1. oktobris, 2015

Microsoft partneri Latvijā saņem balvas par izcilību – panākumi globālā mērogā

Partneru konferences ietvaros pieciem Latvijas IT uzņēmumiem pasniegta “ Partneru izcilības 2015”. Balvas mērķis ir izcelt tos partnerus, kuri aizvadītā gada laikā ir sasnieguši ievērojamu biznesa izaugsmi, īstenojuši projektus, kas veicinājuši jaunu tehnoloģiju apgūšanu un IT nozares attīstību kopumā.

Šis gads ir vēsturisks ar to, ka vienam no mūsu partneriem – Datorzinību centram – pirmo reizi ir izdevies panākt, ka Latvijas uzņēmums tiek īpaši izcelts starp tūkstošiem partnerkompāniju no visas pasaules. Datorzinību centra izstrādātais, Office 365 balstītais dokumentu vadības risinājums Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijai ar savu elastību, ātrumu ieviešanā un vieglo pielāgojamību organizācijas specifiskajām vajadzībām kā izcils piemērs tika izvēlēts demonstrācijai vairāk nekā 12 tūkstošiem dalībnieku šī gada globālajā partneru konferencē,” stāsta Ēriks Eglītis, Latvia vadītājs.

DPA_partnera_balva

Partneru balvu nominācijas apliecina to, ka nākotne pieder mobilajām un mākoņa tehnoloģijām, jo lielākā daļa balvu tika pasniegtas par sasniegumiem dažādu mākoņa risinājumu ieviešanā un popularizēšanā. Saskaņā ar IDC datiem, tie IT uzņēmumi, kuri savā biznesā fokusējas uz mākoņpakalpojumiem, piesaista klientus 1,3 reizes straujāk un gūst 1,5 reizes lielāku bruto peļņu, salīdzinot ar tiem IT uzņēmumiem, kuru piedāvājumā mākoņpakalpojumi veido mazāk nekā 50% no apgrozījuma.

Balvas pasniegtas septiņās nominācijās. “ Latvia Gada partnera” titulu un nomināciju “Office 365 mārketinga partneris mazajos un vidējos uzņēmumos” ieguva Datorzinību centrs. Savukārt, “ Gada partnera” titulu par panākumiem gan Latvijā, gan eksporta tirgos, kā arī nomināciju “Office 365 partneris par darbību lielo klientu biznesa segmentā” ieguva DPA. Par uzvarētāju nominācijā “Azure veiksmīgākais starts” kļuva uzņēmums E-pasaule. Nominācijā “Office pārdevējs mazumtirdzniecībā” balvu ieguva Elkor, savukārt nominācijā “ Biznesa risinājumi” – uzņēmums Elva Baltic.

Ir gandarījums, ka tas, kā veidojam mūsu biznesu, orientējoties uz mākoņservisu arvien plašāku izplatību un veidojot uz to pamata dažādus uzņēmumiem noderīgus biznesa risinājumus dokumentu, projektu, personālvadības un citām vajadzībām, ir ticis augstu novērtēts gan no Microsoft Latvijas biroja, gan no korporācijas vadības ASV. Mērķtiecīgi strādāt šajā virzienā mēs uzsākām pirms vairākiem gadiem, un esam pārliecināti, ka šie pakalpojumi kļūs arvien saprotamāki un interesantāki Latvijā un ļaus uzņēmumiem gūt jūtamu ietaupījumu, investējot savā tiešajā darbā un klientu apkalpošanā, nevis tērējot ievērojamus līdzekļus serveriem un programmatūrai, kas strauji morāli noveco. Gūtā atzinība apliecina pieņemto lēmumu pareizību un dos papildu stimulu attīstīt šos pakalpojumus un risinājumus arī turpmāk,” saka Andris Ķikāns, AS Datorzinību centrs valdes priekšsēdētājs.

Esam gandarīti, ka mūsu kopīgi ieguldītais ir novērtēts un vainagojas panākumiem. Šīs iegūtās balvas un atzinība ir apliecinājums stabilai partnerībai, mūsu klientu uzticībai, izdošanās un vēlmei būt veiksmīgiem, ejot roku rokā ar pasaules tehnoloģiju tendencēm. Mēs ejam pareizā virzienā – mākoņpakalpojumi nu jau ir DPA ikdiena, un mēs ticam, ka tuvākajā nākotnē tā  būs ikviena uzņēmuma realitāte,” tā Gatis Ošs, DPA direktors.

Microsoft Latvijā ir gandrīz 500 partneruzņēmumu, no tiem zelta un sudraba sertificētie partneri – 87.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda