Sākums IT sasniegumi, bizness Uzzini, kā tehnoloģijas var palīdzēt radīt „gudru” uzņēmumu

Uzzini, kā tehnoloģijas var palīdzēt radīt „gudru” uzņēmumu

1 minūtes lasīšanai

šodien ir tik lētas un brīvi pieejamas, ka ļauj būt ļoti veiksmīgam pat nelielam biznesam. Latvijā ir izveidota patiešām laba infrastruktūra, atliek vien precīzi saplānot, kā modernos rīkus visefektīvāk izmantot, uzskata platformas „BiSMART” Juris Kabakovs. 
Par to, kā labāk izvēties uzņēmumam piemērotākās tehnoloģijas, kā tās veido biznesa „seju”, tiks runāts platformas BiSMART videokonferencē „Smart Company”. Tā tiešsaistē būs vērojama trešdien, 1.jūnijā no plkst.10:30 līdz plkst.11:00 vietnēs  www.bismart.lv, straume.lmt.lv un tvnet.lv.
„Prasmīga moderno rīku izmantošana ikvienam uzņēmumiem sniedz svarīgas konkurences priekšrocības. Domāju, ka šodien neviens nevar atļauties ignorēt izmaiņas tehnoloģiju vidē ne tikai savā, bet arī citās nozarēs, sākot ar datu apstrādi līdz pat augsti funkcionāliem lietu interneta pielietojumiem,” atzīst Kabakovs.
Neformālā diskusijā par viedo tehnoloģiju nozīmi uzņēmuma darbā piedalīsies „ Latvija” pakalpojumu vadītājs Norberts Osītis, „OmnicomMediaGroup” pārstāve Liene Arkle, kā arī Latvijas Universitātes asociētā profesore, pārvaldības eksperte Iveta Reinholde. Diskusiju vadīs Ekonomikas un vadības fakultātes prodekāns, asociētais profesors Jānis Priede.
Videokonferencē runātāji aktualizēs tēmas, par kurām tiks runāts platformas BiSMART meistarklasē „SMART COMPANY”, kas notiks 10.jūnijā. Meistarklasē uzmanība tiks pievērsta modernā uzņēmuma „sejai” un dažādiem gudriem tehnoloģiju pielietošanas aspektiem, tostarp digitālās pārvaldības nozīmei uzņēmumu darbā, „gudrai” datu pirkšanai un optimizācijai no mediju, partneru un patērētāju skatu punkta, kā arī konkrētai „gudro” iekārtu, piemēram, viedās novērošanas sistēmas izmantošanai.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In IT sasniegumi, bizness
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Veikalu tīkla Sky vārdā patlaban uzdarbojas krāpnieki

Veikalu tīkla “Sky” vārdā patlaban uzdarbojas krāpnieki, kas pārpublicē uzņēmuma saturu so…