15. jūlijs, 2016

Publicē attēlu ar Apple EarPods austiņām, kurām ir Lightning spraudnis

Kā jau katrs gaidāmais Apple produkts, arī iPhone 7 viedtālrunis ir dažādu baumu apvīts. Vienas no tām liecina, ka šī gada ierīce varētu nebūt aprīkota ar 3.5 milimetru audio pieslēgvietu.
Lightning-EarPods-1
Baumas, ka Apple grasās atteikties no 3.5 milimetru audio pieslēgvietas ir aktuālas jau no šī gada sākuma. Šoreiz kāds anonīms avots publicējis attēlu, ar Apple EarPods austiņām, kuras gan atšķiras no līdz šim ierastajām – 3.5 milimetru audio spraudņa vietā tām ir Lightning pieslēgvieta.
Jāpiezīmē, ka jau tagad tirgū ir pieejamas dažas austiņas, kuras izmanto Lightning pieslēgvietu, tiesa, tās nav Apple ražotas. Paredzams, ja Apple patiešām izlaidīs iPhone 7 bez 3.5 milimetru audio pieslēgvietas, tad tehnoloģiju gigants atsevišķi piedāvās pāreju no Lightning uz 3.5 milimetru audio pieslēgvietu.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Avatar for khm
khm - 17. jūlijs, 2016 Atbildēt

Nu un kam tas vajadzīgs? Saprastu, ja spraudņa vietā izdomātu ko revolucionāru, piemēram bezkontakta ligzdu vai ko tamlīdzīgu, bet standarta ligzdu nomainīt pret savu izgudrojumu, kas skaņas signālu pārnes ne par matu labāk, ja ne sliktāk kā tradicionālais austiņu spraudnis? Bet nu jā, viņi jau tie īpašie, ar īpašām vajadzībām pēc aksesuāriem :))

  Avatar for Sussi
  Sussi - 17. jūlijs, 2016 Atbildēt

  Tas ir tikai sākums, arī motorola vienam modelim vairs nav 3.5 mm audio, bet usb-c audio pieslēgvieta.

Avatar for Smaragds
Smaragds - 17. jūlijs, 2016 Atbildēt

Lai aitas fano par apple gaajieniem, sen jau tas apple laadeetaajs apnicis ir. Maarketings maarketinga galaa. Slaukshanas ieriice ne telefons.

Avatar for Guru
Guru - 17. jūlijs, 2016 Atbildēt

Nu no vienas puses tas ir reāli kruti, jo tas nozīmē, ka telefons var zināt, kādas tieši tam ir pieslēgtas austiņas un attiecīgi koriģēt austiņu frekvenču līkni (vai vēl labāk – korekcija var būt jau iešūta austiņu DACā)
Guru

  Avatar for Hahaha
  Hahaha - 18. jūlijs, 2016 Atbildēt

  Telefonam vairs nekas nav jāzina, jo uz ausīm sūta digitālo signālu, kuru tālāk apstrādā ausu DAC. Un tad jau , ja būsi kārtīgi uztaisījis ausīm obkatku un aptinis vadu ap lampu, tad varbūt dzirdēsi kaut kādu atšķirību.
  Lētā gala ausis skanēs tāpat kā 3.5mm ausis, atšķirsies tikai cena uz nepatīkamo pusi.
  Hahaha

   Avatar for Alex
   Alex - 18. jūlijs, 2016 Atbildēt

   Toties pate ifone kļūs par pāris simtiem lētāka, jo ne tikai nebūs jāaoprīko ar dārgo 3.5mm mātīti, bet nebūs pat kompim jāveic DAC aprēķinu nodrošinājums, to kā atsevišķu iekārtu varēs iegādāties biezie.

Avatar for hmmm
hmmm - 18. jūlijs, 2016 Atbildēt

arī vietas ekonomēšana uz 3.5mm porta, kas ļauj padarīt telefonu plānāku par 0.01mm 😉 vai arī ielikt ietilpīgāku akumulatoru.

Vieta komentāram

lvLatviešu valoda