Sākums Programmatūra Izlaists Tildes Birojs 2016

Izlaists Tildes Birojs 2016

2 minūtes lasīšanai

Turpinot attīstīt latviešu valodas pieejamību un atbalstu digitālajā vidē, valodu tehnoloģiju uzņēmums Tilde piedāvā jaunu un mūsdienīgu produktu — Tildes . Tā lietotāji varēs daudz ērtāk un efektīvāk strādāt ar datoru gan mājās, gan birojā.

Tildes Biroju šobrīd izmanto jau vairāk nekā 350 tūkstoši lietotāju gan Latvijā, gan ārpus tās. Par godu jaunā produkta iznākšanai valodu tehnoloģiju uzņēmuma Tilde Andrejs Vasiļjevs pirmās 150 programmas Tildes Birojs 2016 licences uzdāvināja Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) direktoram Andrim Vilkam īpašā ceremonijā Gaismas pils telpās. Tagad ikvienam LNB apmeklētājam ikdienas darbā ar datoru ir nodrošināts pilns latviešu valodas atbalsts.

Jaunā Tildes Biroja versija palīdz rūpēties par skaidru valodu visā tās daudzveidībā, tātad — par valodas ekoloģiju. Līdzīgi kā dabas ekoloģija ietekmē mūsu fizisko veselību, valodas ekoloģija iespaido sociālo, intelektuālo un emocionālo vidi, kurā dzīvojam. Valodas vide ir bagāta un daudzveidīga, to veido gan latviešu, gan citas saskarsmes valodas, kas aktīvi mijiedarbojas gan fiziskajā, gan virtuālajā telpā. Piedrazot var ne tikai pagalmus un mežus, bet arī valodu. Tāpēc Tildes Birojs ietver mūsdienīgāko tehnoloģisko aprīkojumu, palīdz atklāt un attīrīt valodas sārņus, padarīt valodas lietojumu bagātīgu un labskanīgu, kā arī ļauj saprast un sazināties dažādās valodās,” uzsver valodu tehnoloģiju uzņēmuma Tilde vadītājs Andrejs Vasiļjevs.

Par produktu Tildes Birojs 2016

Latvijā radītajā datorprogrammā Tildes Birojs 2016 ir iekļauts labākais latviešu valodas mašīntulks un pieejama pasaulē vienīgā latviešu valodas gramatikas pārbaude. Jaunā versija ietver ne tikai saturiskus jauninājumus — produktam ir pilnīgi jauns un mūsdienīgs , kā arī uzlabota, lietotāja vajadzībām pielāgojama funkcionalitāte, padarot programmas lietošanu daudz ērtāku un ātrāku. Jaunums ir teksta atpazīšana dažādu formātu attēlos, kā arī ir iekļautas 5 jaunas sinonīmu vārdnīcas un ir nodrošināta gramatiskā analīze vēl 6 valodām.

Tildes Birojā ir integrēta automātiska latviešu valodas pareizrakstības pārbaude. Lietotāji var kvalitatīvi tulkot vārdus, tekstus un dokumentus, izmantot svešvalodu un skaidrojošās vārdnīcas, kā arī sinonīmu vārdnīcu un enciklopēdijas. Programma ir saderīga ar jaunākajām un Office versijām. Lejupielādējot iepazīšanās versiju, lietotāji var programmu Tildes Birojs 2016 izmēģināt 30 dienas bez maksas: http://www.tildesbirojs.lv

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Programmatūra
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Tet līdz 2030. gadam plāno pāriet uz atjaunīgās elektroenerģijas izmantošanu pašpatēriņam

tet 2023. gadā sasniedzis uzņēmumam uzstādītos ilgtspējas mērķus – ir uzlabota digitālās v…