19. oktobris, 2017

''Microsoft'' paziņo par ''Windows 10 Fall Creators Update''

 paziņojis par nozīmīgo Windows 10 Fall Creators Update atjauninājumu, kas sniedz jaunas jauktās jeb miksētās realitātes (mixed reality) un iespējas tehnoloģiju lietotājiem, kā arī dažādus uzlabojumus lietotāju ērtībām un drošībai.  Windows 10 lietotājiem kļūs pieejams pakāpeniski
Starp nozīmīgākajiem jaunumiem:

  • Foto: fotogrāfiju ļauj viegli pārvērst fotogrāfijas atmiņās un stāstos ar personalizētiem 3D efektiem, foto kolāžām, kadru pārejām un video.
  • 3D un jauktā realitāteFall Creators Update ikvienam ļauj radīt 3D saturu ar  3D. 3D efektus iespējams integrēt arī Officeprezentācijās un dokumentos, radot dramatisku vizuālo iespaidu un labākas satura uztveres iespējas. Prezentācijas objektus var rotēt un animēt. Izmantojot Mixed Reality Viewer, 3D saturu būs iespējams “pārnest” uz fizisko pasauli.
  • informācijas ievadīšanā un satura sinhronizācijā starp dažādām ierīcēm: Atjauninājums piedāvā informācijas ievadi ar Ink funkciju tieši PDF dokumentos, Find My Pen iespēju, uzlabotus drošības un privātuma risinājumus, kā arī daudz citu jaunumu.

Vairāk informācijas: šeit.
Informācija, kā saņemt atjauninājumu: šeit.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.