27. maijs, 2016

“Ēdamie” dzērienu rinķi, kas saudzē jūras radības

Alus darītava Saltwater Brewery ir izstrādājusi ēdamu sešpaku gredzenus, kas baro, nevis nogalina nevainīgas jūras radības.

Katru gadu simtiem tūkstoši jūras radību, piemēram, bruņurupuči, zivis, haizivis un rajas aizrijas līdz nāvei ar plastmasas atkritumiem, kas tiek ieskaloti ūdenī. Tiek arī teikts, ka līdz 2050.gadam ir “pilnīgi droši”, ka jebkurš mirušais putns tiks atrasts ar plastmasu savā kunģī. Lai pret to cīnītos, Saltwater Brewery no Floridas izmantoja miežu un kviešu atliekas un izveidoja bioloģiski noārdāmus dzērienu sešpaku gredzenus, kurus bez problēmām var ēst , jo šis materiāls ļoti viegli sadalās.

Protams, jaunais ir dārgāks par kolēģi plastmasu, bet darītavas kompānija cer, ka gan , gan patērētāji būs ar mieru maksāt nedaudz vairāk, lai sargātu apkārtējo vidi. arī paredz, ka cenas noteikti varētu kristies tad, kad jau būs ieguvis lielu pieprasījumu.

Tas ir liels ieguldījums priekš nelielas alus darītavas, ko radījis zvejnieks, sērfotājs un cilvēki, kas mīl ūdeni” saka Pīters Agardijs, darītavas zīmola vadītājs.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.