7. oktobris, 2015

Microsoft prezentē savu pirmo portatīvo datoru – Surface Book

vakar prezentējuši portatīvo datoru, kas nodēvēts par Surface Book. Jāpiezīmē, ka šis ir pirmais klēpjdators Microsoft izpildījumā, turklāt tā displeja daļa ir noņemama, kas ļauj ierīci izmantot kā planšetdatoru.

Surface Book ir 13.5 collu skārienjutīgs displejs, kura izšķirtspēja ir 3000 x 2000 pikseļi, displeju iespējams kā atvienot no klaviatūras daļas, tā arī to pagriezt ar muguru pret tastatūru. Visnotaļ interesanta ir portatīvā datora eņģe, kas no sāniem atgādina akordeonu un, datoram esot aizvērtā stāvoklī atstāj diezgan lielu atstarpi starp tastatūru un displeju. Ierīces displejs ir veidots no magnija sakausējuma.
1c205eac-25c8-4ec4-94d8-00864aa6d6c4
norāda, ka šim datoram konkrēto ierīču kategorijā ir labākā tastatūra, kāda pieejama. Tai ir 1.6 milimetru taustiņu gājiens, apgaismojums, kā arī tiek norādīts, ka klaviatūra esot ļoti klusa. Stikla skārienjutīgais paliktnis spēj atpazīt līdz pieciem pieskārieniem vienā reizē.
51cc00a6-3336-4e77-9a04-f87e7064f82c
operētājsistēmu darbina jaunākie Intel Core i5 un Core i7 Skylake procesori. i5 modelis solās būt pieejams kā ar Intel HD Graphics 520, tā arī papildus Nvidia GeForce grafisko procesoru, savukārt ar i7 procesoriem aprīkotajiem  modeļiem Nvidia risinājums būs standartā. Jāpiemin, ka GeFoce grafiskais procesors iebūvēts klaviatūras daļā, attiecīgi būs pieejams tikai tad, kad tastatūra ir pieslēgta, izmantojot Surface Book planšetdatora režīmā, par grafiku rūpēsies Intel adapteris.
microsoft-surface-book-2.0
sola, ka iebūvētais akumulators ar vienu uzlādes reizi nodrošinās 12 stundu darbības laiku, atskaņojot video.
tirdzniecība tiks uzsākta 26. oktobrī, bāzes modeļa (i5 procesors, 128GB SSD disks, integrētā grafika, 8GB operatīvā atmiņa) cena būs 1500 ASV dolāri.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Avatar for Russo
Russo - 7. oktobris, 2015 Atbildēt

Šķiet, ka man drīz būs jauns portatīvais. 🙂

Avatar for Oskars
Oskars - 7. oktobris, 2015 Atbildēt

Weird boner right now. Wow. Smuks.

Avatar for bumbiers
bumbiers - 8. oktobris, 2015 Atbildēt

Ieraudzīju šito un izmetu savu makbuku misenē!

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda