1. marts, 2017

''SanDisk'' prezentē kompaktas iOS zibatmiņas ierīces līdz 256 GB

Ir zināms, ka ierīcēm nav iespējams pievienot Micro SD karti un paplašināt tālruņu vai planšetdatoru apjomu. Katrai ierīcei ir jāiztiek ar to atmiņu, kas tai ir dota. Neskatoties uz to, ir vairākas kompānijas, kuras nodarbojas ar zibatmiņas ierīču izstrādi tieši un iPad.
Barselonā notiekošajā Mobile World Cogress tika atrādīta eleganta un kompakta zibatmiņas ierīce iOS darbinātai produkcijai. karšu ražotājs SanDisk prezentēja zibatmiņu tālruņiem un planšetdatoriem, kura pieejama 16, 32, 64, 128 un 256 gigabaitu versijās. Tai ir arī ātrgaitas USB 3,0 savienojums, tādējādi tālruņa uzglabāto informāciju varēs pārsūtīt arī uz jebkuru datoru.
Tāpat SanDisk atrādīja arī nelielu ierīci, kas vizuāli izskatās pēc parastas USB zibatmiņas, taču tai ir daudz gudrākas funkcijas. Šajā nelielajā 256 GB zibatmiņā iespējams ievietot filmas un mūziku un pēc tam saturu straumēt uz tālruni vai .
Resursi: https://www.sandisk.com

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

lvLatviešu valoda