15. novembris, 2016

Skola, kas palīdz nepieredzējušiem programmētājiem iegūt darbu

Daudzi zina, ka programmētāju profesija mūsdienās ir ļoti augsti pieprasīts amats visā pasaulē. Tehnoloģiju kompānijas bieži vien vēlas savākt vistalantīgākos prātus, pirms tie pat vēl ir parādījušies.

Mēs intervējam cilvēkus katru nedēļu,” atklāj “LinkedIn” vecākais programmatūras inženieris. “Ikreiz, kad mūsu kompānijai parādās lieliska ideja, uzreiz rodas jautājums – kurš strādās pie šī projekta?”

Taču ir liela problēma, kas sastopama visur pasaulē: uzņēmumi vēlas aizvien vairāk inženieru, taču tirgus tam vēl nav gatavs. Daudzi jaunie programmatūras absolventi nesaņem darbu, jo viņiem nav pietiekami lielas praktiskās pieredzes. Lai palīdzētu racionalizēt spēcīgāko kandidātu atrašanas procesu, Sanfrancisko ir izveidota specializēta skola ar mentoriem jaunajiem programmētājiem.

Tas ir jauns koledžas alternatīvas kurss programmētājiem, kas sagatavo studentus darba tirgum nepilna laika mācībās ārpus parastās koledžas. Kursa plāns ir sadalīts trīs daļās: deviņu mēnešu apmācība par programmatūras inženierijas pamatiem, sešu mēnešu prakse un vēl deviņi mēneši, kas vērsti uz specializāciju.

Mums neinteresē vecums, rase, dzimums, līdzšinējā profesionālā pieredze vai skolas pieredze,” saka mentors. “Mēs atbrīvojamies no visa veida aizspriedumiem un atlases procesa.”

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda