17. septembris, 2011

Pārdošanā jau ir pieejamas festivāla Summer Sound 2012 biļetes

Pārdošanā ir laists ierobežots skaits festivāla biļešu par īpaši draudzīgām cenām. Biļetes nopērkamas visās “Biļešu servisa” kasēs, degvielas uzpildes stacijās “Statoil”, kā arī “Biļešu servisa” mājaslapā www.bilesuserviss.lv. Vienas dienas biļete pašlaik maksās astoņus latus, divu dienu biļete – desmit latu, savukārt divu dienu biļete ar ieeju telšu pilsētiņā – 12 latu. Pirms pasākuma vienas dienas biļete maksās vismaz 15 latu, divu dienu biļete – 20 latu. Šobrīd jau ir nopērkama arī VIP biļetes. To cena pašlaik ir 25 lati, pirms festivāla tās būs krietni dārgākas, informēja festivāla rīkotāji.
VIP biļete nodrošinās atsevišķu ieeju festivāla teritorijā, kā arī iekļūšanu VIP zonā pie lielās skatuves. Festivāls tāpat kā šogad notiks Liepājas pludmalē un Jūrmalas parkā centrā. Uz dažādām skatuvēm uzstāsies vairāk nekā 50 grupu. Līdzās pazīstamiem ārzemju un pašmāju izpildītājiem būšot iespēja redzēt un dzirdēt arī ko pilnīgi jaunu un nedzirdētu. Festivāla rīkotāji arī sola, ka būs padomāts par visu veidu izklaides iespējām, notiks sporta pasākumi, atrakcijas. Līdzīgi kā pērn, arī šogad darbosies telšu pilsētiņa, kurā būs iespēja novietot kemperus. Pirmos festivāla “Summer Sound Liepāja 2012” māksliniekus sola izziņot decembrī.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

lvLatviešu valoda