8. oktobris, 2012

Nākamgad «Positivus» notiks trīs dienas

positivus krasainais

Savā septītajā pastāvēšanas gadā pirmo reizi mūzikas un mākslas festivāls «Positivus» Salacgrīvā notiks trīs dienas – no 19. līdz 21. jūlijam, informē «Positivus Music» pārstāve Maija Anna Ludbārža. «Trīs dienu festivālā varēs izbaudīt daudz vairāk aizraujošas mūzikas un mākslas. Ilgāks festivāls būs arī daudz pievilcīgāks ārvalstu apmeklētājiem, lai pavadītu nedēļas nogali Latvijā. Svētdien festivāls noslēgsies pirms pusnakts, tādēļ tiem, kam nākamā ir darba diena, būs iespēja paspēt nokļūt mājās,» akcentēja festivāla organizators Ģirts Majors.
Turpinot tradīciju, telšu pilsētiņa apmeklētājiem būs atvērta jau no ceturtdienas vakara līdz pat pirmdienas pēcpusdienai. Biļetes uz 2013.gada «Positivus» festivālu būs pieejamas no 15.oktobra, un tikai pirmās trīs dienas, no 15.oktobra līdz 17.oktobrim, festivāla trīs dienu biļetes maksās 29 latus un būs nopērkamas tikai «www.positivusfestival.com» un «Nordea» bankomātos. Savukārt biļetes cena ar telšu pilsētiņu šajās trīs dienās būs 33 lati. No 18.oktobra biļetes būs nopērkamas arī visās «Biļešu servisa» kasēs un internetā «www.bilesuserviss.lv». To cena līdz pirmo mākslinieku izziņošanai būs 33 lati bez telšu vietas un 37 lati ar telšu vietu. Vēlāk tirdzniecībā nonāks arī vienas dienas, sestdienas un svētdienas, kā arī VIP biļetes. No 18.oktobra līdz pat 18.novembrim īstiem «Positivus» festivāla cienītājiem būs iespēja iegādāties arī komplektu – trīs dienu festivāla biļeti ar 2012.gada «Positivus» festivāla T-kreklu. Šā piedāvājuma cena būs 40 lati, un tas būs pieejams tikai «www.positivusfestival.com». Līdz šim «Positivus» festivālā uzstājušies tādi mākslinieki kā «Manic Street Preachers», «The Vaccines», «Muse», «Instrumenti», «Scissor Sisters» un daudzi citi.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda