Sākums arhivs PITSTOP logu šķidrumi

PITSTOP logu šķidrumi

5 minūtes lasīšanai
254404

Jau vairāk nekā 10 gadus Pit Stop® ir reģistrēts tehnisko šķidrumu zīmols Baltijas valstu tirgū. Augstās kvalitātes dēļ tam ir stabila vieta starp līdzīgiem ražojumiem un tas ir iecienīts autovadītāju vidū. Pit Stop® logūdens ir ražots tepat Latvijā, bet tā galvenās izejvielas izcelsmes valsts ir Beļģija.

Šķidruma pamatā ir bioetilspirts ar zemu piemaisījumu koncentrāciju. Tam ir piedeva, kas novērš produkta pārāk strauju iztvaikošanu un vējstikla apledošanu lietošanas laikā zemās temperatūrās. Izvēlētās virsmaktīvās piedevas nodrošina produkta optimālas tīrošās īpašības un nekaitīgumu saskarē ar dažādiem polimēriem. Izejvielai ir DEKRA sertifikāts – testos ir pierādīts, ka produkti, kas ražoti no šīs izejvielas, ir ar teicamām mazgāšanas īpašībām, tie neiedarbojas uz virsbūvju gumijām un vējstiklu slotiņām, nebojā auto lukturu polikarbonāta virsmas un nereaģē ar auto krāsojumu.

Pēc trīs gadu pārtraukuma arī žurnāls Auto Bild Latvija pērn atkal veica detalizētu pētījumu par Latvijā populāriem ziemas logūdeņiem. Uz laboratoriju Vācijā tika nosūtīti sešu tirdzniecības vietās pieprasītāko ražojumu paraugi, starp tiem arī Pit Stop® ziemas vējstiklu šķidrums. Kaut gan testu rezultāti daudzējādā ziņā vērtējami kā nepatīkami, atklājot būtiskas nesakritības starp vairāku ražotāju solīto un realitātē iegūto efektu, tomēr Pit Stop® ziemas logūdens ekspertu vērtējumā atzīts par vienu no diviem autobraucēju drošībai un labsajūtai vispiemērotākajiem līdzekļiem.

<img src=”http://itvnet.lv/article/auto/254405.jpg” alt=””

Tā kā ziemas apstākļos automašīnas stikla šķidrumam ir specifiski uzdevumi, kas saistīti gan ar zemu gaisa temperatūru, gan ar sāli un hidrofobiskiem jeb ūdeni atgrūdošiem netīrumiem, turklāt šķidrumu lietošana nedrīkst radīt bojājumus lukturu korpusiem un virsbūves krāsojumam, tad Auto Bild veiktajā produktu pārbaudē tika izdalīti vairāki ziemas logūdeņu kvalitātes kritēriji. Būtiskākajā no šiem kritērijiem – stikla tīrītspējā – Pit Stop® šķidrums ieguva augstāko vērtējumu. Tas nozīmē, ka, lietojot šo produktu, stikls ir labi caurskatāms un autobraucējam nav grūtību koncentrēties uz ceļu. Pēc Vācijas ekspertu vērtējuma šis produkts nerada bojājumus auto lukturu virsmām un krāsojumam. Turklāt adekvāti raksturota gan šķidruma cīņa pret ūdenī nešķīstošajiem nosēdumiem, gan viena no vissvarīgākajām ziemas līdzekļa misijām – darbība zemā gaisa temperatūrā.

Mūsdienās, kad daudzviet pasaulē norit intensīva cīņa ar piesārņojumu, ir svarīgi izvēlēties tādus produktus, kas ir ne vien efektīvi, bet arī videi draudzīgi un cilvēka veselībai nekaitīgi. Pit Stop® vējstiklu šķidrums nesatur metilspirtu, acetonu, IPA, EDTA, fosfātus, amīnus un nitrītus, tādēļ produkts nerada kaitējumu videi. Šķidrumam piemīt pilnīga bionoārdīšanās spēja, kas atbilst ES regulām. Smaržvielas tiek izmantotas minimāli, tādējādi mazinot alerģijas risku autovadītājam vai kādam no pasažieriem. Pit Stop® gadījumā nav nepieciešams lietot vairāk smaržvielu, jo vairumā gadījumu aromatizatoru izmantošanu nosaka ražotāju vēlme noslēpt nepatīkamo aromātu. Turklāt šā logūdens sastāvā ir arī rūgtinoša piedeva, lai izvairītos no nejaušas tā norīšanas.

Ražošanas procesā kvalitātes kontrole notiek vairākos līmeņos no izejvielas saņemšanas brīža līdz veikalu plauktiem. Tiek veiktas gan kvantitatīvās analīzes, gan atsevišķu parametru trīskārša kontrole. Katras Pit Stop® preču partijas ceļš ir izsekojams no ražošanas brīža līdz pat veikalu plauktiem. Var droši apgalvot, ka uz etiķetes norādītais atbilst produkta saturam.

Pit Stop® piedāvājumā ir ne vien logūdens, bet arī augstas kvalitātes iekšdedzes dzinēju dzesēšanas šķidrumi uz etilēnglikola bāzes. Līdzās klasiskajam Pitstop® Antifrīzam, iegādājams arī modernās organiskās skābes tehnoloģijā ražotais Pitstop® Longlife Antifrīzs ar ekspluatācijas laiku līdz pat 5 gadiem, kas ne tikai atbilst vairumam ES un starptautisko standartu, bet pat pārsniedz daudzas īpašās autoražotāju specifikācijas.

Pit Stop® ziemas vējstiklu šķidrums šogad, kā jau ierasts, būs pieejams -19 un -22 grādiem, bet īpašais šīs sezonas jaunums ir šķidrums, kas paredzēts -26 grādiem. Tas ir radīts speciāli mūsu apstākļiem. Piemēram, šobrīd, kad gaisa temperatūra zem nulles noslīd tikai pa nakti un nav nepieciešama aizsardzība līdz -26 grādiem, šo šķidrumu var atšķaidīt ar ūdeni proporcijā 1:1 un iegūt 8 litrus gatava šķidruma ar aizsardzību līdz -9 grādiem.

Lai arī cik auksta un sniegota būtu ziema, uz to var skatīties cauri tīram un neaizsalušam automašīnas stiklam.

<img src=”http://itvnet.lv/article/auto/254409.jpg” alt=””


]]>

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In arhivs
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

MikroTik un Tet nodrošinās zinātniekiem 400 gigabitu savienojumu cīņai

Latvijas tehnoloģiju inovāciju uzņēmumi MikroTik un Tet izveidojuši jaunus lieljaudas…