26. augusts, 2017

Pārvaldiet viedo apgaismojumu ar ''Siri''

Jaunās apgaismojuma sezonas sākumā LEDVANCE piedāvā LED spuldzi Classic A60 RGBW un elastīgo LED lenti ar zīmola Smart+TM tehnoloģiju. Jaunie izstrādājumi ir saderīgi ar HomeKit. LEDVANCE zīmola OSRAM spuldzi un elastīgo lenti var pārvaldīt ar Siri balss komandām vai lietojumprogrammu Home, turklāt pirmo reizi viedā apgaismojuma pārvaldībai nav nepieciešams atsevišķs maršrutētājs.
Abi LEDVANCE jaunumi, kas ir saderīgi ar HomeKit, būs pārdošanā septembra sākumā. LED spuldzi Classic A60 un elastīgo LED lenti ar dažiem viegliem pieskārieniem var pieslēgt telpās, izmantojot lietojumprogrammu Home. Lietojumprogrammu vai, vēl vienkāršāk, Siri var izmantot, lai pārvaldītu apgaismojumu. Pats labākais, ka pamatfunkcijām nav nepieciešams maršrutētājs vai savienojumu tilts. Ja par centrmezglu izmanto  TV vai iPad, apgaismojumu var pārvaldīt attāli vai iekļaut tā pārvaldību automātiskajās funkcijās.
Ir vakars. Mājinieki sēž uz dīvāna, skatās iecienītās televīzijas pārraides un atpūšas, bet koridorā un virtuvē lampas palikušas ieslēgtas. Saritināšanās uz dīvāna un atslābināšanās uz brīdi jāatliek. Taču, izmantojot LEDVANCE jaunos, ar Apple HomeKit saderīgos izstrādājumus, tagad iPhone, iPad un Apple Watch lietotājiem nav jāceļas un jādodas pie gaismas slēdža. Zīmola Smart+TM LED spuldzes OSRAM Classic A60 RGBW un elastīgās LED lentes pievienošana iepriekš instalētajā lietojumprogrammā Home ir vienkārša un ātra. Lietojumprogrammu vai Siri var izmantot, lai pārvaldītu gaismekļus atsevišķi vai grupā, kā arī automātiski.
Visbiežāk lietotajām funkcijām nav nepieciešams atsevišķs maršrutētājs vai savienojumu tilts. Šīs funkcijas ir apgaismojuma ieslēgšana, izslēgšana un regulēšana, kā arī maiņa. Katrai situācijai un noskaņojumam apgaismojumu var iestatīt atsevišķi, piemēram, tikai dažās sekundēs dzīvojamo istabu no biroja var pārvērst par omulīgu mājas kinozāli. tiek nosūtīta, izmantojot Bluetooth.

Papildfunkcijas Apple TV un iPad lietotājiem
Abu izstrādājumu iespējas visvairāk noderēs Apple TV un iPad lietotājiem. Apgaismojumu var pārvaldīt, arī atrodoties ceļā, darba vietā vai vasarnīcā. „Vai virtuvē gaisma tika izslēgta?” un tamlīdzīgi jautājumi paliks pagātnē. Starp dažādām ar HomeKit saderīgām ierīcēm (ar IFTTT) ir iespējams veikt arī atsevišķus iestatījumus, tāpēc, piemēram, apgaismojumu var ieslēgt automātiski, kad tiek aizvērtas viedās saritināmās žalūzijas.
Ērtības un ietaupījums — dubults ieguvums
LED spuldze Classic A60 RGBW ar cokolu E27 ir jaunākais tehnoloģiskais sasniegums, kas aizvieto 60 vatu kvēlspuldzes. Spuldzes regulējamā temperatūra (2700–6500 kelvinu) palīdz taupīt elektrību, un tajā pašā laikā tās gaisma piešķir mājoklim patīkamu atmosfēru. Elastīgā LED lente un RGBW krāsu pārvaldība nodrošina apgaismojumam vairāk nekā 16 miljonus krāsu. Pašlīmējošo elastīgo lenti var savienot ar vēl vienu 600 cm apgaismojuma lenti un novietot mājās jebkurā vietā.
Papildinformācija par izstrādājumiem www.osram-lamps.com.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

lvLatviešu valoda