27. maijs, 2016

Slavenu zīmolu logo to karjeras sākumā

20200812 211737 scaled

Ik pēc pāris gadiem lielie un pazīstamie zīmoli veic nelielas vai, tieši otrādi, ļoti kardinālas izmaiņas savos logotipos. Piedāvājam ielūkoties, kā izskatījās pasaulē pazīstamo zīmolu logotipi to karjeras sākumā!

Canon

Canon pirmais logotips tika izstrādāts 1933.gadā. Vienkāršāku logotipa versiju kompānija ieviesa 1956.gadā.

Kodak

Pirmais kompānijas logotips tika ieviests jau 1907.gadā. Pašas pēdējās logotipa izmaiņas notika 2006.gadā.

British Airways

British Airways logotips pirmais logotips bija pamanāms 1973.gadā. Pašreizējais logotipa dizains nav mainīts jau diezgan sen, pēdējās izmaiņas notika vien 1997.gadā.

Shell

Pirmo Shell logotipu izstrādāja 1900.gadā. Vēlāk logotips tika krietni vien pārveidots, lai tas izskatītos vairāk atpazīstams.

Apple

Pirmais kompānijas logotips tika izlaists 1976.gadā ar Ronalda Veina palīdzību. Pirmajā logotipā redzams angļu fiziķis Īzaks Ņūtons ar to pašu slaveno ābolu.

Discovery

1985.gadā kanāls Discovery nāca klaja ar savu pirmo logotipu. Kopš tā laika ar logotipu notikušas daudz un dažādas izmaiņas.

Mozilla

Oriģinālais Mozilla logotips ar fēniksu tika izstrādāts 2002.gadā. Vēlāk nosaukums tika mainīts uz Firefox, saglabājot logo uguns elementus.

General Electric

Vienkāršais kompānijas logotips tika izstrādāts 1892.gadā. Aplis tika pievienots 1900.gadā, bet tā zilais krāsojums tika pievienots 2004.gadā.

IBM

Kopš darbības uzsākšanas kompānija ir veikusi neskaitāmas logotipa izmaiņas. Pirmais logotips tika izstrādāts 1889.gadā.

Lays

Pirmais Lays logo parādījās 1965.gadā. 2007.gadā tika izveidots trīsdimensiju logotipa dizains.

Lego

Ar pirmo logotipu Lego nāca klajā 1935.gadā. Mūsdienu Lego logotips ir izgatavots 1998.gada.

Mazda

Pirmais Mazda logotips parādījās 1934.gadā. Pēc tam kompānija ar uzņēmuma logo nedaudz paspelējās un atstāja burtu M.

Mc Donald’s

Mc Donald’s sākotnēji specializējās barbekjū sfērā. Tikai no 1940. gada kompānija saprata, ka cilvēka patiesā kaislība ir burgeri. Līdz ar to tika ierosināti vairāki logotipa dizaini, bet beigās apstājās pie pašreizējā zīmola.

Microsoft

Logotipa sākumi meklējami 1975.gadā. Šī brīža versija parādījās 2011.gadā.

Nintendo

1889.gadā japāņu kompānija Nintendo izlaida spēļu kārtis un šādi izskatījās viņu pirmais logotips.

Nissan

Pats pirmais logotips parādījās 1983.gadā, kad toreizējā kompānija Datsun pieņēma jauno nosaukumu.

Xerox

Pirmais Xerox logotips parādījās 1948.gadā.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda