Sākums IT sasniegumi, bizness Nosaukti atvērto tehnoloģiju 2016. gada balvas nominanti

Nosaukti atvērto tehnoloģiju 2016. gada balvas nominanti

1 minūtes lasīšanai

Latvijas Atvērto tehnoloģiju asociācija (LATA) noteikusi konkursa “Latvijas Atvērto tehnoloģiju asociācijas balva 2016” nominantus trijās kategorijās, informēja asociācijas pārstāvji.
Nominācijā “Atvērtākā iestāde” balvai izvirzīts Latvijas Nacionālais arhīvs, Ventspils pašvaldības iestāde “Ventspils Digitālais centrs”, kā arī Vidzemes plānošanas reģions.
Nominācijā “Izcilākais tehnoloģiju risinājums biznesā” balvai izvirzīts SIA “Intelligent Way“, Rīgas Tehniskās universitātes Tālmācības studiju centrs, kā arī SIA “Wunderkraut Latvia“.
Tikmēr nominācijā “Būtiskākais ieguldījums tehnoloģiju popularizēšanā” nominēta Nika Aleksejeva, Uldis Bojārs, kā arī Ernests Gabrāns.
Galvenās balvas ieguvēji tiks nosaukti un apbalvoti 2017. gada 2. februārī LATA gadskārtējā konferencē “Atvērtās tehnoloģijas izaugsmei”.
LATA apvieno organizācijas un privātpersonas, tajā skaitā IT piegādātājus un lietotājus, kuri saskata ekonomiskus ieguvumus no atvērtu tehnoloģiju plašākas izmantošanas Latvijā. LATA biedri un asociētie biedri ir gatavi sniegt savu ieguldījumu, lai kopīgi veidotu labvēlīgu vidi tiem Latvijas informācijas tehnoloģiju (IT) lietotājiem un piegādātājiem, kuri savā darbā izmanto atvērtas tehnoloģijas, tādējādi veicinot IT vajadzībām patērējamo līdzekļu ekonomiju un to atgriešanos Latvijas tautsaimniecībā.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In IT sasniegumi, bizness
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…