Sākums arhivs POSITIVUS FESTIVĀLS CETURTDIEN IZZIŅOS JAUNAS GRUPAS

POSITIVUS FESTIVĀLS CETURTDIEN IZZIŅOS JAUNAS GRUPAS

1 minūtes lasīšanai
positivus ab salacgriva

POSITIVUS FESTIVĀLS CETURTDIEN IZZIŅOS JAUNAS GRUPAS

Šo ceturtdien plkst.17:00 tiks izziņoti vēl trīs jauni un daudzsološi vārdi, kas papildinās šā gada Positivus festivāla programmu uz festivāla galvenajām skatuvēm! Drīzumā tiks papildināta arī I Love You skatuves programma.

Jau tika ziņots, ka šovasar uz I Love You skatuves uzstāsies grupa HMP?, kas nesen atsākusi darbību pēc ilga pārtraukuma, Ksenijas Sundejevas (Tribes Of The City) un Gata Zaķa (Mundane) jaunais projekts ZRYA, Goran Gora and The Yrs, Andis Grīva un Gines Rekordu Orkestrs, Kārlis Kazāks, Mundane, Bērnības Milicija, Acid Rain, Parara, Das Sonntags Legion un jauno grupu konkursa Open Mike sezonas uzvarētāji Momend.
Lietuvu uz I Love You skatuves šogad pārstāvēs indie-rock grupa The Colours of Bubbles, kas jau plūkusi laurus vairākos starptautiskos konkursos, bet Igauniju – electro-pop ansamblis Malcolm Lincoln, kas gatavojas pārsteigt publiku ne vien ar saviem neparastajiem skatuves tērpiem, bet arī ar labu mūziku.

Positivus festivāls 15. un 16. jūlijā jau piekto reizi notiks Salacgrīvā, un tas ir lielākais mūzikas un mākslas festivāls Baltijā. Biļetes nopērkamas “Biļešu Serviss” kasēs un internetā www.bilesuserviss.lv. Divu dienu biļetes maksā Ls 33,00; ar vietu telšu pilsētiņā – Ls 36,50. Pieejama arī grupas biļete – pērkot sešas divu dienu biļetes, katra izmaksās Ls 29,00; ar vietu telšu pilsētiņā – Ls 32,50.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In arhivs
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

MikroTik un Tet nodrošinās zinātniekiem 400 gigabitu savienojumu cīņai

Latvijas tehnoloģiju inovāciju uzņēmumi MikroTik un Tet izveidojuši jaunus lieljaudas…