25. septembris, 2015

Šīs nedēļas interesantākie jaunumi veikalā M79

Klāt ir šīs nedēļas interesantākie jaunumi no veikala M79 un šoreiz par vēl izdevīgākām cenām nekā parasti tiek piedāvāti viedtālruņi un portatīvie datori.
Apple iPhone 6
iphone-6S-gold
Lai arī pavisam nesen Apple prezentēja iPhone 6S, arī iPhone 6 bez “S” joprojām ir mūsdienīgs, jaudīgs un ļoti kvalitatīvs viedtālrunis. Veikalā M79 Apple iPhone 6 viedtālrunis zelta krāsā pieejams par ļoti patīkamu cenu – 619 eiro. Ierīcei ir 16 gigabaitu atmiņu, 4.7 collu displejs, kā arī ļoti laba fotokamera. Viedtālrunis darbosies visos tīklos.
Lenovo B50 portatīvais dators
B50-5
Lenovo B50 portatīvā datora komplektācijā iekļauta Windows 10 operētājsistēma, kura jau ir uzinstalēta uz 500 gigabaitu cietā diska. Datoram ir 2 kodolu Intel Celeron N2840 centrālais procesors un četru gigabaitu operatīvā atmiņa. Displeja diagonāles garums ir 15.6 collas, izšķirtspēja – 1366 x 768 pikseļi. Lenovo B50 portatīvais dators veikalā M79 ir pieejams par nieka 255 eiro, turklāt iegādājoties šo datoru, dāvanā saņemsi tam paredzētu somu.
Samsung Galaxy S5 viedtālrunis
5_jpg1a9a109e-9e80-430a-8454-5da47a94ddbclarge
Samsung viedtālruņi ir vispārdotākie, tos izvēlas miljoniem lietotāju visā pasaulē. Par īpaši izdevīgu cena veikalā M79 pieejams ūdensizturīgais Samsung Galaxy S5 viedtālrunis. Ierīcei ir 5.1 collas Super AMOLED displejs, kas nodrošina fantastiku kontrastu un krāsu attēlojumu. Šim displejam ir 1920 x 1080 jeb Full HD izšķirtspēja, kas ir tikpat, cik lielākajai daļai mūsdienu galda datoru monitoru. Šāda izšķirtspēja tik mazā displejā ļauj nodrošināt fantastisku attēla kvalitāti. Kvalitatīvā kamera ļaus kā uzņemt fantastiskus foto, tā arī elpu aizraujošus video. Samsung Galaxy S5 būs tavs par 355 eiro, kas ir ļoti laba cena par šādas klases viedtālruni.
 
HP ProBook 450 portatīvais dators
c04241437_1560x1144
HP ProBook 450 ir biznesa klases portatīvais dators par teicamu cenu. Uz 500 gigabaitu cietā diska uzinstalēto Windows 10 operētājsistēmu darbina 2.2 gigahercu Intel Core i5 centrālais procesors, kurš Turbo režīmā var sasniegt pat 2.7 gigahercu takts frekvenci. Operatīvās atmiņas apjoms ir 4 gigabaiti. Šim datoram ir 15.6 collu 1366 x 768 pikseļu izšķirtspējas displejs. Dators ietērpts izturīgā metāla korpusā. HP ProBook 450 veikalā M79 ir pieejams par 599 eiro, iegādājoties šo datoru dāvanā saņemsi somu.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Avatar for gp
gp - 25. septembris, 2015 Atbildēt

man liekas, ka tie nav ne jaunumi, ne arī interesanti.

Avatar for Vārds
Vārds - 25. septembris, 2015 Atbildēt

Nekad vairs neko nepirkšu no m79.
Nopirko no viņiem iPhone 6 ar nesaudz brāķētu display. Displays kreisaja augšējā malā kustās spiežot. Itkā sīkums, bet tomēr prece nav no lētajām, lai kas rāds būtu. Protams dēļ tāda sīkuma uz garantiju arī negribās nest, jo būs jāgaida vel vismaz mēnesis vai divi kamēr dabūšu telefonu atpakaļ.

  Avatar for Uzvārds
  Uzvārds - 25. septembris, 2015 Atbildēt

  Aizstiep to telefonu uz BCCS, ja gads vēl nav pagājis. Oficiālais Apple serviss, sataisīs vai nomainīs pret jaunu pāris dienās. Un veikals jau arī īsti nav vainīgs, ja ražotājs atsūta brāķi, vēl jo vairāk, ja tu pat neej sūdzēties 🙂

   Avatar for Vārds
   Vārds - 25. septembris, 2015 Atbildēt

   Nu jau ir par vēlu.
   Nezināju par tādu BCCS.
   Pirms mēneša pats atskrūvēju, gribējās apskatīties kas tur notiek.

    Avatar for Uzvārds
    Uzvārds - 25. septembris, 2015 Atbildēt

    Atskrūvēji un ieraudzīji Nokia 5110?

     Avatar for Vārds
     Vārds - 26. septembris, 2015 Atbildēt

     Nē, 3310.

Avatar for miesnieks
miesnieks - 26. septembris, 2015 Atbildēt

Nekas sliktāks par bm.lv veikalu nevar būt.No bm.lv nopirku samsungu pa 360eiro pēc 2 mēnešiem skaļrunis vairs nestrādāja un šie pateica,ka tā esot mana vaina.Tāpat bija ar leduskapi kuram apmēram pēc 5 mēnēšiem saldētava vairs nestrādāja.Vienīgie normālie i-veikali ir 1a,220 un m79.

  Avatar for Raimis
  Raimis - 29. septembris, 2015 Atbildēt

  Normāls veikals. Nopirku ssd, pēc pāris nedēļām nobeidzās. Aizvedu atpakaļ, sākumā paši skatījās kas par lietu, beigās aizsūtīja uz garantiju un dabūju jaunu. Vēl ir šis tas pirkts tur un strādā vēl šodien. Skaidrs, ka ir arī labāki i-veikali par bm, bet tad arī ir attiecīgi jāpiemaksā par konkrēto preci.

  Avatar for Lauvinsh
  Lauvinsh - 30. septembris, 2015 Atbildēt

  Tā nu gan nesaki par 1a.lv! Nav viņi nekādi super-puper!! Viss ir kārtībā kamēr esi pircējs, kad sākas garantijas jautājumi, tā sūta uz savu sūda servisu (Elektronika serviss), kur pilnīgākie stulbeņi jums mēģinās visādi ieskaidrot, ka paši esat vainīgi ierīces defektā un garantiju atteiks.

Avatar for Andris
Andris - 28. septembris, 2015 Atbildēt

Yea man arī ar bm.lv ir bijušas tikai problēmas.Garantija tur vispār nedarbojas un veikala darbinieki vispār ne māk klientam kaut ko paskaidrot ne arī normāli atbildēt.

  Avatar for Andirs
  Andirs - 28. septembris, 2015 Atbildēt

  Lai paskaidrotu ir jāatbild, ne?

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

 • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
 • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
 • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
 • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
 • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
 • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
 • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

 • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda