31. maijs, 2016

Pakalpojumu un veikalu portāls Hallo.lv piesaista investīcijas darbības uzsākšanai Polijā.

Varšavā (Polija) tika panākta vienošanās ar starptautisku privāto investoru par liela apjoma investīcijām darbības uzsākšanai Polijas tirgū. Saskaņā ar vienošanos, līdz 2016.gada rudenim tiks atvērts Hallo24.pl Varšavā un nokomplektēts personāls, kā arī veikti tehniskie sagatavošanās darbi. Paralēli Hallo.lv uzsāks darbību arī Lietuvā (Hallo24.lt) un Igaunijā (Hallo24.ee), bet tas jādara pašu spēkiem no Latvijas Hallo pieejamiem resursiem.
Kā atzīst viens no kompānijas dibinātājiem Dairis Kārkliņš, portāla darbības uzsākšana nav bijusi viegla un tā izveidei bija nepieciešami gandrīz divi gadi, lai apmeklētāji varētu redzēt portālu šādā izskatā un ar šādām funkcionālām iespējām kā tas ir pašlaik. “Ir ieguldīts liels un lieli finanšu resursi šī projekta attīstībai. Lai gan Latvijā ir ļoti šaurs tirgus salīdzinoši ar tādām valstīm kā Polija vai Vācija, esam lepni ka esam izveidojuši uzņēmumu, kurš jau tuvākajā laikā būs pazīstams visā Eiropā un spēs nodrošināt darba vietas daudziem Latvijas iedzīvotājiem, jo uzskatām ka vienmēr saglabāsim savu galveno biroju tieši Latvijā.” Hallo.lv ik dienu turpina portāla attīstīšanu, lai tas kļūtu arvien ērtāks un plašākām iespējām tās lietotājiem.
Hallo_baltics
Hallo.lv uzsāka savu darbību Latvijā pagājušā gada pašās beigās uz doto brīdi portālā reģistrēto pakalpojuma vietu un veikalu skaits tuvojas 1500. Portālā ir pieejami dažādu nozaru mazie kā arī lielās ķēdes tādas kā Elkor, Aibe, Mego, Datamarket, Vesko, Stenders, Zoo centrs, Oxy Club, Lady Fitness, Banknote, Aizdevums.lv, Lāčuks, Gros Auto, Zaļā bāze, Jumava, Vincento un daudzi citi.
Hallo.lv ir pirmais interneta portāls Latvijā, kur uzņēmējs un pašnodarbinātais pats veido savu profilu; pats pievieno, maina, labo savus aktuālos piedāvājumus, cenas, un atlaižu kuponus,pats popularizē savas mārketinga aktivitātes un sazinās ar klientiem.
Savukārt apmeklētāji var Izvēlēties pakalpojumus vai veikalus savā tuvumā, pēc atrašanās vietas, pēc aktuālākajiem piedāvājumiem, cenām, akcijām, atlaižu kuponiem un jaunumiem sociālajos tīklos.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

lvLatviešu valoda