14. jūlijs, 2016

Microsoft partneru vispasaules konferencē fokuss uz ekonomikas digitalizācijas nestajām izmaiņām

Microsoft partneru vispasaules konferencē 2016, kas no 10. jūlija līdz 14. jūlijam norit Toronto, Kanādā, piedalās vairāk kā 16 tūkstoši Microsoft partneru no 144 pasaules valstīm, tostarp 16 uzņēmumu delegācija no Latvijas. Šogad konferences galvenā tēma — mākoņtehnoloģiju virzītā digitālā transformācija, kas ne tikai sniedz jaunas iespējas dažādu nozaru uzņēmumu attīstībai, bet liek strauji mainīties arī nozares uzņēmumiem, kuriem jāspēj turēties līdzi savu klientu vajadzībām.
Saskaņā ar izpētes kompānijas IDC datiem publiskā mākoņa pakalpojumu apgrozījums pasaulē 2019. gadā sasniegs 141 miljardu ASV dolāru. Jau šobrīd 85 % no Fortune 500 uzņēmumiem ir Microsoft mākoņpakalpojumu lietotāji. Savukārt tie uzņēmumi, kuri spēj efektīvāk piedāvāt saviem klientiem mākoņa risinājumus, straujāk kāpina gan apgrozījumu, gan pakalpojumu pievienoto vērtību. Microsoft partneruzņēmumi, kuri vairāk nekā 50 % ieņēmumu sastāda mākoņpakalpojumi, uz katru Microsoft mākoņpakalpojumu ģenerēto dolāru rada papildu pievienoto vērtību 5,87 dolāru apmērā. Tas ir par 40 % lielāks vērtības pieaugums, nekā spēj nodrošināt tie uzņēmumi, kuru prioritārais darbības virziens nav mākoņpakalpojumi.
“Esmu gandarīts, ka šogad konferencē piedalās tik liels Microsoft partneru skaits no Latvijas, jo tendences, kontakti un iedvesma, ko mēs visi šeit saņemam, palīdz mums gan attīstīt biznesu, gan ienest jaunas globālas vēsmas IKT nozarē Latvijā. Partneri ir Microsoft biznesa kodols jau vairāk kā 40 gadu, un vairāk kā 90 % ieņēmumu nāk caur partneriem. Mēs turpināsim ieguldīt partneru ekosistēmas attīstībā, jo ticam, ka tas ir būtiski Microsoft un klientu izaugsmei,” saka Microsoft Latvia vadītājs Ēriks Eglītis.
Tāpat konferences ietvaros Microsoft tradicionāli godina savus labākos partnerus, kas parādījuši savu izcilību, īstenojot uz Microsoft tehnoloģijām balstītus inovatīvus risinājumus. Balvas tiek pasniegtas vairākās nominācijās, uzvarētāju izvēloties no vairāk kā 2500 pieteikumiem no 119 valstīm.
Ar prieku paziņojam, ka “Gada partneris Latvijā 2016” titulu šogad atkārtoti saņēmis Latvijas uzņēmums SQUALIO par mākoņrisinājumu potenciāla novērtējumu un Office 365 risinājuma ieviešanu naftas produktu vairumtirdzniecības uzņēmumā OVI.
“Prieks, ka šogad kopā ar uzņēmumu OVI mums ir izdevies sasniegt tik ievērojamu rezultātu, kas tiek novērtēts arī starptautiski. Katras veiksmes pamatā ir laba partnerība un uzticēšanās, paldies OVI komandai par to. Kopā mēs ieguldījām lielu darbu, lai atrastu piemērotāko risinājumu tieši OVI vajadzībām un ikdienas specifikai, kas ļaus uzņēmumam nākotnē kļūt vēl modernākam un konkurētspējīgākam savā nozarē,” tā SQUALIO valdes loceklis Gatis Ošs.
“Mūsu mērķis bija saprast uzņēmuma esošo situāciju un gatavību pāriet uz mākoņtehnoloģijām, lai samazinātu izmaksas esošajai pārvaldībai un kļūtu produktīvāki savā ikdienā. Un tas mums kopā ar SQUALIO izdevās. Šobrīd ir jūtams produktivitātes pieaugums visos līmeņos, un darbinieki var koncentrēties vairāk uz stratēģiskiem uzdevumiem. Esam gandarīti par iespēju strādāt no jebkuras vietas un ar jebkuru ierīci, brīvi piekļūstot saviem biznesa datiem. Mums patiešām rūp savs bizness un tas, kā procesus veikt labāk, ātrāk un kvalitatīvāk,” saka OVI direktors Jevgenijs Oderovs.
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras atbalstītās tirdzniecības misijas ietvaros Latviju Microsoft partneru vispasaules konferencē šogad pārstāv 23 dalībnieki no 16 uzņēmumiem, t.sk. ABC Software, ALSO, Datakom, Squalio, DZC, Capital, Egate, Elva Baltic, HortusDigital, iSoft Solutions, Lattelecom, RIX, Tilde, TVG u.c.
Latvijas delegācijas pārstāvji tikās arī ar Kanādas Informācijas tehnoloģiju asociācijas, Toronto pilsētas domes Ilgtspējības departamenta un Ontario Izcilības centra pārstāvjiem.
Vairāk par konferenci var uzzināt šajā vietnē, t.s. fotogrāfijas, uzstāšanās ieraksti un paziņojumi.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda