13. marts, 2014

Samsung uzsācis ražot DDR3 krietni efektīvākus operatīvās atmiņas moduļus

Samsung ir izstrādājis un uzsācis ražot jaunas DDR3 operatīvās atmiņas. Dienvidkorejas kompānija norāda, ka šie ir pasaulē attīstītākie DDR3 tipa operatīvās atmiņas moduļi.

Šie moduļi tiek ražoti, izmantojot 20 nm izstrādes tehnoloģiju, ko kompānija piekopj jau gandrīz divus gadus. Tiesa, kompānijas zinātnieki ir padarījuši savu darbu un rezultātā šie atmiņas moduļi patērē pat 25 procentiem mazāk enerģijas, ja salīdzina ar 25 nm DDR moduļiem.

Tāpat tika uzlabota moduļu veiktspēja, nodrošinot produktivitātes pieaugumu par 30 procentiem. Samsung norāda, ka šajos atmiņas moduļos ir izmantota jauna tehnoloģija, ko plānots izmantot arī nākotnes 10 nm klases DRAM operatīvās atmiņas moduļos.

To 4 Gbit DDR3 moduļu ražošana jau ir uzsākta, savukārt pirmajās ierīcēs tie varētu nonākt jau tuvākajos mēnešos.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda