12. septembris, 2016

Notiks lielākā programmatūras testēšanas konference Baltijā

12. oktobrī, Rīgā, Latvijas Nacionālās bibliotēkas telpās norisināsies 17. starptautiskā konference “TAPOST 2016” jeb “Programmatūras testēšana cilvēkiem”, kas ir lielākā šāda veida Baltijā, kur pulcēsies augsta līmeņa speciālisti no vairākām Eiropas valstīm.screen-shot-2016-09-09-at-11-14-20
Šī ir vienīgā oficiālā Starptautiskās Programmatūras testēšanas kvalifikācijas padomes (ISTQB) konference Baltijas valstīs. Šogad konferencē galvenā uzmanība tiks veltīta mobilo lietotņu programmatūras testēšanai un testēšanas automatizācijai. Bez šīm tēmām labi zināmi nozares eksperti apspriedīs arī lielākos izaicinājumus un iespējamās pieejas, kā efektīvāk nodrošināt testēšanas pieejamību un  lietojamību uzņēmumos.
Tāpat konferences apmeklētājiem būs iespēja gūt praktisku pieredzi testēšanā, apmeklējot kādu no trīs paralēlajām sesijām. Sesijās būs tādas tēmas kā drošības testēšana, testēšanas automatizācija lietotāja saskarnei (UI) un tīmekļa programmatūrai.
“Varam lepoties, ka šī ir vienīgā Baltijas valstīs, ko atbalsta ISTQB, kas ir pasaulē vadošā programmatūras testēšanas kompetences sertifikācijas organizācija. Latvijā un pasaulē programmatūras testēšana iegūst arvien lielāku nozīmi, kas nodrošina uzņēmumu izstrādātajām programmām drošības kontroli, kā arī sekmē to kvalitāti,” uzsver Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas (LIKTA) prezidente Signe Bāliņa.
Ar detalizētāku konferences programmu var iepazīties šeit. Ikviens interesents aicināts pieteikties konferencei šeit.
Konferenci organizē LIKTA un Latvijas IT klasteris. Partneri: “ Latvia” un “TestDevLab”, bet atbalstītāji “ISTQB” un “C.T.C.o.”

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

lvLatviešu valoda