10. oktobris, 2015

Tele2: esam izraisījuši mobilo sakaru patēriņa bumu Baltijas valstīs

Mobilo sakaru operators “” ar tarifu plānu “Baltija” veicinājis mobilo sakaru pakalpojumu patēriņa bumu Baltijas valstīs. “Tele2” klientu interneta patēriņš Baltijā šogad saglabājas rekordliels visus mēnešus, kopumā pieaugot septiņas reizes jeb par 608%, salīdzinot ar periodu pērn, kad “Tele2” vēl nepiedāvāja tarifu plānu “Baltija”. Par 63% pieaudzis arī minūšu apjoms un gandrīz par 10% – nosūtīto īsziņu skaits.

“Tele2” pirmais laida klajā tarifu plānu Baltijas valstīm šā gada februārī un joprojām ir vienīgais mobilo sakaru operators, kas piedāvā tarifu plānu Baltijas valstu reģionam. “Tele2” tarifu “Baltija” ietver zvanus un īsziņas populārākajos tīklos un mobilo internetu 2GB brīvai saziņai Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.

Tele2_Viedtelefoni

“Latvijas iedzīvotāji un viesabonēšanas pakalpojumus visvairāk izmanto tieši Igaunijā un Lietuvā. Ar tarifu plānu “Baltija” esam atcēluši viesabonēšanu Baltijas valstīs, vienlaicīgi “Tele2” klientiem, kas ir puse iedzīvotāju, nodrošinot iespēju bezrūpīgi lietot mobilos sakarus, tajā skaitā 4G zibenīgo internetu, gan esot Latvijā, gan dodoties uz kaimiņvalstīm. Pieaugošais tarifu plāna “Baltija” klientu skaits un šogad sasniegtais straujākais mobilo sakaru patēriņa kāpums Baltijā apliecina, ka tarifu plāns “Baltija” ir viens no gaidītākajiem jaunumiem tirgū,” saka Didzis Solims, “Tele2” produktu direktors.

“Tele2” tarifu plāna “Baltija” abonēšanas maksa mēnesī ir 14,99 eiro, un ikviens to var pieslēgt sev ērtākajā veidā – sūtot īsziņu BALTIJA uz numuru 1681, zvanot uz “Tele2” bezmaksas tālruni 1600, apmeklējot “Tele2” mājas lapu vai pašapkalpošanās portālu Manstele2.lv, vai arī griežoties kādā no “Tele2” klientu apkalpošanas centriem.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.