ar realizācijas termiņu.
Un visbeidzot, ir iespēja iegādāties papildus Bluetooth moduli PT-P950NW printerim, padarot bezvadu tīkla savienojuma izveidi starp uzlīmju printeri uz viedtālruni vai planšetdatoru par vēl vienkāršāku.
Aplikācijas un mākoņpakalpojumi
PT-P900W un PT-P950NW modeļi var tikt lietoti kopā ar bezmaksas Brother iPrint&Label aplikāciju – veidojot uzlīmju dizainu un drukājot tās ar viedtālruņu un planšetdatoru palīdzību.
Aplikācija ir pieejama versijās gan iOS (iPhone un iPad), gan Android operētājsistēmu viedtālruņiem un planšetdatoriem. Abos gadījumos savienojums tiek veidots ar bezvadu tīkla palīdzību.
Papildus, Brother piedāvā bezmaksas Mobile Cable Label Tool aplikāciju, kas ir radīta, lai atvieglotu tehniķu un elektroinženieru darba ikdienu un ir paredzēta specifiskiem marķēšanas darbiem – elektroinstalāciju, telekomunikāciju un datu tīklu marķēšanai.
Šī aplikācija darbojas kopā ar datu bāzi “mākonī”, no kurienes ir iespējams ātri lejupielādēt jaunākos simbolus un veidnes.
Cenas un pieejamība
Abi jaunie uzlīmju printeri ir pieejami pārdošanā par šādām cenām:
PT-P900W – € 290,00 (iesk. PVN)
PT-P950NW – € 485,00 (iesk. PVN)
Vairāk informāciju meklējiet www.brother.lv
screen-shot-2016-09-12-at-17-45-34
Brother PT-P950NW modelis var tikt papildināts ar lielu (papildus) skārienjūtīgo ekrānu un Bluetooth savienojumu tiešai bezvadu tīkla savienojuma izveidei ar viedtālruņiem un planšetdatoriem. Printerī iestrādātā pulksteņa un kalendāra iestatīšanas funkcija ļaus lietotājies ērti drukāt, piemēram, pārtikas produktu marķēšanas uzlīmes ar realizācijas termiņu.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Biroja tehnika
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…