Sākums Portatīvie datori Microsoft prezentē savu pirmo portatīvo datoru – Surface Book

Microsoft prezentē savu pirmo portatīvo datoru – Surface Book

1 minūtes lasīšanai

Microsoft vakar prezentējuši portatīvo datoru, kas nodēvēts par Surface Book. Jāpiezīmē, ka šis ir pirmais klēpjdators Microsoft izpildījumā, turklāt tā displeja daļa ir noņemama, kas ļauj ierīci izmantot kā planšetdatoru.

Surface Book ir 13.5 collu skārienjutīgs displejs, kura izšķirtspēja ir 3000 x 2000 pikseļi, displeju iespējams kā atvienot no klaviatūras daļas, tā arī to pagriezt ar muguru pret tastatūru. Visnotaļ interesanta ir portatīvā datora eņģe, kas no sāniem atgādina akordeonu un, datoram esot aizvērtā stāvoklī atstāj diezgan lielu atstarpi starp tastatūru un displeju. Ierīces displejs ir veidots no magnija sakausējuma.
1c205eac-25c8-4ec4-94d8-00864aa6d6c4
Microsoft norāda, ka šim datoram konkrēto ierīču kategorijā ir labākā tastatūra, kāda pieejama. Tai ir 1.6 milimetru taustiņu gājiens, apgaismojums, kā arī tiek norādīts, ka klaviatūra esot ļoti klusa. Stikla skārienjutīgais paliktnis spēj atpazīt līdz pieciem pieskārieniem vienā reizē.
51cc00a6-3336-4e77-9a04-f87e7064f82c
Windows operētājsistēmu darbina jaunākie Intel Core i5 un Core i7 Skylake procesori. i5 modelis solās būt pieejams kā ar Intel HD Graphics 520, tā arī papildus Nvidia GeForce grafisko procesoru, savukārt ar i7 procesoriem aprīkotajiem Surface Book modeļiem Nvidia risinājums būs standartā. Jāpiemin, ka GeFoce grafiskais procesors iebūvēts klaviatūras daļā, attiecīgi būs pieejams tikai tad, kad tastatūra ir pieslēgta, izmantojot Surface Book planšetdatora režīmā, par grafiku rūpēsies Intel adapteris.
microsoft-surface-book-2.0
Microsoft sola, ka iebūvētais akumulators ar vienu uzlādes reizi nodrošinās 12 stundu darbības laiku, atskaņojot video.
Microsoft Surface Book tirdzniecība tiks uzsākta 26. oktobrī, bāzes modeļa (i5 procesors, 128GB SSD disks, integrētā grafika, 8GB operatīvā atmiņa) cena būs 1500 ASV dolāri.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…