Sākums IT sasniegumi, bizness Skola, kas palīdz nepieredzējušiem programmētājiem iegūt darbu

Skola, kas palīdz nepieredzējušiem programmētājiem iegūt darbu

1 minūtes lasīšanai

Daudzi zina, ka programmētāju profesija mūsdienās ir ļoti augsti pieprasīts amats visā pasaulē. Tehnoloģiju kompānijas bieži vien vēlas savākt vistalantīgākos prātus, pirms tie pat vēl ir parādījušies.

Mēs intervējam cilvēkus katru nedēļu,” atklāj “LinkedIn” vecākais programmatūras inženieris. “Ikreiz, kad mūsu kompānijai parādās lieliska ideja, uzreiz rodas jautājums – kurš strādās pie šī projekta?”

Taču ir liela problēma, kas sastopama visur pasaulē: uzņēmumi vēlas aizvien vairāk inženieru, taču tirgus tam vēl nav gatavs. Daudzi jaunie programmatūras absolventi nesaņem darbu, jo viņiem nav pietiekami lielas praktiskās pieredzes. Lai palīdzētu racionalizēt spēcīgāko kandidātu atrašanas procesu, Sanfrancisko ir izveidota specializēta skola ar mentoriem jaunajiem programmētājiem.

Tas ir jauns koledžas alternatīvas kurss programmētājiem, kas sagatavo studentus darba tirgum nepilna laika mācībās ārpus parastās koledžas. Kursa plāns ir sadalīts trīs daļās: deviņu mēnešu apmācība par programmatūras inženierijas pamatiem, sešu mēnešu prakse un vēl deviņi mēneši, kas vērsti uz specializāciju.

Mums neinteresē vecums, rase, dzimums, līdzšinējā profesionālā pieredze vai skolas pieredze,” saka mentors. “Mēs atbrīvojamies no visa veida aizspriedumiem un atlases procesa.”

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In IT sasniegumi, bizness
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

IT Waffle Meetup aicina uz tīklošanās pasākumu Jēkabpilī

4. jūnijā plkst. 18.00 Jēkabpilī, atpūtas kompleksā “Zīles” (Tilta ielā 11-1), norisināsie…