Sākums IT sasniegumi, bizness Pašmāju IT uzņēmums iekaro banku un apdrošināšanas sektoru Lielbritānijā

Pašmāju IT uzņēmums iekaro banku un apdrošināšanas sektoru Lielbritānijā

4 minūtes lasīšanai

Informācijas tehnoloģiju (IT) Knowledgeprice.com, kurš pazīstams ar ārpakalpojumu sniegšanu ārzemju finanšu un apdrošināšanas kompānijām, guvis ievērojamus panākumus banku sektorā Lielbritānijā, ar saviem pakalpojumiem mākoņrisinājumu jomā palīdzot tā saucamajai challenger jeb jaunā modeļa bankai “OakNorth Bank” kļūt par pirmo Apvienotajā Karalistē, kura izmanto “mākoni” tās pamatsistēmām.
Par challenger bankām Lielbritānijā sauc salīdzinoši nelielas bankas, kas izveidotas ar nolūku palielināt konkurenci starp valsts lielākajām bankām. OakNorth ir Lielbritānijas , kas pieņem depozītus un izsniedz kredītus saviem klientiem – vidējiem un maziem uzņēmumiem.
Lielbritānijas finanšu uzraudzītājs un regulētājs – Finanšu pakalpojumu pārvalde (Financial Conduct Authority (FCA)) tikai pavisam nesen ir atļāvusi finanšu pakalpojumu pārdošanas sistēmas un personu datus glābāt “mākonī”, un vieni no pirmajiem, kas vēlējās šo jauno iespēju izmēģināt, bija OakNorth banka. Knowledgeprice.com ir izstrādājis platformu “Athena”, kas to ļauj izdarīt droši un ātri. Tā kā Knowledgeprice.com ir ilggadēja pieredze darbā ar bankām un finanšu kompānijām, izstrādājot dažādus mākoņrisinājumus, OakNorth griezās tieši pie Knowledgeprice.com kā pie eksperta šajā jomā, un ar Athena palīdzību ir izvietojis “mākonī” OakNorth sistēmu. Tas, ko Latvijas uzņēmums bankai palīdzēja izdarīt, ir OakNorth sistēmu integrēt ar ārējām sistēmām, kas glābā datus saistītus ar kredītreitingiem, bankas kontiem, adresēm utt.
Gatis Kaleinis, SIA Knowledgeprice.com valdes loceklis: “Mums ir bijis liels gods un lepnums strādāt ar klientu, kurš ir bijis gatavs uzdrīkstēties, turklāt šis ir lielisks piemērs tam, ka Latvijas speciālisti ir konkurētspējīgi, zinoši un lieliski profesionāļi arī starptautiskajā tirgū. Konkrētā sadarbība ļāvusi vēl vairāk nostiprināt Knowledgeprice.com pozīcijas IT sektorā, kas, iespējams, pavērs jaunas durvis arī citiem sadarbības projektiem ārvalstīs.”
OakNorth Bank izpilddirektors Riši Kosla (Rishi Khosla) izteicies, ka šis notikums ir nozīmīgs pagrieziena punkts gan pašai bankai, gan banku sektoram Lielbritānijā kopumā: ”Šis ļaus mums ne tikai turpināt palielināt biznesu droši un efektīvi, bet tas ir arī pierādījums regulatora gatavībai ko tādu īstenot, turklāt tas pavērs jaunas iespējas citām finanšu institūcijām sekot mūsu piemēram.”
Ar kompānijas radīto IT risinājumu palīdzību darbību efektivizē  arī lielākais apdrošināšanas uzņēmums Lielbritānijā un viens no vadošajiem apdrošināšanas uzņēmumiem Eiropā, lielākais apdrošināšanas uzņēmums Āzijā, vairākas nozīmīgas kompānijas Norvēģijā, kā arī lielākās komercbankas Latvijā.
Par Knowledgeprice.com 
SIA Knowledgeprice.com Latvijā savu darbību uzsāka 2008. gadā, fokusējoties galvenokārt uz pakalpojumu eksportu. Pateicoties starptautiski atzītai profesionalitātei, teicamiem kvalitātes standartiem un pieredzei nozarē, Knlowledgeprice.com komanda 50 speciālistu sastāvā spēj piedāvāt augstākā līmeņa programmatūras izstrādi, uzturēšanu, pārņemšanu, trešo pušu piegādātāju programmatūras ieviešanu, savu programmatūras produktu ieviešanu un jaunu produktu ražošanu speciāli klienta vajadzībām. Uzņēmums specializējies finanšu un apdrošināšanas jomā.
Plašāku informāciju par Knowledgeprice.com meklēt: http://www.knowledgeprice.com/
Par “Athena”
Athena izveidota, lai uzturētu un vadītu digitālos procesus publiskajā “mākonī”. Tā ir platforma, kas bez lielām investīcijām un atsevišķa datu centra spēj izvietot uzņēmuma sistēmu publiskajā “mākonī”, turklāt tas aizņem mazāk par vienu stundu.
Droša, attālināta un pārbaudīta failu dublēšana, servisa nepārtraukta “veselības” uzraudzība, centralizēta piekļuve, kā arī visa apkopota un glabāta vienā datu krātuvē, lai pēc iespējas vienkāršāk būtu iespējams veikt pārbaudes, kā arī nepieciešamības gadījumā maksimāli ātri nodrošinātu problēmas novēršanu.
Plašāku informāciju par “Athena” meklēt: http://athenapaas.com/

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In IT sasniegumi, bizness
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Veikalu tīkla Sky vārdā patlaban uzdarbojas krāpnieki

Veikalu tīkla “Sky” vārdā patlaban uzdarbojas krāpnieki, kas pārpublicē uzņēmuma saturu so…