3. maijs, 2012

Positivus 2012

positivus2012

Positivus Festivāls gadu pēc gada gūst arvien plašāku rezonansi gan Eiropas, gan pasaules mērogā. Ārzemju masu mediju izdevumos pašmāju Positivus Festivāls tiek izcelts dēļ tā nepiesātinātās un draudzīgās atmosfēras, Salacgrīvas brīnumainās dabas un neapšaubāmi mūzikas piedāvājuma. Populārais Britu tabloīds “Metro”, publicējot savu 2012. gada Eiropas labāko vasaras festivā uzskaiti, sarakstā iekļauj arī Positivus Festivālu, aprakstot to kā “bezpretenciozu pasākumu ar spēcīgu, eklektisku mākslinieku virkni”. “Metro”, kas ir Lielbritānijas ceturtais lielākais laikraksts, atzīmē, ka Positivus Festivāls veiksmīgi apvieno Eiropas un Baltijas daudzsološāko muzikālo talantu sniegumus. Positivus Festivāls šogad ieguva arī godpilno ‘Eiropas Labākā Festivāla' apbalvojumu, apsteidzot tādus grandus kā Roch Werchter, Roskilde un Spānijas Benicassim. “The Festival Guide” (UK), kas ir studentu iecienītāko festivālu ceļvedis, atzīmē, ka kaut arī nav bijis viegli noteikt 2012. gada uzvarētāju, Positivus Festivāls izceļas ar “īpašu šarmu, ar ko nevar mēroties neviens cits pasākums”. Kā Positivus Festivāla vispievilcīgākos aspektus “Festival Guide” uzsver festivāla norises vietu, muzikālo izvēli, kā arī salīdzinoši demokrātiskās festivāla cenas.

Savukārt prestižais mūzikas žurnāls “Filter Magazine”, kurš pērn iekļāva Positivus Festivālu savu gaidītāko starptautisko festivālu ‘Top 5', šogad plāno festivālu ne tikai apmeklēt, bet arī veikt plašu festivāla apskates reportāžu. Pagājušā gadā Positivus Festivāla apskatu varēja lasīt Eiropas svarīgākajā populārās mūzikas izdevumā NME. Tāpat festivālu atspoguļoja britu izdevums Independent un citu rietumeiropas valstu mūzikas mediji. Pašreiz apstiprinātie mākslinieki ir Keane, The Vaccines, Instrumenti, King Charles, Friendly Fires, Niki and The Dove, SBTRKT live, Ewert And The Two Dragoons, Jamie N Commons, Lucy Rose, Vondelpark, Givers un Cashier No.9, The Sound Poets, Alise Joste, Markas Palubenka, ESKIMO, Zebra Island, Mimicry and Sibyl. Maija sākumā paredzēts paziņot pārējos festivāla viesmāksliniekus.
Lielākais mūzikas un mākslas festivāls Baltijā – Positivus Festivāls 2012 šogad sesto reizi notiks 20. un 21. jūlijā Salacgrīvā. Biļetes uz festivālu nopērkamas tickets.positivusfestival.com, Biļešu Serviss kasēs, internetā un Nordea bankomātos visā Latvijā. Biļešu cena, sākot ar 2. aprīli, ir Ls 33,00 par divu dienu biļeti bez telts vietas un Ls 36,50 par divu dienu biļeti ar telts vietu.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.