6. jūlijs, 2011

Positivus FESTIVĀLA KINO TELTS PROGRAMMA

positivus 11 1

Par neatņemamu Positivus festivāla sastāvdaļu ir kļuvusi brīvdabas kinozāle, kas izvietota īpašā Kino teltī kāpās pie jūras. Šogad Positivus festivāla kino programmā kino gardēžus priecēs gan starptautiski atzītas mākslas filmas, gan jaunākās Latvijā uzņemtās mākslas, dokumentālās un animācijas filmas. Programmā iekļautas arī Future Shorts One un Baltic Shorts īsfilmas un mūzikas video, kā arī īpaša kinoforuma Arsenāls filmu izlase un koncertfilma par grupu Blur. Positivus festivāla kino teltī varēs noskatīties režisora Gata Šmita latviešu kino svaigumu “Seržanta Lapiņa atgriešanās”, Jāņa Streiča kino klasikas pērli “Limuzīns Jāņu nakts krāsā”, Elīnas Eihmanes režisētās īsfilmas par Gūtenmorgenu un jaunās režisores Laumas Balodes īsfilmu “Sterilā zona”. Dokumentālo filmu klāstā būs skatāma Rūdolfa Rubīna filma “Kā Tev klājas, Rūdolf Ming?”, Dzintara Dreiberga “Padoties aizliegts”, Sandra Jūras “Pareizi uzlidot”, Daiņa Kļavas “Dubļi”, kā arī Ivara Zviedra “Bēgums”. Latviešu animāciju pārstāvēs Jāņa Cimermaņa “Animācijas brigāde”, kā arī Arnolda Burova darbu izlase.

Pasaules kino Positivus festivālā šogad pārstāvēs šā gada Kannu kino festivāla dalībniece, “Oskaram” un “Zelta Globusam” nominētā Alehandro Gonsalesa Injaritu “Biutiful”, Silviana Šomē animācija “Iluzionists”, 2010. gada Kannu kino festivāla Jaunās kinokritiķu balvas ieguvēju Ūlas Simonsona un Johanesa Šērnes Nilsona mākslas filma “Skaņu troksnis”, kā arī starptautiskā kino foruma Arsenāls īpašā filmu izlase. Lielu skatītāju uzmanību ar autoru oriģinalitāti, izpausmes veidu un izpildījumu Positivus festivāla Kino teltī katru gadu izpelnās Future Shorts filmu programma, ko varēs skatīt arī šogad.

Savukārt grupas Blur fanus priecēs dokumentālā koncertfilma “No Distance Left To Run”, kurā atspoguļota Blur koncerttūre pēc grupas atkalapvienošanās 2009. gadā. Filmā redzami arī līdz šim nepubliskoti ieraksti no Blur arhīviem, kā arī intervijas ar grupas dalībniekiem.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda