Sākums Aksesuāri Pārvaldiet viedo apgaismojumu ar ''Siri''

Pārvaldiet viedo apgaismojumu ar ''Siri''

3 minūtes lasīšanai

Jaunās apgaismojuma sezonas sākumā LEDVANCE piedāvā LED spuldzi Classic A60 RGBW un elastīgo LED lenti ar zīmola Smart+TM tehnoloģiju. Jaunie izstrādājumi ir saderīgi ar Apple HomeKit. LEDVANCE zīmola OSRAM spuldzi un elastīgo lenti var pārvaldīt ar Siri balss komandām vai Apple lietojumprogrammu Home, turklāt pirmo reizi viedā apgaismojuma pārvaldībai nav nepieciešams atsevišķs maršrutētājs.
Abi LEDVANCE jaunumi, kas ir saderīgi ar Apple HomeKit, būs pārdošanā septembra sākumā. LED spuldzi Classic A60 un elastīgo LED lenti ar dažiem viegliem pieskārieniem var pieslēgt telpās, izmantojot Apple lietojumprogrammu Home. Lietojumprogrammu vai, vēl vienkāršāk, Siri var izmantot, lai pārvaldītu apgaismojumu. Pats labākais, ka pamatfunkcijām nav nepieciešams maršrutētājs vai savienojumu tilts. Ja par mājas centrmezglu izmanto Apple TV vai iPad, apgaismojumu var pārvaldīt attāli vai iekļaut tā pārvaldību automātiskajās funkcijās.
Ir vakars. Mājinieki sēž uz dīvāna, skatās iecienītās televīzijas pārraides un atpūšas, bet koridorā un virtuvē lampas palikušas ieslēgtas. Saritināšanās uz dīvāna un atslābināšanās uz brīdi jāatliek. Taču, izmantojot LEDVANCE jaunos, ar Apple HomeKit saderīgos izstrādājumus, tagad iPhone, iPad un Apple Watch lietotājiem nav jāceļas un jādodas pie gaismas slēdža. Zīmola Smart+TM LED spuldzes OSRAM Classic A60 RGBW un elastīgās LED lentes pievienošana iepriekš instalētajā lietojumprogrammā Home ir vienkārša un ātra. Lietojumprogrammu vai Siri var izmantot, lai pārvaldītu gaismekļus atsevišķi vai grupā, kā arī automātiski.
Visbiežāk lietotajām funkcijām nav nepieciešams atsevišķs maršrutētājs vai savienojumu tilts. Šīs funkcijas ir apgaismojuma ieslēgšana, izslēgšana un regulēšana, kā arī krāsas maiņa. Katrai situācijai un noskaņojumam apgaismojumu var iestatīt atsevišķi, piemēram, tikai dažās sekundēs dzīvojamo istabu no mājas biroja var pārvērst par omulīgu mājas kinozāli. Informācija tiek nosūtīta, izmantojot Bluetooth.
https://www.youtube.com/watch?v=puI3fZvkNno&feature=youtu.be
Papildfunkcijas Apple TV un iPad lietotājiem
Abu izstrādājumu iespējas visvairāk noderēs Apple TV un iPad lietotājiem. Apgaismojumu var pārvaldīt, arī atrodoties ceļā, darba vietā vai vasarnīcā. „Vai virtuvē gaisma tika izslēgta?” un tamlīdzīgi jautājumi paliks pagātnē. Starp dažādām ar HomeKit saderīgām ierīcēm (ar IFTTT) ir iespējams veikt arī atsevišķus iestatījumus, tāpēc, piemēram, apgaismojumu var ieslēgt automātiski, kad tiek aizvērtas viedās saritināmās žalūzijas.
Ērtības un ietaupījums — dubults ieguvums
LED spuldze Classic A60 RGBW ar cokolu E27 ir jaunākais tehnoloģiskais sasniegums, kas aizvieto 60 vatu kvēlspuldzes. Spuldzes regulējamā krāsas temperatūra (2700–6500 kelvinu) palīdz taupīt elektrību, un tajā pašā laikā tās gaisma piešķir mājoklim patīkamu atmosfēru. Elastīgā LED lente un RGBW krāsu pārvaldība nodrošina apgaismojumam vairāk nekā 16 miljonus krāsu. Pašlīmējošo elastīgo lenti var savienot ar vēl vienu 600 cm apgaismojuma lenti un novietot mājās jebkurā vietā.
Papildinformācija par izstrādājumiem www.osram-lamps.com.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Aksesuāri
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…