14. jūnijs, 2016

Pašmāju IT uzņēmums iekaro banku un apdrošināšanas sektoru Lielbritānijā

Informācijas tehnoloģiju (IT) Knowledgeprice.com, kurš pazīstams ar ārpakalpojumu sniegšanu ārzemju finanšu un apdrošināšanas kompānijām, guvis ievērojamus panākumus banku sektorā Lielbritānijā, ar saviem pakalpojumiem mākoņrisinājumu jomā palīdzot tā saucamajai challenger jeb jaunā modeļa bankai “OakNorth Bank” kļūt par pirmo Apvienotajā Karalistē, kura izmanto “mākoni” tās pamatsistēmām.
Par challenger bankām Lielbritānijā sauc salīdzinoši nelielas bankas, kas izveidotas ar nolūku palielināt konkurenci starp lielākajām bankām. OakNorth ir Lielbritānijas banka, kas pieņem depozītus un izsniedz kredītus saviem klientiem – vidējiem un maziem uzņēmumiem.
Lielbritānijas finanšu uzraudzītājs un regulētājs – Finanšu pakalpojumu pārvalde (Financial Conduct Authority (FCA)) tikai pavisam nesen ir atļāvusi finanšu pakalpojumu pārdošanas sistēmas un personu datus glābāt “mākonī”, un vieni no pirmajiem, kas vēlējās šo jauno iespēju izmēģināt, bija OakNorth banka. Knowledgeprice.com ir izstrādājis platformu “Athena”, kas to ļauj izdarīt droši un ātri. Tā kā Knowledgeprice.com ir ilggadēja pieredze darbā ar bankām un finanšu kompānijām, izstrādājot dažādus mākoņrisinājumus, OakNorth griezās tieši pie Knowledgeprice.com kā pie eksperta šajā jomā, un ar Athena palīdzību ir izvietojis “mākonī” OakNorth sistēmu. Tas, ko Latvijas bankai palīdzēja izdarīt, ir OakNorth sistēmu integrēt ar ārējām sistēmām, kas glābā datus saistītus ar kredītreitingiem, bankas kontiem, adresēm utt.
Gatis Kaleinis, SIA Knowledgeprice.com valdes loceklis: “Mums ir bijis liels gods un lepnums strādāt ar klientu, kurš ir bijis gatavs uzdrīkstēties, turklāt šis ir lielisks piemērs tam, ka Latvijas speciālisti ir konkurētspējīgi, zinoši un lieliski profesionāļi arī starptautiskajā tirgū. Konkrētā sadarbība ļāvusi vēl vairāk nostiprināt Knowledgeprice.com pozīcijas sektorā, kas, iespējams, pavērs jaunas durvis arī citiem sadarbības projektiem ārvalstīs.”
OakNorth Bank izpilddirektors Riši Kosla (Rishi Khosla) izteicies, ka šis notikums ir nozīmīgs pagrieziena punkts gan pašai bankai, gan banku sektoram Lielbritānijā kopumā: ”Šis ļaus mums ne tikai turpināt palielināt biznesu droši un efektīvi, bet tas ir arī pierādījums regulatora gatavībai ko tādu īstenot, turklāt tas pavērs jaunas iespējas citām finanšu institūcijām sekot mūsu piemēram.”
Ar kompānijas radīto risinājumu palīdzību darbību efektivizē  arī lielākais apdrošināšanas Lielbritānijā un viens no vadošajiem apdrošināšanas uzņēmumiem Eiropā, lielākais apdrošināšanas uzņēmums Āzijā, vairākas nozīmīgas kompānijas Norvēģijā, kā arī lielākās komercbankas Latvijā.
Par Knowledgeprice.com 
SIA Knowledgeprice.com Latvijā savu darbību uzsāka 2008. gadā, fokusējoties galvenokārt uz pakalpojumu eksportu. Pateicoties starptautiski atzītai profesionalitātei, teicamiem kvalitātes standartiem un pieredzei nozarē, Knlowledgeprice.com komanda 50 speciālistu sastāvā spēj piedāvāt augstākā līmeņa programmatūras izstrādi, uzturēšanu, pārņemšanu, trešo pušu piegādātāju programmatūras ieviešanu, savu programmatūras produktu ieviešanu un jaunu produktu ražošanu speciāli klienta vajadzībām. specializējies finanšu un apdrošināšanas jomā.
Plašāku informāciju par Knowledgeprice.com meklēt: http://www.knowledgeprice.com/
Par “Athena”
Athena izveidota, lai uzturētu un vadītu digitālos procesus publiskajā “mākonī”. Tā ir platforma, kas bez lielām investīcijām un atsevišķa datu centra spēj izvietot uzņēmuma sistēmu publiskajā “mākonī”, turklāt tas aizņem mazāk par vienu stundu.
Droša, attālināta un pārbaudīta failu dublēšana, servisa nepārtraukta “veselības” uzraudzība, centralizēta piekļuve, kā arī visa informācija apkopota un glabāta vienā datu krātuvē, lai pēc iespējas vienkāršāk būtu iespējams veikt pārbaudes, kā arī nepieciešamības gadījumā maksimāli ātri nodrošinātu problēmas novēršanu.
Plašāku informāciju par “Athena” meklēt: http://athenapaas.com/

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda