19. oktobris, 2017

“Tele2” audzē apgrozījumu un turpina attīstīt mobilā datu tīkla jaudu

Vadošais mobilo sakaru operators “Tele2” 2017. gadā demonstrē stabilu izaugsmi un turpina attīstīt mobilā tīkla pārklājuma un veiktspējas parametrus. Uzņēmuma apgrozījums šī gada pirmajos trijos ceturkšņos sasniedza 86,6 miljonus eiro, saglabājot arī augstus efektivitātes rādītājus. Pirmās bāzes stacijas jau tiek aprīkotas ar “ Ready” aparatūru, kas ļauj operatoram palielināt to kapacitāti, kā arī mobilā interneta ātrumu.
“Telekomunikāciju nozare šobrīd atgūstas, un tas ir skaidrojams gan ar ekonomiskās situācijas uzlabošanos, gan notiekošajiem digitalizācijas procesiem, gan arī ar pieaugošo sabiedrības mobilitāti. vairs nepilda vienīgi saziņas funkciju. Mūsu tos arvien vairāk izmanto arī saturam, piemēram, lai skatītos televīzijas kanālus, pārraides vai filmas, kas būtiski veicina mobilo datu patēriņu,” stāsta SIA “Tele2” valdes priekšsēdētājs Valdis Vancovičs.
“Tele2” tirgus pozīciju un klientu uzticību stiprināja ne tikai uzņēmuma pārdomātā stratēģija, bet arī Eiropas Savienības (ES) regulas ieviešana attiecībā uz viesabonēšanas pakalpojumiem. “Izdarījām vairāk, nekā to prasīja likums. Papildus ES prasību izpildei paplašinājām mūsu tarifu plānus ar sen gaidītiem pakalpojumiem, un to novērtēja. Tie, kuri aktīvi ceļo, sāka daudz vairāk izmantot mobilo datu pārraidi – pirmajos mēnešos pēc jauno tarifu plānu ieviešanas mobilo datu patēriņš ārzemēs pieauga trīs reizes. Savukārt tie, kuri reti izbrauc no valsts, varēja izvēlēties tarifu plānu, kurš darbojas teritorijā. Ikviens mūsu piedāvājumu klāstā spēja atrast sev piemērotāko!” piebilst Valdis Vancovičs.
“Tele2” apgrozījums 2017. gada trešajā ceturksnī par 10,9 % pārsniedza 2016. gada rādītājus. Savukārt investīcijas šajā periodā pieauga par 16 %, salīdzinot ar pagājušā gada tā paša perioda rādītājiem, un sasniedza 1,9 miljonus eiro.  
“Tele2” šogad galvenokārt investēja mobilā tīkla un interneta uzlabojumos, paplašinot 4G++ tīkla pārklājumu valstī, kas spēj nodrošināt trīs reizes lielāku ātrumu nekā 4G.  Papildus šī gada trešajā ceturksnī tika ieguldīts arī infrastruktūras sagatavošanā paaudzes tehnoloģiju ieviešanai – rudenī pirmās “Tele2” bāzes stacijas Rīgā un Talsos tika aprīkotas ar 5G Ready Nokia AirScale Radio Access aparatūru, kas palīdzēs “Tele2” sasniegt maksimālo ātrumu līdz pat 1 gigabitam sekundē (Gbps). Ar 5G tehnoloģijas ienākšanu šis ātrums pieaugs līdz 10 Gbps.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda